Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - VSB DEATH

Pages: [1] 2
1
Československé fórum / Re: Kdo ještě vůbec hraje?
« on: October 04, 2020, 14:14 »
Kdo to na discordu nevidel, neuveri.

2
Československé fórum / Re: Kdo ještě vůbec hraje?
« on: September 25, 2020, 17:01 »
Říká se, že jistí hráči vrací..... 8)

3
New California Republic / Re: President Glumer kidnapped
« on: January 16, 2015, 20:00 »
Why do I smell possibility of that Children of the Cathedral came on scene again? Maybe they chose Glumer for some new batch of FEV in order to expand their cult.

4
Takže letos bude na sraze i taneční kurz? Super. Hlásíte se někdo jako můj taneční partner, nebo si mám radši přivézt přítelkyni?

5
Chtěl bych v tomto tématu popřát Fojtíkovi opožděně k narozeninám všechno nejlepší a hlavně pevnou erekci. Co se týče nápadů a věcí co si navrhnul, je jasné, že je hotovo. Všichni zůstanou hrát, tak jak hráli. Nic se nezměnilo. Ale jasně, jsi pouze mentor, který přišel s návrhem, takže si vlastně neselhal. Co se týče tvých diplomatických řečí a předem dlouho promyšlených reakcí, musím smeknout. Nicméně...

Osobně si myslím, že Fonline žije ve dvou rovinách. Jedna je herní, druhá osobní/real life. Ve Fonline lidi mění gangy dle uvážení, nebo situace. Ale to nevylučuje, že v real life nejsou schopni zachlastat a uspořádat pořádný sraz. I když Hawks (nebo jak to nazývat) srazy pokulhávají jako postřelený třínohý kůň. Ale stejně i těch pár lidí, co přijede, dokáže udělat spoustu srandy a zábavy.

S pozdravem
VŠB DEATH


6
New California Republic / Re: President Glumer kidnapped
« on: January 09, 2015, 18:34 »
I would check all the pubs. He is going to be there for sure. One or another.

7
Gangs / Re: The Hawks
« on: December 15, 2014, 23:14 »
i need to finnish masters degree, will play more in month or two, also have gf now, sucks much of time... :D

U know what is the best? Find a real gf in the Fonline world.  8) So you can farm and fight together.  :)

8
New California Republic / Re: NCR ELECTION 2
« on: November 30, 2014, 20:47 »
I have a dream, that one day... Glumer is going to take a shower.

Are the votes tonight or not?

9
No problem. If every city would get some sort of mayor and some sort of guards/army. I don't want to discriminate anyone :)

10
I got an idea and you can tell me, how bad it is, or how to improve that.

What if, the NCR would get some money into the NCR national treasure for each caravan successfully getting from NCR to VC or Hub? NCR army would have to set patrols for the NCR itself and for the caravans. The same they could go with the players as sort of bodyguards.

- Caravan routes would get protected
- New recruits for the NCR army would get another reason why to join
- More players willing to do caravans
- More players willing to attack caravans (More possible loot out of dead bodies)
- Safety of the region increased... or not?

This extra money could be use for the payment of the NCR army or getting them better equipment. Or the president new villa and Swiss bank account.

11
Nehlasoval jsem, ano jsem rozvračeč party. Zahraju si s kýmkoliv ze staré bandy, se kterýma jsem za těch pár let u muziky hrál. Viděl jsem funkční tým kdysi u Rusů, ale to nám asi nikdy nehrozí. Už si nepamatuju, kdo to vedl. Ale ten člověk přesně rozkázal, koho potřebuje, kolik sniperů, big gunů atd. V závislosti na situaci. Nikdo nevydal v moment pvpčka nebo přípravy ani hlásku kromě. "Sniper připraven", nebo na otázku, kdo má momentálně k dispozici daný charakter, odpověděli stručně:"já". Takovou organizaci jsem zažil jenom tam a nikdy víc. Holt borci. Domnívám se ale, že máme možnost se k tomu alespoň přiblížit. Proč ne?

Nicméně, mě to už nedá. Fojto, připadáš mi, jako manažeři u nás ve firmě. Stojíš bokem, naznačuješ, vysvětluješ kudy jít, ale držíš si distance tak, aby si nikdo na tebe nemohl ukázat pro případ neúspěchu. Na druhou stranu si říkám. Pokud to vyjde a komunita bude spolupracovat. Přijdeš jako vítěz mezi lidi a řekneš:"Vidíte, já jsem vám to říkal, můj koncept skvěle vyšel."? Budeš pak třeba dělat nějakou čistku dle svého aktuálního emočního rozpoložení? Nebo opravdu si jen ten mesiáš, který má určitý nápad a opravdu se budeš držet toho, že jsi hráč.

No nesuďme dne před večerem, uvidíme.

S pozdravem
VŠB DEATH

EDIT 1: Abych to tu nesvinil ještě víc. Tento topic je globální. Ne jen The Hawks :)

12
Československé fórum / Re: Hawkové?
« on: November 23, 2014, 20:21 »
Je mi po tom popel. Ale gratuluji Fojtikovi k tomu, že jeho pílí rozpoutal shit storm, který jsem osobně fakt nečekal. Myslím, že tohle rozdrolí ten zbytek, co hrál spolu, na ještě menší kousky. Ale na druhou stranu. Já do toho nevidím, tak bych do toho kecat neměl, hraju jen občas, když je čas a nálada. Vy jste všichni určitě lépe informováni a víte jak se věci mají.

Sice se budu opakovat, ale lidi by si měli vyndat hlavy z prdelí a zakopat mnohdy zbytečné válečné sekery. Já to opravdu nechápu, proč je mezi váma tolik nenávisti a zapšklosti. Asi je to tím, že i když my z VŠB skoro Fonline nehrajeme, tak pořád dokážeme držet při sobě, ať už ve hrách nebo v reálném životě. A nepamatuju si, že by nějaké hádky docházely tak daleko a do takové krve.

Závěrem chci slíbit, že již nebudu psát k vašim záležitostem a toto je opravdu, ale opravdu poslední příspěvek do vašich nápadů, hádek a vnitrogangových záležitostí. Pouze jsem cítil potřebu se vyjádřit, protože mě štve, že se zbytečně ještě víc rozhádáváte.

S pozdravem

VSB DEATH

Update 1. Hned po mém psaní jsem právě zjistil, že sice se tady všichni žerete, ale nakonec za určitých podmínek jste snad ochotni i spolu hrát. Fakt se v tom nevyznám. Ale budiž. :) Já si zahraju s kýmkoliv z lidí, co znám. Ať už se to bude jmenovat Přátelé 2238 nebo Parta hic.

13
New California Republic / Re: Citizens complain
« on: November 09, 2014, 14:05 »
All hails to the new president of NCR. I have just one question. When will the almighty, let us enter his beautiful city, which I believe, he repairs now, so that is why it is closed.

Thanks for the answer.

With love.

DEATH

14
News and Announcements / Re: Server issues
« on: October 30, 2014, 21:52 »
Quote
hacking, ddosing.. wtf. cant even imagine what that guy have in his head to do such a thing to destory other people work and fun of hundreds of players.

What guy ? More like What wifes/gfs.

I'm pretty sure they all gathered togeather and put all their brains togeather to find out how to DDOS this server to get more time with us guys ! xD

Not mine, she plays with me and she is pretty angry that server is down. So please save my life and bring it back!

15
Closed Bugs / Re: Kenny's brahmins and scorpions missing.
« on: January 21, 2014, 19:33 »
Ok. But there are no brahmins in front of the cave and no scorpions in cave. That is the point.

Pages: [1] 2