Author Topic: Pomoc na start opis q itp  (Read 2067 times)

Vesuna

• *
    • View Profile
Pomoc na start opis q itp
« on: September 07, 2013, 11:48 »
Mam prosbe jesli jakis mili czlowiek napisze mi jak zaczac w miare ogarniac na tym serv gdzie nie wyjde zaraz jakis koles tak napier... itemami ze 1 hit i gleba a jesli spotkam np szczury to nawet ich nie potrafie zabic. Ktos w wczesniejszych tematach proponowal jakis buildy postaci ale ja nie wiem jak moge miec np 2 sily? zakladam ze to jakos potem przybustuje jakims narkotykiem czy cos ale pzreciez na poczatku zadnej broni nawet nie moge wrzucic... Oraz q jakis krótki spis gdzie szukac tych q na poczatku itp.

Wesan

• Developer
  • Hero Member
  • The one who smiled.
    • View Profile

Xsarq

• Guest
Re: Pomoc na start opis q itp
« Reply #2 on: September 07, 2013, 15:20 »
Zrób Pistolero, na początek, popoluj na gekony, porób znajomości pożycz stertę sprzętu od jakiegoś gracza(lub kup, sprzęt jest tani.), kup kapslami z gekononów dragi i rób bg farmera, BG Farmer powinien być w stanie zbierać kapsle i drugi, po jakimś miesiący gry rób pierwszą postać pod PvP i zacznij chodzić na TC.

Wichura

• Contributor
  • Hero Member
  • High-Tech Troll
    • View Profile
« Reply #3 on: September 07, 2013, 19:48 »
TC jest nudne, nie idź.

Pistolero czy inny drwal rewelacyjnie tani w utrzymaniu jako postać na start - zawsze i każdemu polecam.
Nie biegaj za stadem.
Budem rádi za každého človíčka
I'm sure in about 5 years we will have some decent loner playability.

Trickster

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #4 on: September 07, 2013, 20:24 »
@Vesuna

Faktycznie początek (absolutnie sam początek) gry może być trudny, bo człowiek nie wie gdzie się podziać i wszystko wydaje się obce. Ważne, żeby uczyć się na błędach i nie poddawać. Rozumiem też Twoją frustrację jak wszyscy dookoła latają w CA i Avengerami a Tobie brakuje metali by skrafcić sobie assault rifle czy innego shotguna. Ale to mija. Porób sobie questy spod linka od Wesana, pozabijaj w TB trochę NPCów (najłatwiejsze to Bandits, Thugs, Claim Jumpers oraz Bootleggers) i zobaczysz, że z czasem jest coraz łatwiej.

Jeżeli faktycznie nie możesz wystartować, to napisz PM.

sam0tNIKT

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #5 on: September 07, 2013, 20:46 »
Wy mu dajecie porady, a on z tego co widze chyba nawet nie gral nigdy w single player... mi by takie rady nie pomogly.

Ktos w wczesniejszych tematach proponowal jakis buildy postaci ale ja nie wiem jak moge miec np 2 sily?

Beznadziejny przypadek troche...

Post bedzie edytowany jeszcze.
W krainie ślepców jednooki jest królem.