Author Topic: Bildovi/diskusija  (Read 7883 times)

Jim

• Guest
Re: Bildovi/diskusija
« Reply #15 on: September 05, 2014, 12:42 »
Gab, neću da solim ali ovaj dodger ti je bačen perk u ovoj kombinaciji a i nemoj nikad, ako imaš 6 inteligence, tagat outdorsman pošto dok pročitaš sve knjige, imat ćeš 96 ili 100 šta znači da ne trebaš ulagat ništa u outdorsman.Neka probavanja ali isto se slažem sa Bobom da hibridi nikad nisu dobri kao čistokrvni bildovi  :).Ew ti je dobar ako imaš crit bild isto kao i xls iz daljine.

SpongeBob

• Full Member
    • View Profile
« Reply #16 on: September 05, 2014, 13:27 »
velim, ako je to nekakav testni build onda ok, ali ako ga misliš koristit dulje vrijeme neće biti dobar. nije ni za farmanje, a bogami ni za PvP.

Gabr1el

• Guest
« Reply #17 on: September 05, 2014, 13:33 »
Za levelovanje radi posao bar meni ... Mislim da bih sa ovakvim necim otvorio sezonu ako ikad krene nova , ne treba mi prakticno nista osim malo municije i poneki XL a ako ikad bude nove sezone valjda ce lvl 99 ipak da bude lvl 99 ? :)

Znaci AC prakticno bolje i da ne gledam ?

EDIT : Nije bitno sad sam nasao sta znaci , znaci lifegiver umesto dodger ...

DRUGI EDIT: Failed build :) Da , definitivno nece da radi tj. mogu da ga igram opusteno ali nije preterano efikasan.Uzecu da dolevelujem Gabby-ja sa mutantima kad uhvatim malo vremena pa cu da vidim.

Jim-ov build mi izgleda kao nao najelegantniji :) Ima full critical i dovoljno HP-a , moze da koristi dosta oruzja tako da je to izgleda cilj.Mada videcu sta ce da se menja i pojacava a sta ce da se slabi ali mislim da je to build koji ne moze da se oslabi sta god se menja u sistemu.Hvala na savetima Jim i SpongeBob , velika usteda vremena ... Trebalo bi mi jos 10+ pokusaja da nadjem build koji mi se svidja.
« Last Edit: September 05, 2014, 20:34 by Gabr1el »

Gabr1el

• Guest
« Reply #18 on: September 06, 2014, 00:25 »
Vidim da Rangeri vrse masovni pokolj trenutno :P

Posto vi imate vise iskustva sa tim stvarima mozda je bolje da ova tema sa buildovima Sponge-Bob-ovim i Jim-ovim posebno bude uklonjena / moderirana a da se buildovi ubuduce disktuju preko mumble-a ili irc-a?

Ja sam zapisao ono sto mi je trebalo a ovako sad svi znaju njihove buildove ?
Ne bih voleo da nadrljaju zbog toga , stalno zaboravljam da je rat i dalje u punom zamahu :P

Jim

• Guest
« Reply #19 on: September 06, 2014, 08:23 »
Ne beri brigu Gab, ionako ce kraj sezone uskoro pa ce se vjerojatno mijenjati nesto.  :)

smeghead

• *
    • View Profile
« Reply #20 on: November 13, 2014, 18:14 »
pozdrav.može neki sniper pve bild koji ne koristi droge(osim nuka i cig) ne mora moc craftat nista
igrao sam na 2238 i reloaded prije,al nsiam dugo ništa,mislim da cu na reloaded nakon wipea,al probat cu ovo jer vidim da dosta ljudi igra.vaša mišljenja o reloaded vs ovo?
e i par pitanja
nema slavinga tu?
koja je šema s lockerima,vidim da ne daju dobre stvari ko na reloaded,jel ih se uopce isplati farmat ili? da li daju blueprinte?
jel uopce moguce farmat sierru i sl ako niste u nekoj vecoj fakciji? kolko sma skontao do sad,uvijek ih capa neka fakcije s vise ljudi
« Last Edit: November 13, 2014, 18:36 by smeghead »

Gabr1el

• Guest
« Reply #21 on: November 14, 2014, 11:39 »
Pozdrav ! :)

1.Imas tu neke buildove u temi vec gotove za sniper-a koji odgovaraju tome sto ti treba (Jimov sniper je odlican ).

2.Slicno Reloaded ali mnogo manje pitomo.Nema robova.Lockeri su samo experiment za sad i daju simbolicne nagrade osim ako ne ides u San Francisco top area ali tamo nisam bio pa ne znam.

3.Sierra caves mozes da radis i sam ali kako bolje pitaj JJ.Valjda je princip da ako udjes sam sreces 1 igraca protiv tebe 2v2 ili mi je bar on tako rekao.

Mozda malo obrisem moje postove sa pitanjima da bi lakse video bildove.

Bronco

• Guest
« Reply #22 on: November 14, 2014, 19:19 »
pozdrav.može neki sniper pve bild koji ne koristi droge(osim nuka i cig) ne mora moc craftat nista
igrao sam na 2238 i reloaded prije,al nsiam dugo ništa,mislim da cu na reloaded nakon wipea,al probat cu ovo jer vidim da dosta ljudi igra.vaša mišljenja o reloaded vs ovo?
e i par pitanja
nema slavinga tu?
koja je šema s lockerima,vidim da ne daju dobre stvari ko na reloaded,jel ih se uopce isplati farmat ili? da li daju blueprinte?
jel uopce moguce farmat sierru i sl ako niste u nekoj vecoj fakciji? kolko sma skontao do sad,uvijek ih capa neka fakcije s vise ljudi

Nisam igrao reloaded pa ti nemogu usporedit, ali kolko sa gledao po wiki i forumu ovdje je bolji balance izmedu oruzja i ima vise sadrzaja, mozda sam u krivu....neznam.
Slavinga nema.
Lockeri - uzasno lose u encounterima, vrlo malo dobrih stvari pa cak i oko SF-a koji bi trebao davat bolje. Imas Sierra Caves dungoun koji mozes odradivat i tu se cesce dobivaju dobre stvari i blueprintovi. BP su trenutno za otkljucat novu tehnologiju, ali opcenito su za dobit bonuse kad kraftas nesto.

Sierra opcenito (nije isto kao sierra caves) - moguce je ali vrlo tesko i neznam bas s trenutnom opremom u igri. Uvijek je bolje otic s nekim jer kao sto si rekao nabasat ces na neku grupu od vise igraca.

Sta se tice snipera za PvE - moguce je, ali bursteri i flamer buildovi su superironi za PvE, sniperi su ugl za PvP. Jer nemozes napravit bas "tank" sniper a u PvE hp su vrlo vazni. Ako ga i dalje zelis, Jim-ov je sasvim ok build. NPC te neće cripplat pa nećeš imat problema puno sa st i small frame.

Rakija

• *
    • View Profile
« Reply #23 on: November 21, 2014, 03:00 »
Pozdrav!
Eto malo da revitaliziram topic.
Ako netko ima build za sneak snajpera i neki meele steven segal stil (ako je moguće izvezst ninja stiven segal stil super bi bilo) neka ga baci ovjde, bio bih zahvalan :) Ubijam vrijeme u builderu i nikako do savršenog builda.

Jim

• Guest
« Reply #24 on: November 21, 2014, 07:54 »
Pozdrav!
Eto malo da revitaliziram topic.
Ako netko ima build za sneak snajpera i neki meele steven segal stil (ako je moguće izvezst ninja stiven segal stil super bi bilo) neka ga baci ovjde, bio bih zahvalan :) Ubijam vrijeme u builderu i nikako do savršenog builda.

Snik snajper je zajeban bild da ne kazem los.Moras popunit sg skil i snik tako da skoro nista ti ne ostaje za druge skilove.Dobar je scaut i za flenkanje al ocekuj smrt cim te neko vidi.
1 8 6 1 6 8 10  tri crita, silent runing, gaiin perc, lifea dva, sharp
Samo daljina te spasava  ;D

Gabr1el

• Guest
« Reply #25 on: November 21, 2014, 08:51 »
Stealth Boy je "Must" za sneak build ali je skup , redak i traje 10 sekundi.

Nema svrhe da igras to ako mislis da ides sam na 5-6 jer sto te vise ljudi vidi to brze tvoja nevidljivost nestaje.Da nije tako sve bi bili sneakeri.

Besmrtnik

• Sr. Member
  • HelloTitty
    • View Profile
« Reply #26 on: November 21, 2014, 13:12 »
samo 10 sekundi?? jesi siguran, mislim da je prije trajao 10 minuta ili tako nesto wtf...

mislim da malo krivo shvacas... kako mislis vise ljudi tvoja nevidljivos brže nestaje... nije bas tako iza toga je vrlo jednostavna mehanika, najlakse te vide karakteri koji imaju 10 PE (snajperi), ali ako te vidi taj karakter, ostali te ne vide, osim ako on ne zapuca na tebe, ako zapuca na tebe makar i promaši onda ti karakter izadje iz sneak moda i onda te vise SVI koji imaju view range do tebe

razumijes ako ima 1 covjek ili 10 ljudi sa je 1PE mozes im biti na istoj udaljenosti nekih 20+ hex-a ,nije bitno njihovo brojcano stanje

forumla ti ide nekako ovako... znao sam nekad tocnu formulu sada cu karikirat

HEX(udaljenost na kojoj si vidljiv)=sneak skill - enemy(PE) - carry weight - 2 handed weapon + sneaker robe + stealth boy

pokusat cu ti potrazit mozda nadjem, moze sve sve tocno izracunati tocno mozes znati koji karakter s kojim statistikama te moze vidjeti od nekuda...

The mark of the immature man is that he
wants to die nobly for a cause, while the mark of the
mature man is that he wants to live humbly for
one

Rakija

• *
    • View Profile
« Reply #27 on: November 21, 2014, 20:45 »
Eto hvala na odg za snik snajp.. bilo bi super kada bi besmrtnik našao formule i bacio ih ovdje. ;)

Gabr1el

• Guest
« Reply #28 on: November 22, 2014, 01:07 »
Mislim da je Stealth Boy nerfovan prosle sezone , nisam siguran ...

Korisne informacije ali ako uracunas i weight penalty pa armour itd itd mora da bude vrlo iskusan igrac pa da igra taj build.Ne znam da li je onaj koji je pitao svestan koliko si u stvari vidljiv kad te zaskoce 2-3 pro-a.

Rakija

• *
    • View Profile
« Reply #29 on: November 22, 2014, 02:02 »
Mislim da je Stealth Boy nerfovan prosle sezone , nisam siguran ...

Korisne informacije ali ako uracunas i weight penalty pa armour itd itd mora da bude vrlo iskusan igrac pa da igra taj build.Ne znam da li je onaj koji je pitao svestan koliko si u stvari vidljiv kad te zaskoce 2-3 pro-a.

Nisam baš početnik no pitanje je ionako postavljeno jer mi se prijatelj inače veliki ljubitlje fallouta želi priključiti i želi takav build iako sam mu preporučio pošto ulazi tek u fonline wasteland da ne krene s tim.. No pošto bi nam svima igra trebala predstavljati zabavu, neka nauči na svojim pogreškama .. Ipak je trošak samo virtualni pa nece biti toliko frustrirajuce. Ili barem ne bi trebalo :) Na kraju sam ga razuvjerio od takvog builda ali dobro je u svakom slučaju da sada imamo i taj build na forumu. A i još jednog igrača na serveru.