Author Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 297820 times)

heLOU

• *
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #3255 on: May 31, 2018, 14:46 »
Witam, dawno mnie tu nie bylo ale nie wiem czy jeszcze jest do czego wracac. Tak wiec mam pytanie do tych co jeszcze tutaj pozostali. Jak wyglada sprawa? ilu srednio graczy dziennie jest na serwerze? kiedy byl/bedzie jakis wipe? Osobiscie mam nadzieje ze ta gra jeszcze zyje..

Za dnia średnio do 110, w nocy do 50. Zależy na czym ci zależało, jeśli kochałeś miasto NCR to nic z niego nie zostało. Jeśli lubisz pvp jest jak zawsze. Wipe był w 25.10.2014, na następnego nie licz. Graj jesli sprawia ci to przyjemność, jeśli nie sprawia to wipe tego nie zmieni.

Sprawdz sobie statystyke. https://fodev.net/status/history/

Dzieki wielkie, mam najbardziej mam ochote na PVP ale zanim to sie stanie to trzeba troche pobawic sie w expienie i zbieranie smieci.

Dalej ludzie robia karawany z NCR jak kiedys? czy to juz tak nie dziala? Jakby ktos mogl w skrocie opisac jak expic solo nowa postac bylbym wdzieczny.

gladwin

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #3256 on: May 31, 2018, 16:26 »

Dzieki wielkie, mam najbardziej mam ochote na PVP ale zanim to sie stanie to trzeba troche pobawic sie w expienie i zbieranie smieci.

Dalej ludzie robia karawany z NCR jak kiedys? czy to juz tak nie dziala? Jakby ktos mogl w skrocie opisac jak expic solo nowa postac bylbym wdzieczny.

https://forum.fonline2.com/index.php?topic=20410.0

Jesli nie przeraża ciebie angielski.
Mozesz robic caravany do NCR czasami ludzie robia (nie do NCR are robią)
Jesli przeraża ciebie angielski to zalezy ile masz stuffu. Jesli wyposażony jesteś dobrze, Bierzesz LSW w ręke, dragi armory z 2k ammo i jedziesz godzine centaury/floatersy. I level 26
This community need three things,
1 Plasma caws
2 More Rack's paintings
3 Another 4 years of session

Wichura

• Contributor
  • Hero Member
  • High-Tech Troll
    • View Profile
« Reply #3257 on: June 01, 2018, 19:00 »
co to są za postacie w habitach co biegaja po miastach i zasypują handlarzy szmelcem (dostawy towaru?)? to jakieś boty, enpece? jest z nimi jakiś quest związany?
Dobre to jest, Rascallo fagasso weź kiedy taki ficzer naruchaj plox. Oczywiście żeby te habity dropiły coś ponad zardzewiałą strzelbę i garść miedziaków.
Nie biegaj za stadem.
Budem rádi za každého človíčka
I'm sure in about 5 years we will have some decent loner playability.

Szary1

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #3258 on: June 11, 2018, 21:00 »
co to za notka co sie pokazała u góry teraz? jakis reroll char coś tam, czyli co, serwer wyzeruje wszystkie postacie i namioty czy jak?

Lucek666

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #3259 on: June 11, 2018, 21:47 »
Gra wkrótce będzie cofnięta do stanu z końca maja.

Szary1

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #3260 on: June 11, 2018, 23:22 »
co to w praktyce oznacza? że wszystko co zyskalem w czerwcu (exp, loot) pojdzie sie po tych 2 tygodniach walic?

i po co to w zasadzie jest?
« Last Edit: June 11, 2018, 23:24 by Szary1 »

Lucek666

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #3261 on: June 12, 2018, 07:29 »
Tak. Wszystko pójdzie sie walić. Jeśli zrobiłeś postać powiedzmy 3 czerwca to jej już nie będzie. To samo z namiotami, lootem, expem i czym tam jeszcze.
Brzmi chujowo, ale to konieczne, bo serwer miał/ma usterkę i po ogarnięciu tego musi być cofnięty do ostatniego działającego sejwa.

SHODAN

• Sr. Member
  • Salvin
    • View Profile
« Reply #3262 on: June 12, 2018, 08:34 »
Wcale nie chujowo, czerwiec jest, lato jest. Wyjechać na wakacje/urlop, zrobić przerwę i wywietrzyć głupotę z mózgu.
You move like an insect. You think like an insect. You are an insect. There is another who can serve my purpose. Take care not to fall too far out of my favor. Patience is not characteristic of a goddess.

jaws

• Hero Member
  • capucino
    • View Profile
« Reply #3263 on: June 14, 2018, 23:19 »
Wakacje na Hubie

Dribare

• *
    • View Profile
« Reply #3264 on: June 15, 2018, 11:15 »
Wakacie na 18:10 najlepsze ;)

Hedh

• Jr. Member
  • **
  • Headhunter/Headh
    • View Profile
« Reply #3265 on: June 16, 2018, 15:49 »
Kto normalny z domu wychodzi?  :o
Nie dygaj

Ardas

• *
    • View Profile
« Reply #3266 on: July 09, 2018, 14:16 »
Witam. Czy przez ostatni rok zaszły jakieś znaczniejsze zmiany w rozgrywce? Społeczność się poserza czy raczej ubywa?

Lucek666

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #3267 on: July 09, 2018, 15:56 »
Niewiele się zmieniło w ostatnim czasie jeśli chodzi o zawartość gry. Co do ilości graczy to też bez większych zmian, czyli stabilne kilkadziesiąt dziennie (ponad sto w weekendy).

Tensa

• *
    • View Profile
« Reply #3268 on: August 08, 2018, 22:12 »
Cześć!
Czy miał już miejsce rollback? Pytam, bo dopiero zaczynam grę i nie wiem na ile warto teraz przysiąść

Lucek666

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #3269 on: August 08, 2018, 22:52 »
Tak, już jakiś czas temu był i wszystko jest ok obecnie.