Author Topic: sugestie wall  (Read 1794 times)

KompreSor

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
sugestie wall
« on: November 10, 2017, 18:17 »
prosze nie traktowac tego posta jako sciany placzu. Chcialbym zaznaczyc bardzo niewygodne mechaniki, ktore moga mi sie wydawac niewygodne poprzez przywyczajenie do innych rozwiazan przez lata na innych serverach.

Hotkeye:
-najbardziej nie wygodnym hotkeyem uzywanym paredziesiac razy dziennie jest loot all, nie wiem jak wy ale hotkey czy tez skroty klawiszone raczej sa wykonnywane jedna reka, i teraz kto z was ma takie duze lapska ze wymyslil ctrl + L ? Taka suggestia zeby moglo byc to edytowane przez graczy.
- ustawione hotkeye przez graczy nie maja wyzszego prioryetu niz te przypisane przez tworcow, mam na mysli jak ustawie hotkey na stimpaka na "S" to wyskakuje mi skillbox. o ile sie nie myle fo2238 rozwiazalo ten problem w 2012.
-skromna liczba hotkeyow. nie dla c4 detonatora przez co combo montion sensor nron i c4 wymagnia uzycia detomatotw z inv. nie ma takze hotkeya na apteczki, drugs.

drzwi:
- dziwny podpunkt prawda? ale brak ap za otwieranie w rt drzwi tak psuje close combat ze az ciezko wygrac z swarmem.
- niszczenie drzwi zapomoca bazuki. Po co? kolejna mechanika mowiaca lepiej znajdz sobie swarm bo nerfimy close combat na kazdym kroku.

mechaniki walki:
-celowanie w hexa granatem lub bazuka przeskaluje robia jakies auto namierzanie co jest absolutnie nie potrzebne, czasem aby trawic 5 celow, trzeba kliknoc na jeden pixel miedzy nimi bo jak namierzy na model od razu przeskoczy nizej i trawiasz mniej celow.
-cd na stimpaki, tu wiem ze to sie tutaj nie zmieni. ale musi to jesc ap jak masz cd?

Sierra Caves:
tu nie mowie o nie wygocie bo cavesy sa swietne i mega propsy dla dev teamu za nie. ale chcialbym aby byly bardziej rozwiniete, oto kilka suggesti co by moglo sie tam znalesc:
-boss room, jeden npc silniejszy, moga byc na zasadzie bossow z dungoenow. loot bossa moze byc lootowany po jego smietci.
-pulapki typu dziura pelna radscorpionow takie jak u raidersow w falloucie 2.
-cos aka special enco. specialne miejsca bunkry kapliczki szkielety dinozaurow ferari czy piramidy.
-npce handlarze, gdzie zlom ktory znajdziesz bedziesz mogl wymienic na potrzebne zapasy.
-przyjazne npce typu mysterious stranger na zwsadzie pojawiania sie tak jak pashczur i te deathclawy 1000hp.
-ukryte przejscia secret roomy wystepuja w kazdym rogue like. a sierra caves mozna do rogue like porownac.
-3 poziom dla hardcorowcow gdzie npce beda znacznie trudniejsze zamian za double loot.

jaws

• Hero Member
  • capucino
    • View Profile
Re: sugestie wall
« Reply #1 on: November 10, 2017, 19:10 »
sugestia z cooldawnem i pobieraniem ap ze stimpakow +1

ale z tymi sierra caves to już popłynąłeś :D a 3 poziom chyba ma być w przyszłości dodany, czyż nie?

Hedh

• Jr. Member
  • **
  • aka vvit
    • View Profile
« Reply #2 on: November 10, 2017, 20:10 »
prosze nie traktowac tego posta jako sciany placzu.

JECHANA Z KOKSEM
Nie dygaj

jaws

• Hero Member
  • capucino
    • View Profile
« Reply #3 on: November 11, 2017, 19:21 »
https://forum.fonline2.com/index.php?topic=9013.0 kompresor trzymaj, fajny topic kiedyś powstał.

Wesan

• Developer
  • Hero Member
  • The one who smiled.
    • View Profile
« Reply #4 on: November 11, 2017, 20:56 »
Dyskusje pisze sie po angielsku w suggestions ponieważ:

To jest dyskusja, jak mają dyskutować gracze ktorzy nie znaja polskiego? Do każdej zmiany jest potrzebny feedback, tak go nie dostaniemy od ogółu.
Tylko 1 na 3 aktywnych devów zna jezyk polski.

Jezeli sugestie są poważne to lepiej je przenieść na język angielski do poprawnego topica.
« Last Edit: November 11, 2017, 21:05 by Wesan »

Wichura

• Contributor
  • Hero Member
  • High-Tech Troll
    • View Profile
« Reply #5 on: November 11, 2017, 23:22 »
Boję się nawet pomyśleć o angielszczyźnie autora tego tematu, skoro polskim włada jak Stiepan budowlaniec, trzeci miesiąc na czarno w jakiejś wsi pod Wrocławiem.
Nie biegaj za stadem.
Budem rádi za každého človíčka
I'm sure in about 5 years we will have some decent loner playability.

Bombastic

• *
    • View Profile
« Reply #6 on: November 13, 2017, 16:35 »
To jest dyskusja, jak mają dyskutować gracze ktorzy nie znaja polskiego?
Wolność słowa widać tu nie obowiązuje  ??? 8)

Wichura

• Contributor
  • Hero Member
  • High-Tech Troll
    • View Profile
« Reply #7 on: November 13, 2017, 17:52 »
Ależ obowiązuje i ma się dobrze, tylko się nie dziw potem, że cię nie rozumieją w innych działach i feedback mizerny. Poza tym zwykła grzeczność w stosunku do gospodarza nakazuje komunikować się tak, by cię rozumiał.
Nie biegaj za stadem.
Budem rádi za každého človíčka
I'm sure in about 5 years we will have some decent loner playability.

Wesan

• Developer
  • Hero Member
  • The one who smiled.
    • View Profile
« Reply #8 on: November 13, 2017, 18:04 »
To jest dyskusja, jak mają dyskutować gracze ktorzy nie znaja polskiego?
Wolność słowa widać tu nie obowiązuje  ??? 8)

Czym jest ograniczona twoja wolność słowa poprzez mój komentarz? Jedyne co powiedziałem to wytłumaczyłem dlaczego suggestie zostawia sie tam:

https://forum.fonline2.com/index.php?board=29.0

Rozumiem gdybym powiedział "Złe subforum, zamykam", lub jakoś negatywnie się odniosl, lecz ja najzwyczajniej proponuję napisac te sugestię jeszcze raz na dziale gdzie cale community bedzie moglo przedyskutować te podpunkty I gdzie ktos jeszcze oprocz mnie z devteamu bedzie mogl zerknąć.
« Last Edit: November 14, 2017, 16:05 by Wesan »

Hedh

• Jr. Member
  • **
  • aka vvit
    • View Profile
« Reply #9 on: November 14, 2017, 17:50 »
Temat wałkowany milion razy, zamykam.W przyszłości zapoznaj się z regulaminem i użyj opcji szukaj.
Nie dygaj

rozpruwacz

• Full Member
    • View Profile
« Reply #10 on: December 08, 2017, 20:10 »
drzwi:
- dziwny podpunkt prawda? ale brak ap za otwieranie w rt drzwi tak psuje close combat ze az ciezko wygrac z swarmem.
- niszczenie drzwi zapomoca bazuki. Po co? kolejna mechanika mowiaca lepiej znajdz sobie swarm bo nerfimy close combat na kazdym kroku.

no jestem za. Generalnie moja maksymą zawsze było "drzwi wyjebać okna wstawić" bo po co komu drzwi? nie było by drzwi to nie było bo problemu nie? tez kiedyś chciałem coś z tym zrobić. Ale niestety dostałem listwę na postać i się złożyłem jak leżak ;/
Spoiler
Characters: Zdzichu
Faction: unknown
Guilt: Stealing doors from Hub (WTF?)
Duration: 1 day

no i po tym mój oddolny ruch społeczny się skończył bo każdy obsrał combata ze tez dostanie bana i nikt już nie podjebywal drzwi.

reszta w sumie tez na +

jak mają dyskutować gracze ktorzy nie znaja polskiego?