Author Topic: Pitanja i odgovori  (Read 6075 times)

drot

• Sr. Member
    • View Profile
Re: Pitanja i odgovori
« Reply #30 on: January 21, 2015, 10:53 »
Nemam pojma. Pred par dana sam primjetio da mu je status na "guest". Tek sad vidim da je i Gabr1elu. The fuck is goin' on? o.O

Urota! Netko želi eliminirat Balkance, one by one... Nekog plaši ova ideja zajedničkog subforuma.  :P
Evo javio mi se Jim na IRC-u kaže da je izbrisao svoj stari account i napravio novi pod imenom Vargas, koji je dobio permaban iz nekog razloga. A za Gabbya ne znam.
#rawhide on ForestNet

skycast

• Administrator
  • Hero Member
  • Retired
    • View Profile
« Reply #31 on: January 21, 2015, 11:02 »
Nemam pojma. Pred par dana sam primjetio da mu je status na "guest". Tek sad vidim da je i Gabr1elu. The fuck is goin' on? o.O

Urota! Netko želi eliminirat Balkance, one by one... Nekog plaši ova ideja zajedničkog subforuma.  :P
Evo javio mi se Jim na IRC-u kaže da je izbrisao svoj stari account i napravio novi pod imenom Vargas, koji je dobio permaban iz nekog razloga. A za Gabbya ne znam.
If you see person "Guest" it is just means that he deleted own account from forum.

drot

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #32 on: January 21, 2015, 11:06 »
If you see person "Guest" it is just means that he deleted own account from forum.
I'm speaking to Jim directly now on IRC, he deleted his old account yes, but he got banned on his new one Vargas for some reason.
#rawhide on ForestNet

skycast

• Administrator
  • Hero Member
  • Retired
    • View Profile
« Reply #33 on: January 21, 2015, 11:08 »
I'm speaking to Jim directly now on IRC, he deleted his old account yes, but he got banned on his new one Vargas for some reason.
True. Just means there was reason for it.

Besmrtnik

• Sr. Member
  • HelloTitty
    • View Profile
« Reply #34 on: January 21, 2015, 23:02 »
e ajde jel mi neko moze poslat šifru od mumble, vidim da vas ima 11 online, ali cini se promjenili ste šifru

Ovaj je bio banan zato što je repostao onaj video od dequ
The mark of the immature man is that he
wants to die nobly for a cause, while the mark of the
mature man is that he wants to live humbly for
one

Besmrtnik

• Sr. Member
  • HelloTitty
    • View Profile
« Reply #35 on: January 22, 2015, 20:13 »
Spoiler

nisma instalirao ni novi mumble, niti update niti nista... samo od jednom ne radi, i nece ona sifra koju ste mi dali JJ i blackbeard... hmm bas cudno

edit: evo sve radi normalno :D
« Last Edit: January 22, 2015, 20:59 by Besmrtnik »
The mark of the immature man is that he
wants to die nobly for a cause, while the mark of the
mature man is that he wants to live humbly for
one