Author Topic: chyba zły build (pvp)  (Read 446 times)

wilku51

• *
    • View Profile
chyba zły build (pvp)
« on: February 20, 2019, 17:51 »
hejka, jestem stosunkowo nowy i chyba mam problem z buildem. niestety nie moge zalaczyc screena wiec musze wrzucic go tak;
SI 5, PE 8, EN 10, IN 7, AG 10, LC 1,
perki; 2x lifegiver, 2x toughtness, actionboy, anticritical, brof, quick hands
z nuką i jetem daje mi to 340hp i 15ap. w łapach lsw i plazma rifle. potworki farmie bez problemu, kilka razy zrobilem sierra caves no ale bylem atakowany przez innych graczy i tu jest zgrzyt
z 7 razy mialem starcie 1v1 z podobnie uzbrojonym typem w tb i za kazdym razem dostaje lanie. nawet jak pierwszy zaatakuje to gosc w następnej turze wyleczy sie na maksa stimpakami i odpali trzy krytyki pod rzad albo wali z miniguna tyle razy poki nie padne. probowalem z psycho i to samo. robilem wczesniej pistol crit spammera i nigdy nie zdarzyl mi sie krytyk przy atakowaniu innych, zrobilem to co powyzej czyli bardziej pod tanka i tez lipa. no rece opadaja, kazde starcie pvp porazka i ragequit
także ten... jaka mam postac zrobic by moc bawic sie w pvp?

Dean Domino

• *
  • NCR Hero
    • View Profile
Re: chyba zły build (pvp)
« Reply #1 on: February 20, 2019, 18:14 »
ty no nie wiem hopie 5 st i 1 luck na plazmiaka to tak średnio bym powiedział

tb crit spammer > tb 1 luck

POzdrawiam ;-]
GOD BLESS BBS

wilku51

• *
    • View Profile
« Reply #2 on: February 20, 2019, 19:21 »

POzdrawiam ;-]

wlasnie robilem wczesniej postac pod crita z fastshotem, mialem prawie 30% critchance i krytyki mialem tylko troche czesciej niz teraz z 1 luck. nie mialem tak jak inni goscie co ladowali mi kilka krytykow pod rzad za jakies kosmiczne dmg. i to jest dziwne  ???
« Last Edit: February 20, 2019, 19:27 by wilku51 »

Dean Domino

• *
  • NCR Hero
    • View Profile
« Reply #3 on: February 20, 2019, 19:39 »

POzdrawiam ;-]

wlasnie robilem wczesniej postac pod crita z fastshotem, mialem prawie 30% critchance i krytyki mialem tylko troche czesciej niz teraz z 1 luck. nie mialem tak jak inni goscie co ladowali mi kilka krytykow pod rzad za jakies kosmiczne dmg. i to jest dziwne  ???

możliwe że marksman, albo pukawka z bonusami

chociaż w sumie więcej buildów pod tb korzysta ze speeda dla +1 ap, ale marksmany w tb też się zdarzały

tak to jest z buildami pod kryta, raz zajebiesz ko za 250 a drugi raz będziesz walił 20dmg 5 razy pod rząd

ja to jechałem na czymś takim jak jeszcze grałem w tb ale to było jakiś czas temu więc jeśli jest tu jakiś krul tebekowiec żeby ocenić czy się nadaje czy do wyjebania to zapraszam gorąco

Spoiler
GOD BLESS BBS

xsarq

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #4 on: February 21, 2019, 19:31 »
hejka, jestem stosunkowo nowy

O_o

"Nowy". Jak przystało na prawilnego Fonlinowego Dinosaura pamiętam większość nicków ludzi z 2238/Pierwszego sezonu Fonline.
Taaa. Coś mi się ten nick kojarzy z Wichurowym Sierocincem...czyli jakieś 7 lat temu?

Mam
https://web.archive.org/web/20120407013914/http://sq.us.to/

Xsarqopedia has been fully replaced with Official Wiki. You can expect the newest updates to be added on official wiki just like at old times.

wilku51

• *
    • View Profile
« Reply #5 on: February 22, 2019, 21:42 »
hejka, jestem stosunkowo nowy

O_o

"Nowy". Jak przystało na prawilnego Fonlinowego Dinosaura pamiętam większość nicków ludzi z 2238/Pierwszego sezonu Fonline.
Taaa. Coś mi się ten nick kojarzy z Wichurowym Sierocincem...czyli jakieś 7 lat temu?

Mam
https://web.archive.org/web/20120407013914/http://sq.us.to/

zbieznosc nickow jest przypadkowa :P

jaws

• Hero Member
  • capucino
    • View Profile
« Reply #6 on: February 23, 2019, 13:52 »

POzdrawiam ;-]

możliwe że marksman, albo pukawka z bonusami

chociaż w sumie więcej buildów pod tb korzysta ze speeda dla +1 ap, ale marksmany w tb też się zdarzały

tak to jest z buildami pod kryta, raz zajebiesz ko za 250 a drugi raz będziesz walił 20dmg 5 razy pod rząd

ja to jechałem na czymś takim jak jeszcze grałem w tb ale to było jakiś czas temu więc jeśli jest tu jakiś krul tebekowiec żeby ocenić czy się nadaje czy do wyjebania to zapraszam gorąco

Spoiler

ja bym odjął jednego endura i w luck wsadził, gdzieś słyszałem ostatnio od kogoś że better critical "zaczyna się dopiero" od 8 szczęscia, chodzi o te wszystkie algorytmy i rzucanie kostką, może ktoś rozwinie za mnie.

hejka, jestem stosunkowo nowy i chyba mam problem z buildem. niestety nie moge zalaczyc screena wiec musze wrzucic go tak;
SI 5, PE 8, EN 10, IN 7, AG 10, LC 1,
perki; 2x lifegiver, 2x toughtness, actionboy, anticritical, brof, quick hands
z nuką i jetem daje mi to 340hp i 15ap. w łapach lsw i plazma rifle. potworki farmie bez problemu, kilka razy zrobilem sierra caves no ale bylem atakowany przez innych graczy i tu jest zgrzyt
z 7 razy mialem starcie 1v1 z podobnie uzbrojonym typem w tb i za kazdym razem dostaje lanie. nawet jak pierwszy zaatakuje to gosc w następnej turze wyleczy sie na maksa stimpakami i odpali trzy krytyki pod rzad albo wali z miniguna tyle razy poki nie padne. probowalem z psycho i to samo. robilem wczesniej pistol crit spammera i nigdy nie zdarzyl mi sie krytyk przy atakowaniu innych, zrobilem to co powyzej czyli bardziej pod tanka i tez lipa. no rece opadaja, kazde starcie pvp porazka i ragequit
także ten... jaka mam postac zrobic by moc bawic sie w pvp?

jak dla mnie pvp spammer to tylko one hander i z living anatomy(15+ flat dmg), czasem może braknąć tego hp, ale jak atakujesz pierwszy to z dobrym pistoletem(a nawet plasma rifle) powinieneś położyć przeciwnika, chyba, że to skurwiel mutant z defence no to lepiej uciekać na grida
« Last Edit: February 23, 2019, 13:57 by jaws »

wilku51

• *
    • View Profile
« Reply #7 on: February 24, 2019, 13:20 »
@jaws

jak juz pisalem wczesniej to nw czy jest w ogole sens zabawy w krytyki. zrobienie postaci pod kryty to utrata szesciu pkt na luck i przynajmniej dwoch perkow po to by zrobic wzglednie slaba postac (bo te perki musza pojsc kosztem któregos lifegiver/toughness/anticritical/stonewall) co czasem, CZASEM palnie jakiegos pojedynczego crita za 100+hp i polozy typa. typ wstanie, wezmie spokojnie na klate te kilka nastepnych, normalnych postrzalow po czym odgryzie sie trzema burstami z lsw za lacznie 300+hp. albo zarzuci granatami

zrobie na dniach postac z 8 luck i sprawdze twoja teorie ale nie wiem czy odczuje wielka zmiane. Srednia hp u graczy to 350, czyli musze np. z 556 pistol przywalic 3 kryty w jednej turze. jak zaczynam pierwszy to z 15 ap mam szesc strzalow z 556 pistol z -1ap. POLOWA to musza byc solidne krytyki. jak nie zaczne pierwszy, albo nie ubije goscia od razu, to zostaje mi powiedzmy 3 strzaly/tura (gosc juz sie wyleczyl stimami, ja trace na swoje leczenie polowe ap z tury). Z trzech dostepnych mi atakow WSZYSTKIE teraz musza byc krytyczne. statystycznie mam na to taka szanse jak na znalezienie camkII lezacego na srodku rynku w hubie. bez 50% szans na krytyka (takich rzeczywistych 50%, nie tego totolotka co jest teraz) to masochizm

mam nadzieje ze zrozumiales o co mi chodzi  :P

bede kombinowac chyba dalej z buildami. powiedzmy jakis sniper-spammer. zauwazylem ze w sumie malo graczy ma wiecej PE niz 7, wiec przewaga dystansu to chyba niezly punkt zaczepienia. PE 10 + fajki + duzo ap i bron o duzym zasiegu. "gryzc" tak goscia ktory lata po mapie i mnie szuka az skoncza mu sie superstimy  8) kwestia tylko tej broni bo sniper rifle ssie a przed laser rifle niezle chroni wiekszosc pancerzy. zostaje gauss rifle  ::)
« Last Edit: February 24, 2019, 13:23 by wilku51 »

jaws

• Hero Member
  • capucino
    • View Profile
« Reply #8 on: February 25, 2019, 17:32 »
zawsze możesz wrzucić spammerowi survivala, zresztą to i tak wszystko to czyste teoretyzowanie, ja mam swojego z 298 hp i bardzo nim lubię toczyć jakieś pojedynki w sierra caves, oczywiście kładą go dwa bursty z lsw, ale na tym etapie rozgrywki gdzie wszystko jest pod dostatkiem zawsze biorę solidnie wykrafcone bronie, więc takie 7 strzałów z needlera robi robotę.

wilku51

• *
    • View Profile
« Reply #9 on: February 26, 2019, 16:05 »
kwadrans temu zostalem shexowany w banku w ncr chcac wplacic 500k ktore zbieralem przez moje 3 miesiace gry. dziekuje i dobranoc.

zycze devom wielkich sukcesow tej gry w jej obecnej formie, niestety nie dla mnie te "przygody". szkoda mi czasu i nerwow.

takze ten... zegnam i temat do zamkniecia

Pyra

• Hero Member
  • TNE
    • View Profile
« Reply #10 on: February 26, 2019, 19:19 »
*Pked* takie ncr to gorsze od reno. Dziwki Cie tak nie wyruchają jak w takim NCR xd
Nie wale konia, jestem romantykiem.

Dean Domino

• *
  • NCR Hero
    • View Profile
« Reply #11 on: February 27, 2019, 07:30 »
dlatego klasycznie,

NCR IS SHIT

POzdrawiam z rodzinką:-)
GOD BLESS BBS

xsarq

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #12 on: February 27, 2019, 15:06 »
500k wirtualnych kapsli to wciąż niska cena za pełną świadomość tego że jeśli nie będziesz naprawdę ostrożny to bank cię wyrucha.
Xsarqopedia has been fully replaced with Official Wiki. You can expect the newest updates to be added on official wiki just like at old times.

SHODAN

• Sr. Member
  • Salvin
    • View Profile
« Reply #13 on: February 28, 2019, 13:22 »
Równowartość rerolla albo średniego implanta, e tam tragedii nie ma. Głowa do góry i pusz pusz do przodu  :)
You move like an insect. You think like an insect. You are an insect. There is another who can serve my purpose. Take care not to fall too far out of my favor. Patience is not characteristic of a goddess.

Wichura

• Contributor
  • Hero Member
  • High-Tech Troll
    • View Profile
« Reply #14 on: May 04, 2019, 10:43 »
Ale właściwie po jaką cholerę wpłacać kasabubu do banku?
Nie biegaj za stadem.
Budem rádi za každého človíčka
I'm sure in about 5 years we will have some decent loner playability.