Author Topic: Klan  (Read 5021 times)

Bronco

• Guest
Re: Klan
« Reply #15 on: October 29, 2014, 17:59 »
Zasad
1 zajednicka baza
1 zajednicki sator

2 crafter lika - jedan jimov, jedan moj

Ja trenutno radim na SG crit burst/snipe (mid range) liku za pvp i otvaranje lockera.

Kako kod vas stoje stvari ?

Btw ako netko treba nesto da mu se crafta ili nabavi nastojat cu donijet u bazu cim nabavim, a na mumbleu mozete dobit pass od craftera/farmera.

Merle

• Guest
« Reply #16 on: October 29, 2014, 18:08 »
Za sad imam 1 bg-a (26. lvl) i 1 craftera (rep i sci na 160%; još nisam skupio sve profesije, jer ne mogu doć do određenih itema). Uskoro planiram napravit i ew sniper tanka, a nakon toga zajebancija (najvjerojatnije nekog fast shooter TB trolla). Bazu sam napravio (onaj mali Vault shelter), tako da što se mene tiče, mogu spojit tamo bilo koga tko je zainteresiran. Dogovorit ćemo se oko podjele mjesta u bazi, tako da ne dođe do toga da nekome fale čarape.

Bronco

• Guest
« Reply #17 on: October 29, 2014, 18:23 »
Cekam Jima da se pojavi pa da nam omoguci dodavanje likova u ovu zajednicu bazu, pa cemo lako kasnije. Nasa je malo povise JT neznam di si ti svoju stavija ?

Ja imam para za jos jednu napravit to cemo kad se dog za lokaciju.

P.S. Biće čarapa i za noge brisat poslit pranja :D

PPSSPPS Zaboravija si jednu temu sticky napravit ;)
« Last Edit: October 29, 2014, 18:25 by Deathproof »

Merle

• Guest
« Reply #18 on: October 29, 2014, 19:05 »
Cekam Jima da se pojavi pa da nam omoguci dodavanje likova u ovu zajednicu bazu, pa cemo lako kasnije. Nasa je malo povise JT neznam di si ti svoju stavija ?

Između JT-a i Huba (ali prema zapadu).

PPSSPPS Zaboravija si jednu temu sticky napravit ;)

Sređeno. Hvala ;).

JJ

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #19 on: October 30, 2014, 06:15 »
Treba napraviti locker-a i crate-ova u bazi da ostavljamo materijale za kraftanje. Krenuo sam juče da farmam ali samo sam drva nakupio i dosadilo mi.
My memories of being a human aren't as clear as they once were, but I remember pettiness, hatred, jealousy... I prefer being a mutant.

dr. Kadzija

• Guest
« Reply #20 on: October 31, 2014, 12:34 »
E ekipa Gile je.
Oooo, pa sada procitao mail, svaka cast ljudi :)
Lele, forum na naskom ;) do jaja ljudi, svaka vam dala.
E dobio sam mail da krece nova sesija ovde, krenuo igrati u ponedeljak, standardno dicky, sve isto nista nisam menjao.  Jebo vas pokisli sremski ovcar sta ste radili sa dickijem, mrze me na svakom koraku :)
Nista ja sam za sve opcije, i ako neko nesto radi mozete racunati na mene ujutru do 10 i uvece od 10 pa dokle mogu. Pogledacu kako da se ukljucim u neki irc ili mumble.

Mr.NiceGuy

• Full Member
  • Shhhh no tears only dreams
    • View Profile
« Reply #21 on: November 01, 2014, 11:37 »
E ekipa Gile je.

Gile se vratio :D sad napokon neću morat kupovati cordove :D
*Real*

Qui audet adipiscitur
Main Cause of saltiness since 2238

Jim

• Guest
« Reply #22 on: November 01, 2014, 14:00 »
E ekipa Gile je.
Oooo, pa sada procitao mail, svaka cast ljudi :)
Lele, forum na naskom ;) do jaja ljudi, svaka vam dala.
E dobio sam mail da krece nova sesija ovde, krenuo igrati u ponedeljak, standardno dicky, sve isto nista nisam menjao.  Jebo vas pokisli sremski ovcar sta ste radili sa dickijem, mrze me na svakom koraku :)
Nista ja sam za sve opcije, i ako neko nesto radi mozete racunati na mene ujutru do 10 i uvece od 10 pa dokle mogu. Pogledacu kako da se ukljucim u neki irc ili mumble.

;D di ce suza nego na oko  :)
Dodji na mumble nas pa da pucamo.

intruders

• *
    • View Profile
« Reply #23 on: November 04, 2014, 16:31 »
ne seri da imamo balkan subforum, jeeaa

nek mi neko pusti mumble info na pm, onaj bivsi ne radi

Bronco

• Guest
« Reply #24 on: November 04, 2014, 20:28 »
Ima nas sve vise :D

« Last Edit: November 05, 2014, 01:34 by Deathproof »

Gabr1el

• Guest
« Reply #25 on: November 06, 2014, 22:34 »
A bas kad sam poceo da gledam Anime i opustam se :P

Jos sam 18 nivo EW ali kada malo nalevelujem pokusacu da doprinesem na neki razuman nacin (tipa crafting MFC ili Chemistry).Inace,kakav ce da bude stav prema NPC fakcijama ? Ne bih voleo da ratujem sa njima sad kad je balans konacno uspostavljen :)

Bego

• *
    • View Profile
« Reply #26 on: November 07, 2014, 12:38 »
NPCevi su tu da se tamane  ;D

Dobrodošao, nego jesi ti ono također igrao i na 2238 tj. reloadedu?
...pissing people off since 2238...

Gabr1el

• Guest
« Reply #27 on: November 07, 2014, 12:58 »
Nesto sam se i plasio toga ;)

Izgleda da ce BOS i Enclave da nestanu uskoro a NCR i Junktown da zauzmu njihovo mesto tako da nije ni bitno.Necu ni da prilazim tim gradovima ;)

Igao sam 2238 a Reloaded sam samo probao , oba su bila ok ali nekako se uvek lose zavrsi mada Reloaded opstaje.Sada ovo pomalo lici na Reloaded sto mi se svidja.

Bronco

• Guest
« Reply #28 on: November 08, 2014, 20:57 »
NCR jos nisam vidio, sa JT scoutima smo ugl u dobrim odnosima za sad, veci mi je gušt tamanit "uber skillz" pvp fakcije jer znam da popizde kad izgube.

JJ

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #29 on: November 09, 2014, 00:20 »
sa JT scoutima smo ugl u dobrim odnosima za sad,
A posle "incidenta"? :D
My memories of being a human aren't as clear as they once were, but I remember pettiness, hatred, jealousy... I prefer being a mutant.