Author Topic: Sniper  (Read 9496 times)

Wunglorz

• Hero Member
  • Fedruj dla Szatana.
    • View Profile
Re: Sniper
« Reply #30 on: August 01, 2013, 00:42 »
Ja tylko sobie gram, i mi się podoba - tobie nie musi, masz tla mk2 i reloaded, tam możesz wylewać swoje płacze, tutaj jak widzisz, nikt nie chce ich słuchać.
Muj giejem taki piekny

Lodowaty

• Full Member
    • View Profile
« Reply #31 on: August 01, 2013, 02:43 »
Sg burster ? to coś takiego istnieje tutaj ? :o Starałem sie stworzyć sg burstera ale konczyło sie klapą i potem 1 bg jakiego zrobiłem był jebanym tankiem i jeszcze dać mu 6 rurek przymocowanych do miksera to robi cieplutki i krwisty koktajl ze wszystkiego co się napatoczy.

Czytając temat widzę a po kij inteligencja dla postaci, a po co wam BrOF. Say what ? po co BrOF ?! Na pewno nie po to żeby jezdzić sobie lufą po jajach.

Co do snajperów w Fonline 2. O kurwa matko Bosko Kochano wpierdolcie im do chuja nerfa bo to jest nieludzkie co te snajpery wyprawiają, przecież taki jeden gnój może przemielić mase ludzi na enco w turach a jeszcze trzeba cholernego tłuka znaleźć a zanim to się stanie to połowa twojego teamu ma juz dziury we łbie po samą dupe. Ja rozumiem ze snajper może napindrylać z daleka a nawet musi, ale na listość boską to jest nielogiczne co oni robią, i może zamiast utrudniania ludziom życia w postaci 150 deathclawów na karawanach, ponoć mnożnik naprawiony ale to się działo to cyrk na kółkach był, jak można wprowadzić cos takiego w zycie bez wczesniejszego sprawdzenia jak to działa,czy wy działacie sposobem ułomnego murzyna w stylu załaduje broń przyłoże do głowy i zobacze czy wystrzeli , a potem będziemy albo się śmiać albo zbierać mózg ze ściany itp. to wypadało by najpierw do cholery zbalansować profesje które już maja racje bytu, bo co z tego, ze gra będzie taka albo sraka jak ludzie biegają albo BG albo Snajperem. Zajmijcie sie najpierw priorytetami a potem obsrywaniem i utrudnianiem życia biednym smażącym się ludzikom na pustyni, żeby było im trudniej kapselki do bukłaczka zebrać.
Btw. zróbcie coś do cholery z respiacymi się potworkami w skałąch bo te gnojki trzymają ture jak nie mogą wyjść ze skały i powoli robi się to już irytujące.

Tyle z mojej strony Dziękuje i Dobranoc !
« Last Edit: August 01, 2013, 02:52 by Lodowaty »

jacky

• Full Member
    • View Profile
« Reply #32 on: August 01, 2013, 08:08 »

Xsarq

• Guest
« Reply #33 on: August 01, 2013, 10:33 »
Jet z powodzeniem może zastąpić BroF. Dodatkowe punkty można przeznaczyć na więcej endurance a dodatkowy perk na lifegivera tworząć coś co jest w stanie wytrzymać ostrzał wrogich bg.

Myślcie trochę poza pudełkiem, to że BroF był super niezbędny na 2238 nie oznacza że trzeba go mieć także tutaj.

Marszauke

• Jr. Member
  • **
  • Biggest & Baddest Noob on the wastes !
    • View Profile
« Reply #34 on: August 01, 2013, 10:57 »
Tia biedne BG maupy pod RT płaczą, że sniperzy robią im kuku w TB. To że BG rozpierdalają z m60 po 100-300dmg nawet z 14 hexów to już jest spoko. Nerfić BG bo marudzą.
Zgadnijcie kto trafił do pierdla
<BlondieTheStranger> 6 guys made TB trap near Junktown and PK everyone
<BlondieTheStranger> Ofc. Marszauke is the leader of those monkeys

schwartz

• Full Member
  • EDF
    • View Profile
« Reply #35 on: August 01, 2013, 11:43 »
Jet z powodzeniem może zastąpić BroF. Dodatkowe punkty można przeznaczyć na więcej endurance a dodatkowy perk na lifegivera tworząć coś co jest w stanie wytrzymać ostrzał wrogich bg.

Myślcie trochę poza pudełkiem, to że BroF był super niezbędny na 2238 nie oznacza że trzeba go mieć także tutaj.

Jet nie jest w stanie zastapic Brofa, jet to dodatek do brofa. Bez brofa nie strzelisz 3 razy w ciagu tury z BG/ze snajperki w glowe.
[00:18] <aex> scwartz i dont want you here and i ll punish you everytime i ll be able to until you ll leave the IRC na fo2