Poll

To jak? Będzie w tym roku jakaś duża aktualizacja, ew. w**e?

Mhm
0 (0%)
piksele zbieraj
8 (40%)
Nie wygłupiaj się durniu
7 (35%)
Nie
5 (25%)

Total Members Voted: 19

Author Topic: Sprawa życia i śmierci  (Read 1475 times)

Hedh

• Jr. Member
  • **
  • Headhunter/Headh
    • View Profile
Sprawa życia i śmierci
« on: October 18, 2017, 20:42 »
Pozdrawiam gorąco!
Nie dygaj

Kotomi

• *
    • View Profile
Re: Sprawa życia i śmierci
« Reply #1 on: October 18, 2017, 20:47 »
huja będzie
pozdrawiam gorąco ;pppppppppp

Rhex

• Full Member
    • View Profile
« Reply #2 on: October 18, 2017, 21:12 »
To Ty nic nie wiesz?
Conflict yeess
http://imgur.com/xC4YbvV - my Holy Icon.

jaws

• Hero Member
  • capucino
    • View Profile
« Reply #3 on: October 18, 2017, 21:13 »
Jak dla mnie to będzie epiw(o) ::)

Kappa

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #4 on: October 18, 2017, 21:42 »
Tak troszke offtopowo, a własciwie to nie, serio tak absurdalna posucha z updatami tu jest, czy jak to wygląda? Bedzie jakis wipe? (Z tego co widze to słowo to tutaj mem, wiec chyba nie xD). Server "konkurencyjny" jak dla mnie to obecnie niegrywalne gówno, i sobie chce poklikac tutaj, ale tak srednio grac na czyms "martwym", a devsi to chyba w ogóle tu nie wchodzą. Jak to wygląda?

jaws

• Hero Member
  • capucino
    • View Profile
« Reply #5 on: October 18, 2017, 22:01 »
Generalnie jest tak że rozgrywka jest w takiej fazie że już wielu graczy sobie odpuściło w oczekiwaniu na wipe, już rok temu sporo graczy pouciekało bo już im się znudzilo, a że byli raczej samotnikami grającymi for fun bez większej spiny o piksele to nie mieli tu czego szukac. Nowych graczy też dużo nie przybywa bo wydaje mi się że nie potrafią znaleźć rwonych sobie, nie oszukujmy się, na serwerze jest przepaść między newbie a graczami zaawansowanymi. Co do wipe wydaje mi się że jeszcze z ponad pół roku poczeoamy, mi się tam marzy żeby wprowadzono patrole nosa i enklawy, wtedy ożywi się tryb TB którego nie powinno się bagatelizowac bo na tym trybie wychowało się sporo maniaków fallouta. Reasumując nie jets źle, taki wieczór  w Biedronce niby są ludzie ale na spokojnie można sobie towar brać i człowiek się nie wkurwia.

jeszce co do updejtow, to myślę ze mogło by być lepiej ale po części rozumiem że to jest takie długo falowe bo pewnie devsi chcą na spokojne wszystko kalkulowac i dopieszczać pomysły które już gdzie są gotowe do wdrożenia no i mają też czas na wymyślanie nowych rzeczy w oparciu o sugestie graczy. Ja tam wolę poczekać i dostać w nowej sesji multum nowych rzeczy
« Last Edit: October 18, 2017, 22:22 by jaws »

Kappa

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #6 on: October 18, 2017, 22:28 »
Ok, dzieki za sporą odpowiedź, teraz mniej więcej już mam obraz jak to wygląda, co i jak.
Tez wole spokojnie poczekac, i dostac cos dobrego, chodziło mi głównie o to, czy w ogóle oni cos robią, bo z tego co patrzyłem ostatni changelot sprzed 3 miechów, ale jak tak, to k. Ja sam gram specjalnie bez spiny, tak sobie odpalam raz na jakis czas mnie najdzie ochota, a ze ostatnio dopiero odkryłem ten pseudo mod do dwójki Ressurection, który wkurwia mnie nieziemsko, to sobie postanowiłem popykac online, jak pisałem konkurencja mi obecnie to gustu nie przypadła, więc sobie "dwójeczke" pobrałem, i cos tam porobie. JEszcze raz dzieki za odpowiedz.

Wesan

• Developer
  • Hero Member
  • The one who smiled.
    • View Profile
« Reply #7 on: October 18, 2017, 23:52 »
Nie wiem co za logiką jest  kierować się ilością graczy. Codziennie jest Town control. Ludzie wypełniają eventy i tak dalej i dalej. Bla bla. Było to już mówione 100 razy. Następny topic tego nie zmieni. Im głębiej w wipe tym gra jest bardziej dopracowana i rozwinięta, nielogiczne jest czekanie na wipe gdy gra jest jak najbardziej wyszlifowana w porównaniu do początku sesji.

Oprócz poprawek i małych features w tym sezonie nie ma co już dodawać, (Których nie umieszczam w changelogu na forum.) więcej dungeonow tylko rozwodni rozgrywkę. Questow? Zajmują one miesiące do stworzenia, kto sam próbował zrobić cos z sensem to wie.

Jeżeli masz ochotę, to graj. Masz aktywne grupy pod pvp, masz mniejsze grupy, masz bandę lonerow, każdy znajdzie cos dla siebie.

Forum jest słabo używane ponieważ większość przeniosła się na discorda. Tam codziennie możesz się skontaktować z którymś z  devow a "wtajemniczeni" contributorzy piszą sugestie co jeszcze można zmienić w tym wipe.

Dlaczego tak wolno? Kilka powodów. Jeden główny super sekretny (Chociaż to oczywiste) to ten ze prace nad wipe trwają, ale jest to taki wielki skok do przodu i podchodzimy do tego z dokładnością że nie zamierzamy wypuścić bez wypucowania i wycieńczenia S4 na closed beta testach.
Drugi powód jak wyżej. Co można jeszcze dodać? Podaj logiczny pomysł który można zaimplementować w topicu suggestions.

Tl Dr. Wipe szybko nie będzie. Masz ochotę pograć, niema problemu, znajdziesz wszystko co potrzebujesz, włącznie z pvp, ekipą do pvp i specjalnymi eventami. (Patrz Roleplay pod enclave events.)
Nie widzisz ochoty lub sensu, problemu tez niema, ile można grać w ta sama grę niezależnie jak bardzo dopracowana by była. To zrozumiale. W końcu to tylko hobbistyczna gra robiona przez trzech ludzi z praca, rodzina. Jeżeli oczekujesz AAA-MMO z big updates (Chociaż w takich grach to już zaczyna być rzadkością.) z gry która nie przynosi zysków i jest robiona w wolnym czasie to musze cię zawieść.

Tak czy inaczej. Wbij na discord. Tam znajdziesz wszystko co ci potrzeba. (Link niżej.)

Rascal

• Developer
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #8 on: October 19, 2017, 00:03 »
Polać mu.

Wichura

• Contributor
  • Hero Member
  • High-Tech Troll
    • View Profile
« Reply #9 on: October 19, 2017, 15:23 »
Chyba oranżadę, przecie to nielat.
Nie biegaj za stadem.
Budem rádi za každého človíčka
I'm sure in about 5 years we will have some decent loner playability.

Wesan

• Developer
  • Hero Member
  • The one who smiled.
    • View Profile
« Reply #10 on: October 19, 2017, 16:25 »
Wichur w 2012 się zatrzymałeś? :D

FasoL

• Sr. Member
  • Franz
    • View Profile
« Reply #11 on: October 19, 2017, 20:00 »
Spoiler
Nie wiem co za logiką jest  kierować się ilością graczy. Codziennie jest Town control. Ludzie wypełniają eventy i tak dalej i dalej. Bla bla. Było to już mówione 100 razy. Następny topic tego nie zmieni. Im głębiej w wipe tym gra jest bardziej dopracowana i rozwinięta, nielogiczne jest czekanie na wipe gdy gra jest jak najbardziej wyszlifowana w porównaniu do początku sesji.

Oprócz poprawek i małych features w tym sezonie nie ma co już dodawać, (Których nie umieszczam w changelogu na forum.) więcej dungeonow tylko rozwodni rozgrywkę. Questow? Zajmują one miesiące do stworzenia, kto sam próbował zrobić cos z sensem to wie.

Jeżeli masz ochotę, to graj. Masz aktywne grupy pod pvp, masz mniejsze grupy, masz bandę lonerow, każdy znajdzie cos dla siebie.

Forum jest słabo używane ponieważ większość przeniosła się na discorda. Tam codziennie możesz się skontaktować z którymś z  devow a "wtajemniczeni" contributorzy piszą sugestie co jeszcze można zmienić w tym wipe.

Dlaczego tak wolno? Kilka powodów. Jeden główny super sekretny (Chociaż to oczywiste) to ten ze prace nad wipe trwają, ale jest to taki wielki skok do przodu i podchodzimy do tego z dokładnością że nie zamierzamy wypuścić bez wypucowania i wycieńczenia S4 na closed beta testach.
Drugi powód jak wyżej. Co można jeszcze dodać? Podaj logiczny pomysł który można zaimplementować w topicu suggestions.

Tl Dr. Wipe szybko nie będzie. Masz ochotę pograć, niema problemu, znajdziesz wszystko co potrzebujesz, włącznie z pvp, ekipą do pvp i specjalnymi eventami. (Patrz Roleplay pod enclave events.)
Nie widzisz ochoty lub sensu, problemu tez niema, ile można grać w ta sama grę niezależnie jak bardzo dopracowana by była. To zrozumiale. W końcu to tylko hobbistyczna gra robiona przez trzech ludzi z praca, rodzina. Jeżeli oczekujesz AAA-MMO z big updates (Chociaż w takich grach to już zaczyna być rzadkością.) z gry która nie przynosi zysków i jest robiona w wolnym czasie to musze cię zawieść.

Tak czy inaczej. Wbij na discord. Tam znajdziesz wszystko co ci potrzeba. (Link niżej.)

To w którym przedziale byście się określili:

marketing 1.0 – przedsiębiorstwa skupiają się na dostarczeniu produktu bez analizy potrzeb odbiorców;
marketing 2.0 – w centrum znajduje się klient i jego potrzeby (mniej więcej od lat 50/60 tych XX wieku);
marketing 3.0 (nowy trend) – uwzględnia aspekt duchowy, np. modny trend bycia eko, ochrona środowiska, aspekt społecznej odpowiedzialności biznesu.

Wichura

• Contributor
  • Hero Member
  • High-Tech Troll
    • View Profile
« Reply #12 on: October 19, 2017, 23:29 »
Wichur w 2012 się zatrzymałeś? :D
Dla mnie i Bibi zawsze będziesz malutki i nieopierzony.
Nie biegaj za stadem.
Budem rádi za každého človíčka
I'm sure in about 5 years we will have some decent loner playability.

Wesan

• Developer
  • Hero Member
  • The one who smiled.
    • View Profile
« Reply #13 on: October 19, 2017, 23:42 »
Marketing? My nie sprzedajemy produktu, nie rozumiem istoty twojego pytania I jak się ona ma do mojej wypowiedzi.

Gra od zawsze jest tworzona w kooperacji z graczami. Graczami ktorzy maja łep na karku i rozumieja wystarczajaco aby nie narzucic pomyslu całkowicie z dupy ktory jest subiektywny lub całkowicie podupada przy 2 minutach glebszego uscisniania. To tyle jeżeli twoje pytanie miało na celu ustalenie czy mamy jakis feedback czy nie.

jaws

• Hero Member
  • capucino
    • View Profile
« Reply #14 on: October 20, 2017, 11:36 »
O możecie chociaż rozwiać moją wątpliwość, czy w tej sesji zobaczymy jeszcze encountery z patrolami bos i enklawy?  :D