Author Topic: PRILÁKANIE HRÁČOV / REKLAMA HRY  (Read 1552 times)

LittleBoy

• Hero Member
  • Čučoriedka
    • View Profile
PRILÁKANIE HRÁČOV / REKLAMA HRY
« on: October 05, 2013, 10:36 »
Zdravím,

Plno ľudí ani nevie, že multiplayer falloutu vôbec existuje. Preto som sa rozhodol založiť tento topic.

Napríklad na games.cz sa dá napísať koment bez registrácie a dávať "like" tiež bez registrácie.
A preto som využil situáciu a napísal koment do článku : Fallout 2 Resurrection projektu.
http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/vysla-obri-ceska-modifikace-resurrection-pro-fallout-2-64207/   (predposledný koment)
Stačí ukázať na koment a v pravo hore sa objaví "líbí", koment s najviac "líbí" sa objaví na úvodnej stránke.
Nieje to nič moc, ale games.cz články číta dosť hráčov. Tak poprosím obetovať pár sekúnd a stačiť "líbí" pri tom komente.

:) kľudne zaspamujte fóra v ktorých sa píše o falloute a postnite to sem aby mohli pomôcť aj ostatný.
Stránky/fóra ako games.cz , sector.sk a podobne, také čo číta najviac ludí ...
« Last Edit: October 05, 2013, 10:38 by LittleBoy »

Glumer

• Local Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Never giving up
    • View Profile
Re: PRILÁKANIE HRÁČOV / REKLAMA HRY
« Reply #1 on: October 05, 2013, 22:50 »
Zdravím,

Plno ľudí ani nevie, že multiplayer falloutu vôbec existuje. Preto som sa rozhodol založiť tento topic.

Napríklad na games.cz sa dá napísať koment bez registrácie a dávať "like" tiež bez registrácie.
A preto som využil situáciu a napísal koment do článku : Fallout 2 Resurrection projektu.
http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/vysla-obri-ceska-modifikace-resurrection-pro-fallout-2-64207/   (predposledný koment)
Stačí ukázať na koment a v pravo hore sa objaví "líbí", koment s najviac "líbí" sa objaví na úvodnej stránke.
Nieje to nič moc, ale games.cz články číta dosť hráčov. Tak poprosím obetovať pár sekúnd a stačiť "líbí" pri tom komente.

:) kľudne zaspamujte fóra v ktorých sa píše o falloute a postnite to sem aby mohli pomôcť aj ostatný.
Stránky/fóra ako games.cz , sector.sk a podobne, také čo číta najviac ludí ...

ihned podpořím, zkusím i gamepark

BAD MAW

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
Re: PRILÁKANIE HRÁČOV / REKLAMA HRY
« Reply #2 on: October 09, 2013, 03:27 »
proc ne