Author Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 235075 times)

Szary1

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #3240 on: September 23, 2017, 20:13 »
wracajac do tematu dungeonów i recipes - nie wiem co jest nie tak ale z dungeonów typu Glow, Mariposa, Necro, Ares itp. jeszcze nigdy nie wylazłem żywy i po paru próbach dałem sb spokój. Bo schemat jest taki - 330 hp, 10 ap (na czysto), XL/p90 + combat armor, fajki, nuka, jet. Wchodze, lecą na mnie typy/stworki. Napie*dalam z karabinu seriami ile fabryka dała, ściągne jedno ścierwo, dwa, trzy. I padam bo matma jest taka a nie inna - ja rąbne jednego za 100hp, a w tym czasie mnie trafi pieciu za 40 hp. nie nadazam jednoczesnie sie leczyć i strzelac wiec padam albo cudem przezyje i zwiewam zanim znowu cos sie zrespawnuje

z tego co widze SG jest strasznie znerfione nawet na tle granatów, zrobilem alta z otagowanym BG i EW i na 15lvl juz kosze khansów

btw. trzeci wieczór robie sierra caves i nie znalazlem zadnego recipa. chyba mam po prostu pecha

Gladwin

• Guest
« Reply #3241 on: September 23, 2017, 21:54 »
za bardzo nie rozumiem w czym problem, powiniens byc wstanie zrobic bez problemu wszystko poza mariposa surface. Pamietaj ze nie strzelasz czały czas tylko czekasz az oni do ciebie podejda na tak zwanego hexa ( czyli praktczynie dotyka ciebie ) bo nie wierze ze masz build tak słaby ze 100hp wyciagasz z bursta, z range moze ale nei z hexa. Troche wydaje sie to głupie, albo nawet strasznie dla osoby ktora dopiero zaczeła ale tak to tu wyglada. Jesli ciagle nie działa, mozemy sie zgadać i pokaże w praktyce o co chodzi.

jaws

• Hero Member
  • capucino
    • View Profile
« Reply #3242 on: September 26, 2017, 09:35 »
Szary jak robisz glow to stajesz na hexy w drzwiach albo przy ściance w kącie, walisz dwa bursty za 300, stimpak i powtórka. Możesz też psycho wpierdolic, do glow idealne.

Zoltan

• Guest
« Reply #3243 on: October 27, 2017, 08:38 »
Witam. Trudne sprawy - nie zapisują mi się opcje takie jak: followers info, faction icons, karma color... Zapamiętuje natomiast normalnie walke, że ma być TB czy interfejs pure. O co kaman ? Muszę to ustawiać przy każdym odpaleniu gry  :(

Vick Rockstar

• *
  • In ROCK We TRUST
    • View Profile
    • http://www.myspace.com/vickyvickangeltargosh
« Reply #3244 on: October 27, 2017, 11:33 »
niestety mam tak samo :)

Wesan

• Developer
  • Hero Member
  • The one who smiled.
    • View Profile
« Reply #3245 on: October 27, 2017, 20:40 »
O ile dobrze pamietam to te opcje sa przypisane do postaci, nie do clienta. Trzeba je zrobic raz na postac, wtedy juz zostaja.

Riot

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #3246 on: November 15, 2017, 18:23 »
czemu jedni grają na fo2 a inni na requiem

czuję się jakbym miał dwie paczki kolegów co ich lubię, ale oni siebie nawzajem już nie :(

You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

Wichura

• Contributor
  • Hero Member
  • High-Tech Troll
    • View Profile
« Reply #3247 on: November 15, 2017, 19:48 »
Bo na Reloaded się obrazili, proste.
Nie biegaj za stadem.
Budem rádi za každého človíčka
I'm sure in about 5 years we will have some decent loner playability.