Author Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 211826 times)

SHODAN

• Sr. Member
  • Salvin
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #3165 on: May 17, 2017, 21:03 »
Da rade znaleźć implanty w Toxic Caves?

Można, ale patrząc ile teraz kosztują implanty to znacznie szybciej nazbierasz kasę zbierając braminie gówna i kupisz niż znajdziesz w Toxicach. O innych zdecydowanie lepszych formach zdobycia kapsli już nie mówię.
You move like an insect. You think like an insect. You are an insect. There is another who can serve my purpose. Take care not to fall too far out of my favor. Patience is not characteristic of a goddess.

Hedh

• Jr. Member
  • **
  • Headhunter/Headh
    • View Profile
« Reply #3166 on: May 17, 2017, 21:27 »
Jestem noobem i chcę wiedzieć jak szybko zarobić pierwszy milion kapsli. Z góry dzięki.

Ciepłe gównienka braminów w Hub i Junktown już na Ciebie czekają!

Wichura

• Contributor
  • Hero Member
  • High-Tech Troll
    • View Profile
« Reply #3167 on: May 17, 2017, 22:20 »
Jestem noobem i chcę wiedzieć jak szybko zarobić pierwszy milion kapsli. Z góry dzięki.
Na co ci milion kapsli?
Nie biegaj za stadem.
Budem rádi za každého človíčka
I'm sure in about 5 years we will have some decent loner playability.

Ardas

• *
    • View Profile
« Reply #3168 on: May 17, 2017, 22:21 »
@Hedh
Oj panie, takie rzeczy to już wiem. Mi chodzi o bardziej zaawansowane i szybsze metody, najlepiej te bez gildii, bo jej nie posiadam. Na skórach, karawanach i dropieniu/handlu uzbierałem już 250tys, jednak trochę mnie już to męczy.

@Wichura:
M.in na reset postaci, własną gildie, parę pojazdów i baz.
« Last Edit: May 17, 2017, 22:25 by Ardas »

SHODAN

• Sr. Member
  • Salvin
    • View Profile
« Reply #3169 on: May 17, 2017, 22:45 »
Musisz abusować tak, żeby cię admini nie złapali :D Żart, Wesan nie bij :P Zbieranie kapselków trochę monotonne jest. Najłatwiej to jest mieć shopkeepera, ale raczej ciężko, bo każdy kto już go ma to pilnuje. Robisz necro, i inne solowe dungi. Niektórzy tu te śmieszne, forumowe bazarki otwierają w sekcji Marketplace i tam wrzucają różne rzeczy.
You move like an insect. You think like an insect. You are an insect. There is another who can serve my purpose. Take care not to fall too far out of my favor. Patience is not characteristic of a goddess.

Ardas

• *
    • View Profile
« Reply #3170 on: May 17, 2017, 23:02 »
Takie małe pytanko jeszcze - tragic carde. Opłaca się to? I czy trzeba mieć do tego wysoki hazard, a jak tak to na ile najlepiej? Mam gówno-postać pod to zrobioną(pierwsza) i myślałem skorzystać, skoro za wygraną 1k. Ogólnie w sumie interesuje mnie kwestia hazardu, bo np w hub widziałem taką możliwość i wygrałem 200 kapsli nawet.
« Last Edit: May 17, 2017, 23:04 by Ardas »

Gladwin

• *
  • May the Steel be with you
    • View Profile
« Reply #3171 on: May 17, 2017, 23:51 »
Zbieraj ile wlezie a potem ( niewiem ze 100 ) a potem idziesz i oddajesz wszystkie naraz, Opłaca sie to. Hazard i szczeście nie wpływa na to. Bodaj jest o mniejwiecej 10% na wygrana z normalnym deckiem i 20% a specialnym. Nie wiem czy legitne liczby takie jest moje przeczucie. Troche rzeczy do zakłądow bylo ale ludzie zaczeli bugować i Devowie wyłaczyli opcje.
Vincere est totum

Hedh

• Jr. Member
  • **
  • Headhunter/Headh
    • View Profile
« Reply #3172 on: May 18, 2017, 05:45 »

Nie lepiej dołączyć do istniejącej? Za te 500k kupisz bunkier i kilka pojazdów.

Wichura

• Contributor
  • Hero Member
  • High-Tech Troll
    • View Profile
« Reply #3173 on: May 18, 2017, 09:03 »
@Wichura:
E to ci nie dam na jednoosobową "gildię".
A bazy to które konkretnie?
Nie biegaj za stadem.

Ardas

• *
    • View Profile
« Reply #3174 on: May 18, 2017, 22:58 »
@Wichura
Nie jestem zdecydowany jeszcze, myślę o bunkrach.
Kolejne pytanie, wydaje mi się głupie, ale ciekawość zżera. Czy w marketplace można wystawić ogłoszenie o sprzedaży usług w postaci najemnika na wszelkie zlecenia? Moje pytanie bierze się stąd, że w regulaminie nie jest to sprecyzowane.

Wichura

• Contributor
  • Hero Member
  • High-Tech Troll
    • View Profile
« Reply #3175 on: May 18, 2017, 23:23 »
Po co ci więcej niż jeden bunkier? Na bazy-przystanki praktyczniejsze są te małe popierdółki, bo nie trzeba daleko zasuwać do grida.
Nie biegaj za stadem.

Ardas

• *
    • View Profile
« Reply #3176 on: May 19, 2017, 02:40 »
W sumie to ja liczyłem tutaj na odpowiedzi, a nie że sam będę ich udzielał.
@Wichura Małe popierdółki? Chodzi o namioty, tak? Problem w tym, że namioty nie da się udostępniać innym postaciom, z tego co widzę. A obecnie mam drwala, tanka i coś na wzór crippera, wszystkim gram. Dlatego potrzebuję tak na 4 bazy. Jedna koło SF, druga koło VC, trzecia gdzieś pod Hub, a czwarta koło Modoc.

Hedh

• Jr. Member
  • **
  • Headhunter/Headh
    • View Profile
« Reply #3177 on: May 19, 2017, 02:52 »
Jeżeli wybierzesz najtańsze warianty baz (Old Shack, Old Abandoned Shelter lub Hunter's Camp) to będziesz musiał zabulić  120k kapsli (za 4 ofc).
« Last Edit: May 19, 2017, 02:54 by Hedh »

Wichura

• Contributor
  • Hero Member
  • High-Tech Troll
    • View Profile
« Reply #3178 on: May 19, 2017, 08:32 »
@Wichura Małe popierdółki? Chodzi o namioty, tak? Problem w tym, że namioty nie da się udostępniać innym postaciom, z tego co widzę. A obecnie mam drwala, tanka i coś na wzór crippera, wszystkim gram. Dlatego potrzebuję tak na 4 bazy. Jedna koło SF, druga koło VC, trzecia gdzieś pod Hub, a czwarta koło Modoc.
Sam jesteś namiot. Potrzebny ci jeden bunkier na bazę główną i trzy małe bazy po 30-40k, zależnie od gustu. "Gildia", jak byłeś łaskaw to nazwać, jest przy tym całkowicie zbędna. Ot napis pod nickiem twoich altów się pojawi, bez sensu.

Kapsle to poważny biznes, zanim jakieś rozdam muszę się upewnić, że pójdą na szczytny cel.
Nie biegaj za stadem.

Ardas

• *
    • View Profile
« Reply #3179 on: May 19, 2017, 21:04 »
@Wichura.
Tylko nikt tu cię nie prosi o kapsle. Pytałem tylko o szybsze sposoby na zarobek. Mniej arogancji, człowieku. Dzięki za odpowiedzi.