Author Topic: Komunikacni kanal  (Read 11452 times)

mixhail

• Full Member
    • View Profile
Komunikacni kanal
« on: August 11, 2015, 15:16 »
Zdravim,

asi pred tydnem jsem po delsi pauze zkusil FOnline a muzu rict, ze me to zase pekne chytlo. Za ten tyden jsem potkal mozna 20 cechu/slovaku, bohuzel vsichni jsou roztrouseni po pustine, kazdej v jine frakci, pripadne bez frakce, ale hraji solo a neexistuje temer zadna moznost, jak mezi sebou komunikovat. Proto bych rad sjednotil alespon nejakou mensi skupinku, abychom mohli chodit nejake mensi, pripadne vetsi dungeony a mluvit pri tom rodnou reci. Nemam v planu zakladat zadnou novou frakci, ani nechci nasince sjednotit, ani nechci nikomu velet, proste jen chci nabidnout moznost komunikace. Proto jsem koupil TS a rad bych vas tam vsechny pozval. Kdokoliv hledate partu, chcete se na neco zeptat, nebo proste jen chcete pokecat, tak prijdte, jste vitani :)
TS je koupene zatim na mesic, pokud se ukaze, ze je prospesne a alespon par lidi jej bude vyuzivat, tak ho budu platit dal.

TS server obnoven, zatim pro 10 uzivatelu na 3 mesice. Kdyz bude v pouzivani, tak prodlouzim, pripadne zvednu pocet slotu. Vsichni jste vitani, tak prijdte aspon pokecat, pripadne domluvit nejakou spolecnou akci. Hledame 1-2 partaky na farmeni Aresu ;)

Fonline2_cz
ts3.hicoria.cz:25606
« Last Edit: July 14, 2018, 14:48 by mixhail »
I am always friendly until you attack me. My chars: Prefect, Prefect_cz, Ford Prefect, Zafod, Zafod Biblbrox, Vogon, Bruchar, Trillian_cz, Trill, Arthur Dent

MartyCZ

• Sr. Member
    • View Profile
Re: Komunikacni kanal
« Reply #1 on: August 11, 2015, 15:37 »
Hustý přijdu se mrknout 8)

blagdon

• *
    • View Profile
« Reply #2 on: August 11, 2015, 15:41 »
To je vážně skvělý :) rozhodně se přidám

Embrace Despair

• Hero Member
  • 2/3
    • View Profile
« Reply #3 on: August 12, 2015, 08:36 »
mixhail ty si MichalCZ?
Cock my suck

mixhail

• Full Member
    • View Profile
« Reply #4 on: August 12, 2015, 10:27 »
I am always friendly until you attack me. My chars: Prefect, Prefect_cz, Ford Prefect, Zafod, Zafod Biblbrox, Vogon, Bruchar, Trillian_cz, Trill, Arthur Dent

hejmr

• Moderator
  • Hero Member
  • Love and harmony
    • View Profile
« Reply #5 on: August 13, 2015, 21:36 »
Ocenujem a chvalim iniciativu! ;)

http://www.youtube.com/watch?v=5_Ur9CAWsaM
Being a FOnline veteran means sinking in sentiment every time you look at the clock and it's 22:38.

Zaoosek

• *
    • View Profile
« Reply #6 on: August 17, 2015, 16:45 »
Tak sem stahl TS, prijdu

The Sheep

• Hero Member
  • يسوع هو أعظم
    • View Profile
...
« Reply #7 on: August 18, 2015, 10:48 »
tak běžte na mixhailuv team speak....

mixhail

• Full Member
    • View Profile
Re: ...
« Reply #8 on: August 18, 2015, 12:07 »
teamspeak je mrtvej, jsem tady kazdej den, ikdyz nejsem ve hre a ukazalo se tady 5, mozna 6 lidi a podruhe uz stejne neprisli, ikdyz je ve hre potkavam mnohokrat za den. Pravidelne se tady setkavam akorat s kamosem, se kterym hraju uz par let. lidi nechteji komunikovat, kazdej hraje sam za sebe a ve hre si pisi v chatu, tady na foru heldaji partaky, ale na ts stejne neprijdou, to je pro me nepochopitelne. jine narody komunikovat dokazi, hrajou ve skupinach a davaji si to. to jsou vazne vsichni v cz/sk komunite takovi solisti?

The Sheep

• Hero Member
  • يسوع هو أعظم
    • View Profile
« Reply #9 on: August 18, 2015, 12:10 »
eheh... mnoho frakcí mají vlastní team speak xD ... a nikdo nechce mít zapnuté 2

mixhail

• Full Member
    • View Profile
« Reply #10 on: August 18, 2015, 12:13 »
eheh... mnoho frakcí mají vlastní team speak xD ... a nikdo nechce mít zapnuté 2

tak ja nemluvim o jinych frakcich. je tady spousta cz/sk hracu bez jakekoliv frakce a stejne na ts nedojdou...

The Sheep

• Hero Member
  • يسوع هو أعظم
    • View Profile
« Reply #11 on: August 18, 2015, 12:16 »
njn se bojej :D

blagdon

• *
    • View Profile
« Reply #12 on: August 18, 2015, 14:18 »
Zdravím vím že jsem jeden z těch co se stavili na TS a už nepřišli a za to se omlouvám. Ani nevím proč jsem znovu nepřišel protože jste byli fajn asi jsem jen nevěděl o čem s vámi mluvit. No každopádně mě napadlo že by jsme se mohli zkusit domluvit na dnu a na čase a všichni, kdo by měli zájem, se sejít na TS, nějak se seznámit a něco podniknout.

The Sheep

• Hero Member
  • يسوع هو أعظم
    • View Profile
« Reply #13 on: August 18, 2015, 14:43 »
Zdravím vím že jsem jeden z těch co se stavili na TS a už nepřišli a za to se omlouvám. Ani nevím proč jsem znovu nepřišel protože jste byli fajn asi jsem jen nevěděl o čem s vámi mluvit. No každopádně mě napadlo že by jsme se mohli zkusit domluvit na dnu a na čase a všichni, kdo by měli zájem, se sejít na TS, nějak se seznámit a něco podniknout.

něco ve stylu: Ahoj já jsem sheep a hraju tuhle hru? xD

Duchan

• *
    • View Profile
« Reply #14 on: August 18, 2015, 14:44 »
Hele, nechcem byť hrubý, ale nemohli by ste toto riešiť pod prileihajúcim titulom?