Author Topic: Otázky a odpovede (aka Gruffův ptačí koutek)  (Read 21825 times)

Gruff

• *
    • View Profile
Otázky a odpovede (aka Gruffův ptačí koutek)
« on: February 09, 2015, 22:23 »
Ahoj,
měl bych pár otázek na hru a nikde na wiki jsem to nenašel (i když to tam určitě někde bude)
1. Jak se mluví přes vysílačku?Naladil jsem frekvenci ale nevím jak do ní mluvit.
2. Jak uložím prachy do banky?Dám deposit a on se mě zeptá kolik chci vložit, ale neukáže se mi tam žádný číselník a v rozhovoru je jen back a exit.

Tohle by mi pro začátek stačilo.Když na něco narazím budu sem připisovat.
Děkuji předem za rady

G.
« Last Edit: January 08, 2016, 17:29 by hejmr »

Albert Anastasia

• Sr. Member
  • xoxo
    • View Profile
Re: Gruffův ptací koutek
« Reply #1 on: February 09, 2015, 22:31 »
1. shift + enter
2. do "say" napises obnos

Gruff

• *
    • View Profile
« Reply #2 on: February 10, 2015, 00:59 »
Další věc co mě zajímá je jak mě někdo může sejmout uprostřed Hubu vedle stráží a nikdo nehne ani brvou.Vsadim se že kdybych do něj začal střílet já tak po mě jde celý město :)

Embrace Despair

• Hero Member
  • 2/3
    • View Profile
« Reply #3 on: February 10, 2015, 03:10 »
předpokládám, že jako nováček máš dobrou karmu, takže ti neporadím ... Asi je to abuse, tak to příště zkus vyfotit a postnout do bug report nebo někde tak
Cock my suck

Gruff

• *
    • View Profile
« Reply #4 on: February 10, 2015, 18:56 »
předpokládám, že jako nováček máš dobrou karmu, takže ti neporadím ... Asi je to abuse, tak to příště zkus vyfotit a postnout do bug report nebo někde tak
Karmu mám neutrální (+20) a ten co mě zabil byl červenej.V klidu jsem exterminoval exkrementy měl na sobě železnou zbroj a najednou ke mě doběhl červenej hráč Gon_. vytáhl nějakou uzinu a jednou dávkou mě zabil (asi 136 dmg) pak sebral moje věci a asi někam utekl.Když jsem se tam vrátil tak už tam nebyl. Takže mě to trochu vykolejilo, protože jsem myslel že v chráněných městech jsem relativně v bezpečí.
A pokud uvidíte hráče John S. tak prosím nezabíjet, jsem to já a většinou jsem jen ve špatný čas na špatném místě a nevím o tom :) (viz včerejší útok crazy 88 na Redding, kde jsem se zrovna šel nenápadně mrknout a dávka z brokovnice moji návštěvu značně zkrátila) :)

Embrace Despair

• Hero Member
  • 2/3
    • View Profile
« Reply #5 on: February 10, 2015, 19:02 »
Karmu mám neutrální (+20) a ten co mě zabil byl červenej.V klidu jsem exterminoval exkrementy měl na sobě železnou zbroj a najednou ke mě doběhl červenej hráč Gon_. vytáhl nějakou uzinu a jednou dávkou mě zabil (asi 136 dmg) pak sebral moje věci a asi někam utekl.Když jsem se tam vrátil tak už tam nebyl. Takže mě to trochu vykolejilo, protože jsem myslel že v chráněných městech jsem relativně v bezpečí.
A pokud uvidíte hráče John S. tak prosím nezabíjet, jsem to já a většinou jsem jen ve špatný čas na špatném místě a nevím o tom :) (viz včerejší útok crazy 88 na Redding, kde jsem se zrovna šel nenápadně mrknout a dávka z brokovnice moji návštěvu značně zkrátila) :)
já jsem od c88, pořešíme pak vrácení přes PM, každopádně jestli to je tak, jak říkáš, tak tě sice zabil, ale o věci tě připravil městský guard, takže kdyby ses ve městě poptal, tak ti je dá zpět :) ale zjistit, který z nich ty věci zabavil je občas pruda :)
Cock my suck

The Sheep

• Hero Member
  • يسوع هو أعظم
    • View Profile
« Reply #6 on: February 10, 2015, 19:08 »
většinou to bere ten poblíž tebe :)

Gruff

• *
    • View Profile
« Reply #7 on: February 10, 2015, 19:25 »
V pořádku není co vracet, já jsem tak odvážnej (někdo by mohl říct blbej), že jsem se tam proplížil zpátky a všechno jsem si zas sebral :D O ten můj bordel asi nebyl zájem nebo nebyl čas :D

Nevím no, když mě zabil tak jak přestanu vidět všechno živé kolem sebe, ale stál přímo u mě a armor ze mě zmizel během 2 vteřin takže bych to na guarda netipoval. Spíš mě udivilo že všechny NPC v okolí ani nezačali zdrhat a křičet a po něm taky nikdo nešel.Ale je to jedno, železná zbroj se prodává za 500 a to je hned vyděláno pomocí úklidu vydělání.

Ještě další dotaz: Koupil jsem si blueprint na combat leather armor, naučil se ho ale ve fixboy ten recept neni ani pod tím tlačítkem blueprints.Musim si nějak vylepšit profesi nebo něco dělám špatně?

The Sheep

• Hero Member
  • يسوع هو أعظم
    • View Profile
« Reply #8 on: February 10, 2015, 19:28 »
ano musíš mít profesi aspoň na 1 a jestli máš tak to dej na 2 :D

Embrace Despair

• Hero Member
  • 2/3
    • View Profile
« Reply #9 on: February 11, 2015, 08:17 »
Když zemřeš tak příjdeš o pohled kolem, takže i když vidíš, jak to šedne, tak je to poslední záblesk a už se neaktualizuje.
Armor z tebe sundá jen guard, hráč by musel čekat až se respawneš a pak ho vzít ze země.
Cock my suck

The Sheep

• Hero Member
  • يسوع هو أعظم
    • View Profile
« Reply #10 on: February 11, 2015, 10:55 »
guardi rádi svlíkaj :)

Gruff

• *
    • View Profile
« Reply #11 on: February 11, 2015, 15:24 »
Aha takže to byl guard, dobrý vědět. Včera se mi stala malá nehoda kdy jsem kamarádovi vkrádal armor co jsem mu vyrobil (zvyk ze singlu) ale nepovedlo se a šel jsem do vězení.Karma mi klesla na -80 a věci jsem taky nenašel.Ale tady jsem byl pachatel já takže bych pochopil že mi to zabavili :)

The Sheep

• Hero Member
  • يسوع هو أعظم
    • View Profile
« Reply #12 on: February 11, 2015, 16:10 »
ano, když to uděláš ty tak ti to seberou myslím že hráči :) (hlavně to vkrádáni neopakuj ;) )

Gruff

• *
    • View Profile
« Reply #13 on: February 11, 2015, 19:07 »
No už jsem se poučil, ale přišli jsme o ten armor co jsem mu dával a i o všechny kůže co jsme nalovili takže to bylo dost nešťastné.
Jak zas zvednu karmu na nulu aspoň?Všichni jen kroutí hlavou a odplivávají si když jdu kolem :) Lov zvěře nepomáhá a ani banditi to nijak nezvedli.

hejmr

• Moderator
  • Hero Member
  • Love and harmony
    • View Profile
« Reply #14 on: February 11, 2015, 19:27 »

http://www.youtube.com/watch?v=5_Ur9CAWsaM
Being a FOnline veteran means sinking in sentiment every time you look at the clock and it's 22:38.