Author Topic: Otázky a odpovede (aka Gruffův ptačí koutek)  (Read 23871 times)

Gruff

• *
    • View Profile
Re: Gruffův ptací koutek
« Reply #15 on: February 11, 2015, 23:57 »
Další zádrhel, dá se v Questu pro McLurra (překecat Nigela aby se nebouřil) ten Q nadobro pos...?Kamarád mu řekl něco co ho naštvalo a on s ním teď nechce mluvit.Resetuje se to časem nebo už to nejde dokončit?
Druhá věc, má cenu jet za mutanta zbraně na blízko když proti mě hráči vždycky vytáhnou kulomety, raketomety atd?

Embrace Despair

• Hero Member
  • 2/3
    • View Profile
« Reply #16 on: February 12, 2015, 06:05 »
ten quest se asi posrat dá, ale dá se i dokončit tak, že dostaneš 2000 XP
mutíci chodí pomalu takže na blízko fakt ne :) leda flamer když už
Cock my suck

The Sheep

• Hero Member
  • يسوع هو أعظم
    • View Profile
« Reply #17 on: February 12, 2015, 07:27 »
Jinak mutant přidívá na určitý resist , myslím že normal , explode a ještě něco, nejlepší zbraně na něho asi bazooka, M6o , a minigun . Ale samozdřejmě když jsi na energetické zbraně tak to taky vůbec nevadí :) , hlavně ho nedávej na small gunz, nemůže je totiž držet.

Je to spíše postava na turn based , v real timu je celkem na hovno když jsi sám :)

Glumer

• Local Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Never giving up
    • View Profile
« Reply #18 on: February 12, 2015, 08:56 »
Další zádrhel, dá se v Questu pro McLurra (překecat Nigela aby se nebouřil) ten Q nadobro pos...?Kamarád mu řekl něco co ho naštvalo a on s ním teď nechce mluvit.Resetuje se to časem nebo už to nejde dokončit?
Druhá věc, má cenu jet za mutanta zbraně na blízko když proti mě hráči vždycky vytáhnou kulomety, raketomety atd?

Při zvolení špatných odpovědí se s ním už nedá bavit.

Glumer

• Local Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Never giving up
    • View Profile
« Reply #19 on: February 12, 2015, 08:57 »
Subversive citizen (subquest)
Looks like that disc is having another form of protection. You will need help from a powerful calculation machine... a machine like the Vault City supercomputer! However, to gain access to it you will first need to get a clearance to enter the Vault. Go talk to McClure about that.

“   One of the citizens, Nigel, is openly criticizing the Council's politics. You were asked to persuade him to stop his rants. He can be found somewhere in the Vault City park.   ”

McClure will ask you to convince Nigel to stop being rebellious and spreading dissent. Once you go talk to Nigel, be very careful about what you say, since the dialog tree is very complicated. This is the best way to go through the dialog (SPOILER ALERT;))

1. Beautiful day, ain't it?
2. [Remain silent.]
3. Just lookin' 'round. My name's (player's name), that's my first time in here. What would you like to tell me about this city?
4. What do you mean by that?
5. That's interesting. Why don't people react?
6. But you have to admit that it's quite clean and safe here, compared to the rest of the wasteland.
7. How would you like to improve the state of your city?
8. You know that you won't change much by just standing and complaining here, Nigel.
9. How can I help you?
10. You should keep your thoughts to yourself, Nigel. You're unable to change anything, and you can only bring attention of those damned officials. Keep out of the trouble, that's my advice.
11. Goodbye, Nigel.

hejmr

• Moderator
  • Hero Member
  • Love and harmony
    • View Profile
« Reply #20 on: February 12, 2015, 18:36 »
Ked s tebou uz nechce kecat tak chod nazad za McClurom, quest dokoncis tak ci tak, akurat dostanes menej exp.

http://www.youtube.com/watch?v=5_Ur9CAWsaM
Being a FOnline veteran means sinking in sentiment every time you look at the clock and it's 22:38.

Gruff

• *
    • View Profile
« Reply #21 on: February 12, 2015, 19:28 »
Díky za odpovědi.
Ještě mi prosím osvětlete jak se bránit lidem co mě ve městě okrádaj, viděl jsem lidi že po nich stříleli ale nějak v to nemám důvěru třeba v NRC.Kdy na mě guardi zaútočej a kdy ne?
A může mít mutant gigakladivo?Nechci za to utrácet když bych to pak nemohl používat :)

hejmr

• Moderator
  • Hero Member
  • Love and harmony
    • View Profile
« Reply #22 on: February 12, 2015, 23:34 »
Mutant nema animaciu na kladivo takze ziadne kladiva nemoze pouzivat. Od NCR sa drz dalej radsej.

http://www.youtube.com/watch?v=5_Ur9CAWsaM
Being a FOnline veteran means sinking in sentiment every time you look at the clock and it's 22:38.

Gruff

• *
    • View Profile
« Reply #23 on: February 15, 2015, 02:01 »
Tak po delší odmlce další otázka.
Stanů můžu mít podle wiki až 20, ale někde jsem četl že jen jeden a když postavím další tak se mi smaže i s věcmi uvnitř.Co s toho je aktuální informace?

The Sheep

• Hero Member
  • يسوع هو أعظم
    • View Profile
« Reply #24 on: February 15, 2015, 08:48 »
Já třeba mám na postavě tak 6 stanů takže by ti to mělo fungovat, myslím si že je to o tom kam ho stavíš ,  když tak smaž ten tvuj strarej a udělej si stan kde ho potřebuješ, podle mě by to mělo fungovat .

Embrace Despair

• Hero Member
  • 2/3
    • View Profile
« Reply #25 on: February 15, 2015, 14:32 »
smazání předchozího stanu je něco z 2238 snad :D

tady můžeš mít 10 nebo možná i těch 20 stanů vpohodě
Cock my suck

Gruff

• *
    • View Profile
« Reply #26 on: February 17, 2015, 13:21 »
Na wiki jsem nenašel jeden achievment a to konkrétně ten co dostanu když nosim bedny z karavany do skladu.Má přidávat 10 nosnost, ale kamarád říká že mu to tak nějak přidává postupně dál.Je to možný? :)
Pořád se mi ještě nepovedlo mluvit do tý vysílačky ... když naladim frekvenci a zmáčknu shift+enter tak mi přijde že pořád mluvim jen kolem sebe.Ostatní hráče normálně slyším ale na mě nikdo nereaguje.
Prosím o malý rychlokurz pro blbečky :)

Embrace Despair

• Hero Member
  • 2/3
    • View Profile
« Reply #27 on: February 17, 2015, 13:32 »
Wiki je bohužel aktuální pro předchozí sezónu.
V S3 je spousta změn a jelikož byl hlavní wiki editor zbaven práv, asi nějakou dobu zůstane zastaralá.
Rádio musíš mít v ruce, pak nastavíš frekvenci a musíš v okně rádia ještě potvrdit zmáčknutím knoflíku :D
Pak stačí shift enter (pořád rádio v ruce), ale tím i šeptáš. Můžeš jednoduše používat /r text.
Cock my suck

carnack

• Full Member
    • View Profile
« Reply #28 on: February 17, 2015, 17:24 »
nemusis ho mit ani v ruce uz

The Sheep

• Hero Member
  • يسوع هو أعظم
    • View Profile
« Reply #29 on: February 17, 2015, 17:49 »
stačí v inventáři, jestli ho máš v invu, tak něco napiš a zmáčkni shift+enter , myslím :D , řekneš do vysílačky to co si napsal :)