Author Topic: Stoisko+ npc  (Read 5232 times)

Pawlowicz

• *
    • View Profile
Re: Stoisko+ npc
« Reply #15 on: September 07, 2013, 15:11 »
Też jestem przeciwko temu, mimo iż właśnie posiadam 2 stoiska (jedno w VC i jedno Hub). Stoiska kupiłem po prostu przez przypadek, będąc na karawanie z VC do Hubu. Jednak uważam, że lepiej by było, gdyby nie było możliwości przedłużania czasu stoiska, że po tygodniu inny gracz może kupić stoisko (a poprzedni właściciel ma zablokowane).

Xsarq

• Guest
« Reply #16 on: September 07, 2013, 15:17 »
To by prostu wszedł altem i je zajął, blokada to żadne rozwiązanie.

kowal2300

• Full Member
    • View Profile
« Reply #17 on: September 07, 2013, 16:05 »
a moze stworzenie stoiska na wzor domu aukcyjnego, w ktorym kazdy z graczy bedzie mogl umieszczac swoje przedmioty?
po zakupie kapsle beda automatycznie wysylane do banku (cena -10% prowizji np)
ImSoCute
Kruszynka

sam0tNIKT

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #18 on: September 07, 2013, 16:22 »
10% chyba żartujesz :D (i jeszcze potem -5% za wyjecie kasy z banku... to juz wole handel z NPCami)
Pomysl nie jest zly, stosuje sie go w wielu grach mmo jednak jakos do realiow Fallouta mi nie pasuje...
A moze niech kazdy sprzedawca ma mozliowsc obslugi kilku graczy zalozmy 3, oczywiscie jesli daloby rade to zaimplementowac ?
Albo zrobic im po porstu węższe stragany i ustawic ich wiecej...
« Last Edit: September 07, 2013, 16:23 by sam0tNIKT »
W krainie ślepców jednooki jest królem.

kowal2300

• Full Member
    • View Profile
« Reply #19 on: September 07, 2013, 16:25 »
10% chyba żartujesz :D (i jeszcze potem -5% za wyjecie kasy z banku... to juz wole handel z NPCami)
Pomysl nie jest zly, stosuje sie go w wielu grach mmo jednak jakos do realiow Fallouta mi nie pasuje...
A moze niech kazdy sprzedawca ma mozliowsc obslugi kilku graczy zalozmy 3, oczywiscie jesli daloby rade to zaimplementowac ?

zawsze alternatywa do handlu jest forum, tutaj kupowalem camk2 po 1.8k kapsli, w grze byly wtedy po 3k, xl kupowalem po 1.7k, w grze byly po 2.4
teraz tez jest jakastam tygodniowa oplata za stoisko, a sprzedajac ingame (nawet -10%) i tak masz wyzsze ceny niz te z forum
ImSoCute
Kruszynka

sam0tNIKT

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #20 on: September 07, 2013, 16:28 »
Niby tak, oplata chyba wynosi 1k kapsli.

Niekotrzy nawet sie nie kryja z tym, ze maja 2 stragany:

http://forum.fonline2.com/index.php?topic=1945.msg19193#msg19193

Typowo polskie ^^
A w temacie jeszcze narzeka, ze ktos przetrzymuje stragan nic na nim nie majac xD
W krainie ślepców jednooki jest królem.