Author Topic: Serwery fonline  (Read 1512 times)

Gracz

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
Serwery fonline
« on: December 10, 2017, 09:55 »
Cześć.

Po długim czasie znów zagrałbym w fonline, gram solo i może podpowiecie na którym serwie można coś solo ugrać?
Zawsze myślałem, że requiem jest najbardziej pod pojedyńczego gracza, ale wykoksowane ruskie zabijają we wszystkich miastach bez powodu i nawet bazy nie można postawić nubowi. Nic tam nie ugram, do tego dochodzi bariera językowa.
A jak wygląda sprawa z reloaded i fonline2? Nie chcę żadnego raju dla bambi, ale pytam na którym serwie da się trochę pobawić na solo?
Pozdrawiam

PS. działają tu dalej jaskinie?

Lucek666

• Hero Member
    • View Profile
Re: Serwery fonline
« Reply #1 on: December 10, 2017, 13:05 »
Nowy sezon Reloaded przyniósł zmiany jak choćby nie dropienie lootu po śmierci, znerfiony hexing, do tego jakieś questy i pomniejsze nowości. Nie grałem na tyle żeby to ocenić, ale podobno gra stała się niegrywalna dla top elite pkerów, a bardziej przyjazna dla całej reszty.
A tutaj wszystko po staremu, czyli jeśli chodzi o solo gracza to chyba głównie zabawa w sierra caves, toxic, cathedral, minieventy + wh, necro, glow i co tam jeszcze.

Gracz

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #2 on: December 10, 2017, 13:48 »
Nowy sezon Reloaded przyniósł zmiany jak choćby nie dropienie lootu po śmierci, znerfiony hexing, do tego jakieś questy i pomniejsze nowości. Nie grałem na tyle żeby to ocenić, ale podobno gra stała się niegrywalna dla top elite pkerów, a bardziej przyjazna dla całej reszty.
A tutaj wszystko po staremu, czyli jeśli chodzi o solo gracza to chyba głównie zabawa w sierra caves, toxic, cathedral, minieventy + wh, necro, glow i co tam jeszcze.

Działa moja baza z przed X lat, byłem w jaskiniach. A co jest do roboty w katedrze?

Rascal

• Developer
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #3 on: December 10, 2017, 14:18 »

KompreSor

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #4 on: December 10, 2017, 15:28 »
Nie grałem na tyle żeby to ocenić, ale podobno gra stała się niegrywalna dla top elite pkerów, a bardziej przyjazna dla całej
niby podstawili na content PvE, a tak naprawdę to ich pve jest grywalne do czasu jak zaczniesz powtarzać questy, z dobrej piaskownicy zamieniono na gameplay max 5 godzin, usunięto nawet nie które dobre contenty PvE które w sezonie drugim występowały(np. predatory na encounterach). Ogólnie nie wiem czy jeszcze istnieje TLA mk2, bo ten server bym polecił dla solo gracza.

Hedh

• Jr. Member
  • **
  • Headhunter/Headh
    • View Profile
« Reply #5 on: December 12, 2017, 04:48 »
Nowy sezon Reloaded przyniósł zmiany jak choćby nie dropienie lootu po śmierci, znerfiony hexing

T4 na start też tam się dostaje?
Nie dygaj

Swiatowid

• Full Member
  • You look good in black...bag
    • View Profile
« Reply #6 on: January 07, 2018, 08:21 »
Relouded... Ładnie, pięknie, kolorowo... Psycha padła mi po trzech dniach. Jeśli nie da się trupa po kieszeniach przelecieć to...
Jak dla mnie nuda, ale niektòrzy twierdzą mam zj.... podejście do fonlinów.

Shamessa

• *
  • Tereshkova does things!
    • View Profile
« Reply #7 on: April 01, 2018, 17:32 »
Cześć! Też bym pograł więc zamelduję się tutaj bo zwyczajnie FOnline:Reloaded się z****ło :/
Loading Signature. Please stand by!

Wichura

• Contributor
  • Hero Member
  • High-Tech Troll
    • View Profile
« Reply #8 on: April 04, 2018, 17:29 »
Zamiast się radować z napływu uchodźców, to marudzo. No nie dogodzisz.
Nie biegaj za stadem.
Budem rádi za každého človíčka
I'm sure in about 5 years we will have some decent loner playability.