Author Topic: Komunikacni kanal  (Read 8943 times)

hejmr

• Moderator
  • Hero Member
  • Love and harmony
    • View Profile
Re: ...
« Reply #15 on: August 18, 2015, 14:50 »
Hele, nechcem byť hrubý, ale nemohli by ste toto riešiť pod prileihajúcim titulom?

Diskusia presunutá do správneho topic-u. TS riešte tu, dík. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=5_Ur9CAWsaM
Being a FOnline veteran means sinking in sentiment every time you look at the clock and it's 22:38.

blagdon

• *
    • View Profile
« Reply #16 on: August 18, 2015, 14:55 »
Zdravím vím že jsem jeden z těch co se stavili na TS a už nepřišli a za to se omlouvám. Ani nevím proč jsem znovu nepřišel protože jste byli fajn asi jsem jen nevěděl o čem s vámi mluvit. No každopádně mě napadlo že by jsme se mohli zkusit domluvit na dnu a na čase a všichni, kdo by měli zájem, se sejít na TS, nějak se seznámit a něco podniknout.

něco ve stylu: Ahoj já jsem sheep a hraju tuhle hru? xD

spíš šlo o to aby jsme se sešli ve více lidech než o seznámení :) když si to zpětně přečtu trochu to zní jako bych navrhoval sraz anonymních alkoholiků

mixhail

• Full Member
    • View Profile
Re: Komunikacni kanal
« Reply #17 on: August 18, 2015, 15:06 »
jake seznameni? lidi poznas nejlepe pri hre, nemam potrebu nikomu vypravet co delam, jak vypadam, jake mam cislo bot, pochybuju, ze by to nekoho zajimalo. proste dojdu na TS, mam chut hrat sam, tak zalezu do kanalu solo, mam chut jit nejakej dung, tak vlezu do party a zkusim se nekoho zeptat, jestli nejde se mnou. problem je, ze se neni koho zeptat, kdyz je TS prazdne... domlouvat nejakej cas, abychom se predstvili, o to snad ani nikdo nestoji, prece nejsme na seznamce :)
I am always friendly until you attack me. My chars: Prefect, Prefect_cz, Ford Prefect, Zafod, Zafod Biblbrox, Vogon, Bruchar, Trillian_cz, Trill, Arthur Dent

blagdon

• *
    • View Profile
« Reply #18 on: August 18, 2015, 15:10 »
Ok dobře byl to jen nápad

hejmr

• Moderator
  • Hero Member
  • Love and harmony
    • View Profile
« Reply #19 on: August 18, 2015, 15:44 »
Myslel to asi tak, že by bolo lepšie dohodnúť hodinu a deň, aby sa nazbieralo naraz čo najviac ľudí a mohla sa podnikúť aj nejaká väčšia akcia (napr. Ares dungeon), pretože nie každý hrá v tú istú dobu. Zasa nebuďte také netykavky, o zoznamke tu nepadlo ani slovo, akurát sa kolega trochu nepresne vyjadril.

Being a FOnline veteran means sinking in sentiment every time you look at the clock and it's 22:38.

blagdon

• *
    • View Profile
« Reply #20 on: August 18, 2015, 15:50 »
Ano trochu špatně jsem se vyjádřil :) nemyslel jsem seznamku a vůbec jsem neměl psát o seznámení spíš šlo o seskupení více lidí najednou :) když přijde člověk na ts a vidí že tam je jen jeden nebo dva lidi a další den je to to samý tak se mu znova chodit nechce ale když se sejde víc lidí najednou tak je šance že lidi začnou chodit :) vytvoří skupinky a tak

MartyCZ

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #21 on: August 18, 2015, 20:58 »
Zdravím vím že jsem jeden z těch co se stavili na TS a už nepřišli a za to se omlouvám. Ani nevím proč jsem znovu nepřišel protože jste byli fajn asi jsem jen nevěděl o čem s vámi mluvit. No každopádně mě napadlo že by jsme se mohli zkusit domluvit na dnu a na čase a všichni, kdo by měli zájem, se sejít na TS, nějak se seznámit a něco podniknout.

Ahoj jmenuju se Marty a jsem alkoholik 8)

blagdon

• *
    • View Profile
« Reply #22 on: August 18, 2015, 21:04 »

Ahoj jmenuju se Marty a jsem alkoholik 8)

Ahoj Marty vítej na srazu anonymních alkoholiků :D

Rilwen

• *
    • View Profile
« Reply #23 on: August 18, 2015, 23:11 »
Ahoj,

Rozšířím řady anonymních alkoholiků ....
TS je výborný nápad a taky patřím k těm co ho vyzkoušeli. Proč jsem se tam už nevrátil ?
Zkoušel jsem to dvakrát a ikdyž tam bylo asi pět online lidí tak mi nikdo neodpověděl ani na pozdrav, natož když jsem psal cokoliv o fonline. Možná jsem byl ve špatné skupině,netuším.
Proč hrají česi solo ? Podle mě hlavně proto že hrají v rozdílnou dobu a nemáme nikoho kdo by to vedl a organizoval.

::)

mixhail

• Full Member
    • View Profile
« Reply #24 on: August 18, 2015, 23:20 »
Ahoj,

Rozšířím řady anonymních alkoholiků ....
TS je výborný nápad a taky patřím k těm co ho vyzkoušeli. Proč jsem se tam už nevrátil ?
Zkoušel jsem to dvakrát a ikdyž tam bylo asi pět online lidí tak mi nikdo neodpověděl ani na pozdrav, natož když jsem psal cokoliv o fonline. Možná jsem byl ve špatné skupině,netuším.
Proč hrají česi solo ? Podle mě hlavně proto že hrají v rozdílnou dobu a nemáme nikoho kdo by to vedl a organizoval.

::)

hele 5 lidi na TS snad jeste nebylo, tipl bych si, ze tam maximalne 3 ve stejnou dobu :)
ale to je celkem jedno, jestli nikdo neodpovedel, tak jsi mozna byl ve vstupni mistnosti? nevim, nevzpominam si, kazdopadne odpovidam kazdemu, kdo prijde :)
nevim, jak jsou zkusenosti s TS ve zdejsi komunite, ale na TS je vytvoreno nekolik kanalu, do kterych je potreba se rucne pridat. Pokud je kazdy v jinem, tak se navzajem neslysi. je to proto, aby bylo mozno hrat ve vice ruznych skupinkach a navzajem se lidi nerusili. jestli jsi byl tedy v jinem kanalu nez my, tak jsi sice mluvil, ale nikdo te bohuzel neslysel :)
I am always friendly until you attack me. My chars: Prefect, Prefect_cz, Ford Prefect, Zafod, Zafod Biblbrox, Vogon, Bruchar, Trillian_cz, Trill, Arthur Dent

Rilwen

• *
    • View Profile
« Reply #25 on: August 18, 2015, 23:31 »
Ahoj,

Vím jak TS funguje, používal jsem je dvě sezony s C88 ikdyž nemám mikrofon.
Prošel jsem ty místnosti a jen v jedné někdo byl, tak jsem to zkusil tam  8)
V pohodě, ještě tam mrknu ikdyž ted na hraní moc času není (léto).
Jinak ale také chválím a ocenuji tvoji snahu o zlepšení stavu cs/sk komunity u téty výborné hry.
 ;)

Glumer

• Local Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Never giving up
    • View Profile
« Reply #26 on: August 20, 2015, 21:08 »
pro používání více tsek existují záložky, můžete být připojení na více serverech přes bookmarky

mixhail

• Full Member
    • View Profile
« Reply #27 on: September 10, 2015, 19:35 »
Dnes doslo ke zmene adresy TS serveru. Nova adresa: ts3.hicoria.com:11851

Rhymes986

• *
    • View Profile
« Reply #28 on: November 10, 2015, 00:58 »
Tak zdravím všechny já bych zahrál s někým potřebuju vše vysvětlit, je to úplně jiná hra oproti původnímu fall 1 a 2. Chvíli jsem to zkoušel a pořád umiram a zakládal nové postavy. Ani nevím jaký build hrát a jak ho postavit. No poradit potřebuju fest. Jinak cosi mmo jsem hrál tak snad to rychle pochopim a jsem spíš pve hráč. Jinak ta mám a dnes jsem koupil i mikrak. Věk mám též dobrý v lednu 30 😁

hejmr

• Moderator
  • Hero Member
  • Love and harmony
    • View Profile
« Reply #29 on: November 10, 2015, 11:35 »
Ajooj :) co anglictina? Ako casto hravas/kedy?