Author Topic: Kdo ještě vůbec hraje?  (Read 14675 times)

Godric

• *
  • I never argue.
    • View Profile
Re: Kdo ještě vůbec hraje?
« Reply #30 on: October 11, 2016, 01:04 »
Zdravím přátelé
 Tak co jak vám to šlape (tedy jestli to ještě vůbec šlape). Začínám nabývat pocitu že čekání na wipe je zde jako čekání na znovuzrození krista (jednou příjde) a já...
 uričitě sním  8)  tak jako zcela jistě i mnoho jiných :) .
« Last Edit: October 11, 2016, 01:11 by Godric »
Přeji svobodu slova všem.
Ale jen pokud budeme příjmat zodpovědnost za svou řeč.

The Sheep

• Hero Member
  • يسوع هو أعظم
    • View Profile
« Reply #31 on: October 12, 2016, 07:36 »
Tak nějak  ;D

Přes to madness se hraje jenom v simulaci :) .

Spoiler

Godric

• *
  • I never argue.
    • View Profile
« Reply #32 on: October 18, 2016, 12:01 »
Asi si budu muset vyhradit nějaký čas a podívat se jak se vám skutečně vede :) .

Warpig

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #33 on: October 25, 2016, 13:16 »
Všichni  cz/sk hráči (kromě  Sheepa)☺ jsou vítáni ve frakcích NCR aliance.  Místo a důvěru  si musíte získat jako každý  jiný,  ale máme tu už slušnej základ cz hráčů a spolehlivej team ostatních.

Godric

• *
  • I never argue.
    • View Profile
« Reply #34 on: October 30, 2016, 15:14 »
Zdravím přátelé

Ať jeto se Sheepem jak chce překvapivě jako jeden z velmi mála chápal a nejspíš dosud chápe že spojenectví vysící jen na ncr a jejich spojencích není dostatečně efektivní řešení je třeba spojence hledat všude a mezi všemi kteří se sejdou na nějakých pilířních pravidlech čestného boje a je nutné tyto zpusoby propagovat a propagovat, nestrácet čas urážkami na ty, kteří tak nejednají ale jednoduše se jich prostě zeptat.
(Velice stručně řečeno) Proč bojuješ jako záporák se záporáky dáme ti šanci stát se kladnou postavou. Kde kdo se zamyslí jestli se té šance nechytit.
 TH za mého času tuto možnost nabídla všem bez rozdílu národnosti náboženství nebo historie každý mohl začít s čistým štítem a s každým se jednalo rovným způsobem ano občas to nebylo vždy lehké... rusko polská bratrská láska, zachovat rovnost v bitvách... často jsem měl pocit a nebyl to jen pocit ale bylo tomu opravdu tak, že bylo davu lidí rozdáno po pušce a dvou zásobnících munice a byl ukázán směr zatímco tradiční ncr hráči se po zuby obrnení krčily v malé uličce u mě ale Sheep málokdy zůstal stranou tomu nejzuřivějšímu střetu  už to nebylo tolik o těch krásných rytířských slovech jeden za všechny všichni za jednoho! ale spíš všichni na něj! nebo naše ryze české tisíc vrabců jednoho sokola uklove!.
Ale byla to dobrá doba fungovalo to a češi se přitom našli a měli možnost tak být v tom nejužším okruhu toho všeho.
A stejně tak tomu bude i v budoucnu češi už nikdy nebudou v takovém počtu aby si mohli říkat silná frakce ale mohli by být středobodem nějakého porozumění mezi všemi národy a frakcemi a stát se tak znovu velmi silnými.
« Last Edit: October 30, 2016, 15:20 by Godric »

The Sheep

• Hero Member
  • يسوع هو أعظم
    • View Profile
« Reply #35 on: October 31, 2016, 09:09 »
Hoši,já hraju pro zábavu.S čechama většinou problém nemám,ale co jsem viděl v československých frakcích tak mi z toho bylo špatně, takže preferuji hrát s lidma s kterýma mě to baví a věřím jim. Takže radši hraju s polákama ;) .
« Last Edit: October 31, 2016, 13:42 by The Sheep »

Warpig

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #36 on: November 11, 2016, 11:05 »
Mám ten dojem, že ať si Devs říkaj co chtějí, velmi krátce po opravě enginu bude wipe. Ekonomika je dost špatná a čím déle to bude trvat, tím spíš to potom odpískají. Taky budou mít víc času na to co chystaj do wipe changelogu.

Nějaký navrhy na spolupráci po wipu? CZ/SK gang je přežitek, jak už bylo mnohokrát řečeno, tak pokud má někdo nějakej nápad...

The Sheep

• Hero Member
  • يسوع هو أعظم
    • View Profile
« Reply #37 on: November 12, 2016, 10:40 »
Můžem udělat velkou polsko/česko/slovenskou anal unii jestli chceš  ;D .

MartyCZ

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #38 on: November 12, 2016, 12:33 »
S polakama se hraje suprove.S nema bych do toho klidne sel.Navic pro lidi co neumi moc dobre anglicky je to v klidu,polstina je skoro jak cestina.Nejdulezitejsi je stejne leader.Me osobne se nejlip hralo pod vedenim Mashrooma

Hextall

• Full Member
    • View Profile
Re: Hraje ještě vůbec někdo?
« Reply #39 on: November 13, 2016, 13:22 »
Ovšem jak známo mutant kraluje TB).
Opravdu? Proč myslíš?

S Čechy hrát čisté grupy nikdy víc a nikde  15 let a nikde a nikdy jsem nezažil větší grupu CZ/SK která by vydržela natož aby něco dosáhla . Malicherná ubrečená děcka bez  kázně a bez cti většinou :(

The Sheep

• Hero Member
  • يسوع هو أعظم
    • View Profile
Re: Hraje ještě vůbec někdo?
« Reply #40 on: November 14, 2016, 07:17 »
S Čechy hrát čisté grupy nikdy víc a nikde  15 let a nikde a nikdy jsem nezažil větší grupu CZ/SK která by vydržela natož aby něco dosáhla . Malicherná ubrečená děcka bez  kázně a bez cti většinou :(

Přesně tak, proto bude asi lepší když se nebude dělat žádná taková čistá frakce ale třeba trochu zmixovaná. Možná to pomůže? :)

Benjamin

• Guest
« Reply #41 on: November 14, 2016, 07:25 »
nevidim ziadny dovod preco by mal niekto robit cz/sk frakciu ked moze hrat v nejakej medzinarodnej kvalitnejsiej, ved na jazyku nezalezi

Warpig

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #42 on: November 14, 2016, 10:25 »
S polákama se hraje dobře, ale jak je jich hodně tak se mezi nima najdou taky dobrý hovada. Za poslední dobu např. Metin se ukázal jako ultrakokot.

The Sheep

• Hero Member
  • يسوع هو أعظم
    • View Profile
« Reply #43 on: November 14, 2016, 13:42 »
S polákama se hraje dobře, ale jak je jich hodně tak se mezi nima najdou taky dobrý hovada. Za poslední dobu např. Metin se ukázal jako ultrakokot.

Ano. Jak já říkám, všeho moc škodí. Asi to funguje i u lidí :) .

hejmr

• Moderator
  • Hero Member
  • Love and harmony
    • View Profile
« Reply #44 on: December 23, 2016, 16:14 »
Neviem, čo stále riešite. Všade sú dementi bez ohľadu na národnosť ;D. Kedysi sme fungovali dosť dlho len CZ/SK a išlo to, ale bolo to kvôli ľuďom, nie jazyku. Prečo vôbec túto tému načínať znova a znova?

http://www.youtube.com/watch?v=5_Ur9CAWsaM
Being a FOnline veteran means sinking in sentiment every time you look at the clock and it's 22:38.