Author Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 313169 times)

Szary1

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #3240 on: September 23, 2017, 20:13 »
wracajac do tematu dungeonów i recipes - nie wiem co jest nie tak ale z dungeonów typu Glow, Mariposa, Necro, Ares itp. jeszcze nigdy nie wylazłem żywy i po paru próbach dałem sb spokój. Bo schemat jest taki - 330 hp, 10 ap (na czysto), XL/p90 + combat armor, fajki, nuka, jet. Wchodze, lecą na mnie typy/stworki. Napie*dalam z karabinu seriami ile fabryka dała, ściągne jedno ścierwo, dwa, trzy. I padam bo matma jest taka a nie inna - ja rąbne jednego za 100hp, a w tym czasie mnie trafi pieciu za 40 hp. nie nadazam jednoczesnie sie leczyć i strzelac wiec padam albo cudem przezyje i zwiewam zanim znowu cos sie zrespawnuje

z tego co widze SG jest strasznie znerfione nawet na tle granatów, zrobilem alta z otagowanym BG i EW i na 15lvl juz kosze khansów

btw. trzeci wieczór robie sierra caves i nie znalazlem zadnego recipa. chyba mam po prostu pecha

Gladwin

• Guest
« Reply #3241 on: September 23, 2017, 21:54 »
za bardzo nie rozumiem w czym problem, powiniens byc wstanie zrobic bez problemu wszystko poza mariposa surface. Pamietaj ze nie strzelasz czały czas tylko czekasz az oni do ciebie podejda na tak zwanego hexa ( czyli praktczynie dotyka ciebie ) bo nie wierze ze masz build tak słaby ze 100hp wyciagasz z bursta, z range moze ale nei z hexa. Troche wydaje sie to głupie, albo nawet strasznie dla osoby ktora dopiero zaczeła ale tak to tu wyglada. Jesli ciagle nie działa, mozemy sie zgadać i pokaże w praktyce o co chodzi.

jaws

• Hero Member
  • capucino
    • View Profile
« Reply #3242 on: September 26, 2017, 09:35 »
Szary jak robisz glow to stajesz na hexy w drzwiach albo przy ściance w kącie, walisz dwa bursty za 300, stimpak i powtórka. Możesz też psycho wpierdolic, do glow idealne.

Zoltan

• Guest
« Reply #3243 on: October 27, 2017, 08:38 »
Witam. Trudne sprawy - nie zapisują mi się opcje takie jak: followers info, faction icons, karma color... Zapamiętuje natomiast normalnie walke, że ma być TB czy interfejs pure. O co kaman ? Muszę to ustawiać przy każdym odpaleniu gry  :(

Vick Rockstar

• *
  • In ROCK We TRUST
    • View Profile
    • http://www.myspace.com/vickyvickangeltargosh
« Reply #3244 on: October 27, 2017, 11:33 »
niestety mam tak samo :)

Wesan

• Developer
  • Hero Member
  • The one who smiled.
    • View Profile
« Reply #3245 on: October 27, 2017, 20:40 »
O ile dobrze pamietam to te opcje sa przypisane do postaci, nie do clienta. Trzeba je zrobic raz na postac, wtedy juz zostaja.

Riot

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #3246 on: November 15, 2017, 18:23 »
czemu jedni grają na fo2 a inni na requiem

czuję się jakbym miał dwie paczki kolegów co ich lubię, ale oni siebie nawzajem już nie :(

You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

Wichura

• Contributor
  • Hero Member
  • High-Tech Troll
    • View Profile
« Reply #3247 on: November 15, 2017, 19:48 »
Bo na Reloaded się obrazili, proste.
Nie biegaj za stadem.
Budem rádi za každého človíčka
I'm sure in about 5 years we will have some decent loner playability.

Hedh

• Jr. Member
  • **
  • Headhunter/Headh
    • View Profile
« Reply #3248 on: January 10, 2018, 23:15 »
Pobrałem klienta po dłuższej przerwie no i mam pewien problem - obraz jest za jasny. Grzebałem w ustawieniach i nic nie pomogło, natomiast gdy uruchomię grę przez fonline2 d3d to kontrast jest normalny ale wszystkie napisy są rozpikselowane. Wie ktoś jak to naprawić?

« Last Edit: January 11, 2018, 02:41 by Hedh »
Nie dygaj

Szary1

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #3249 on: May 23, 2018, 16:33 »
wracam po przerwie i widze troche pustawo na serwerze, cos mnie ominęlo?  :P

Wesan

• Developer
  • Hero Member
  • The one who smiled.
    • View Profile
« Reply #3250 on: May 23, 2018, 18:08 »
Ilośc graczy od roku jest stabilna, bez większych zmian. Jeżeli chodzi ci o niską aktywność na forum - wiekszość osób przeniosła sie na discorda.

heLOU

• *
    • View Profile
« Reply #3251 on: May 30, 2018, 17:56 »
Witam, dawno mnie tu nie bylo ale nie wiem czy jeszcze jest do czego wracac. Tak wiec mam pytanie do tych co jeszcze tutaj pozostali. Jak wyglada sprawa? ilu srednio graczy dziennie jest na serwerze? kiedy byl/bedzie jakis wipe? Osobiscie mam nadzieje ze ta gra jeszcze zyje..

gladwin

• Wiki Editor
  • Jr. Member
    • View Profile
« Reply #3252 on: May 30, 2018, 19:03 »
Witam, dawno mnie tu nie bylo ale nie wiem czy jeszcze jest do czego wracac. Tak wiec mam pytanie do tych co jeszcze tutaj pozostali. Jak wyglada sprawa? ilu srednio graczy dziennie jest na serwerze? kiedy byl/bedzie jakis wipe? Osobiscie mam nadzieje ze ta gra jeszcze zyje..

Za dnia średnio do 110, w nocy do 50. Zależy na czym ci zależało, jeśli kochałeś miasto NCR to nic z niego nie zostało. Jeśli lubisz pvp jest jak zawsze. Wipe był w 25.10.2014, na następnego nie licz. Graj jesli sprawia ci to przyjemność, jeśli nie sprawia to wipe tego nie zmieni.

Sprawdz sobie statystyke. https://fodev.net/status/history/
This community need three things,
1 Plasma caws
2 More Rack's paintings
3 Another 4 years of session

Szary1

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #3253 on: May 31, 2018, 13:59 »
co to są za postacie w habitach co biegaja po miastach i zasypują handlarzy szmelcem (dostawy towaru?)? to jakieś boty, enpece? jest z nimi jakiś quest związany?

gladwin

• Wiki Editor
  • Jr. Member
    • View Profile
« Reply #3254 on: May 31, 2018, 14:13 »
co to są za postacie w habitach co biegaja po miastach i zasypują handlarzy szmelcem (dostawy towaru?)? to jakieś boty, enpece? jest z nimi jakiś quest związany?

To gracze, mozesz ich zabić i przejąć szmelc. Generalnie latanie po NPC w ten sposób jest spoko, jeśli będziesz dokładny i ci sie poszczęści mozesz wyciągnąć 20k samych kapsli nie mówiąc o innych rzeczach.
This community need three things,
1 Plasma caws
2 More Rack's paintings
3 Another 4 years of session