Author Topic: nováček  (Read 23266 times)

Fman

• *
    • View Profile
nováček
« on: July 28, 2013, 16:03 »
Čau jsem tu novej. Chtěl bych hrát Fallout po netu ale vůbec nemám představu co a jak, stahuju ten 550 megovej klient ale pak jsem narazil ještě na nějakej Reloaded. Co z těch dvou mi poskytne adekvátní zážitek z přežívání v pustině Falloutu a jak to vůbec zprovozním???
« Last Edit: July 28, 2013, 16:17 by Fman »

Dualism

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
Re: nováček
« Reply #1 on: July 28, 2013, 16:49 »
Ještě si tam musíš do adresáře se hrou hodit dva soubory master.dat a critter.dat (získáš z klasickýho fallouta2) nebo někdo ti nasdílí a pak spustit ten FOUpdater.exe. Jinak jsem si stáhl jeden z nich a jde mi to:
http://forum.fonline2.com/index.php?topic=477.0

PS: Jen tak ze zajímavosti, proč se jmenuješ Fman?
« Last Edit: July 28, 2013, 16:55 by Dualism »
AKA Fojtik, the first one and the last one of the true Hawks, looking for a new oportunity to fight.

Fman

• *
    • View Profile
« Reply #2 on: July 28, 2013, 17:35 »
Dobře takže rozbalím FOnline2 na plochu nakopíruju do něj critter a master.dat spustím updater ale tam se mi po pár minutách objevilo "no update server(s) available" Tak jsem spustil config a nevím jaká je správná adresa a port, v základu je tam game.fonline2.com a port 4000... Spustil jsem hru zaregistroval charakter a můžu hrat, takže předpokládám že je všechno správně... Edit: Proč Fman? Já nevím xD při té rychlé registraci, abych mohl hodit post jsem naťukal první co mi skočilo do hlavy, měl bys vidět to heslo xD
« Last Edit: July 28, 2013, 17:38 by Fman »

Dualism

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #3 on: July 28, 2013, 18:19 »
Dobře, tak ať se ti dobře hraje, možná to smažeš po tejdnu. :)
AKA Fojtik, the first one and the last one of the true Hawks, looking for a new oportunity to fight.

Fman

• *
    • View Profile
« Reply #4 on: July 28, 2013, 18:49 »
Jsem velkej fanda Falloutu všechny díly jsem dohrál několikrát takže se nebojím toho že by mě to nebavilo ale zatím jsem dost ztracenej...
« Last Edit: July 28, 2013, 19:04 by Fman »

Fman

• *
    • View Profile
« Reply #5 on: July 28, 2013, 20:44 »
Vždy když umřu tak ztratím svoje věci ? hodinu farmím dřevo a ovoce kousek od města, v tom ke mě v pustině přiběhne parchant v energozbroji a rozstřílí mě na hadry...
« Last Edit: July 28, 2013, 20:51 by Fman »

Pic_Ho

• *
    • View Profile
« Reply #6 on: July 28, 2013, 20:53 »
jop, pokazdy co chcipnes prijdes o veci. pokud teda neumres ve meste a nepodari se ti je zase sebrat. pokud je teda nesebere nepritel...

Dualism

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #7 on: July 28, 2013, 20:57 »
Zatím, můžeš si dávat věci do spawn pointu, kde ses objevil, pro ostatní by to nemělo být viditelný. Ale bacha měl by zmizet po týdnu, takže do tý doby si postav stan, když koukneš do Fix boye, tak najdeš z jakých věci ho vyrobíš,  workbenche najdeš ve městech.

Fman

• *
    • View Profile
« Reply #8 on: July 28, 2013, 21:02 »
Díky moc už se začínám chytat ale ta náhodná setkání v pustině s jinejma hráčema jsou trošku extrém na potkání střílejí... je tu hodně cheaterů??? btw: sehnal jsem si krumpáč ale ať jsem ho použil na jakejkoli kámen tak to nic neudělalo...
« Last Edit: July 28, 2013, 21:05 by Fman »

Glumer

• Local Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Never giving up
    • View Profile
« Reply #9 on: July 28, 2013, 21:50 »
musí to být buď mineral nebo ore aby to něco nakutalo

Hazard

• Hero Member
  • Nothing to see here, move on
    • View Profile
« Reply #10 on: July 28, 2013, 22:28 »
Cheateři tu nejsou, akorát GMka.
Musashi be like:

)
°)
 ͡°)
ʖ ͡°)
 ͜ʖ ͡°)
° ͜ʖ ͡°)
 ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°) Someone said loot? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fman

• *
    • View Profile
« Reply #11 on: July 29, 2013, 00:40 »
Teda chci to hrát ale buď jsem lama nebo je to nehratelné. Když ju farmit ovoce nebo dřevo tak mě během 10 minut někdo rozstřílí a já o všechno příjdu, pistolí nic nesundám protože když mě něco napadne tak je to ve velké přesile a úkoly mi v těch základních městech nikdo dát nechce, už jsem začal asi 6x od začátku...

Kelin

• Jr. Member
  • **
  • Forum visitor
    • View Profile
« Reply #12 on: July 29, 2013, 00:57 »
A bude hůř...

Axar

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #13 on: July 29, 2013, 01:26 »
Obtížnost je tu nastavena na téměř reál :D Počítej s tím, že na nízkém lvl dokážeš zabít tak krysy, nic víc... Stejně tak obyčejnou pistolí nezabiješ žádné humanoidní NPC, ty zde mají také lvl a ne malý, navíc jsou dobří se zbraněmi, které vlastní. Ze začátku si postav stan, je tu od toho jeden quest, kde dostaneš kůže, aby jsi je nemusel lovit, protože sám by jsi krávy asi nedal, navíc kolem Hubu a Junktovnu je spousta hráčů, kteří se vyžívají v zabíjení nováčků, takže se tam kolem moc raději nepotuluj. Jakmile si postavíš stan, budeš si nosit věci tam a půjde to hnedle lépe :) Doporučuji ti pročíst si důkladně forum, poněvadž toto je totálně jiné než Fallouty, které jsi doposavad hrál :)

Hazard

• Hero Member
  • Nothing to see here, move on
    • View Profile
« Reply #14 on: July 29, 2013, 10:06 »
Až budeš mít hotový úkol, radil bych ti přesunout se nězde nahoru, například k Modocu, nebo VC. V Modocu můžeš prodávat kůže nejdráž jak to jde v FOnline 2. Až budeš trošku vyšší level a budeš mít pár peněz, vrať se na jih a kup si profese, v General Discussion v topicu Crafting, by měly být napsány všechny profese.
Musashi be like:

)
°)
 ͡°)
ʖ ͡°)
 ͜ʖ ͡°)
° ͜ʖ ͡°)
 ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°) Someone said loot? ( ͡° ͜ʖ ͡°)