Author Topic: Polskie Tłumaczenie  (Read 14242 times)

SmallGreg

• Developer
  • Sr. Member
    • View Profile
Re: Polskie Tłumaczenie
« Reply #60 on: March 07, 2015, 21:48 »
To nie do końca legendy. Do tej pory z cenniejszych rzeczy znalazłem implanta, 2x Sniper Rifle, 2x CA, ponad 200 ammo do Gaussa. Oprócz tego dużo Buffa, Jetów, High Grade Steel, płyty kelvarowe i od cholery różnych broni z bonusami, rzecz jasna Gaussa i Bozara nie znalazłem :) Jasne częstotliwość występowania tych najcenniejszych rzeczy jest bardzo mała, ale nawet te mniej wartościowe przedmioty sprawiają, że tam ludzie tak chodzą.

Potwierdzam, na drugim levelu Sierra Caves można znaleźć implanty i T4 parts. Wymienione wcześniej itemy występują baaaardzo rzadko.

Lucek666

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #61 on: March 07, 2015, 22:29 »
to że da się znaleźć to i owo to rzecz wiadoma, pisząc "legendy" miałem na myśli przekoloryzowane opowieści wesołków w hub i słuchających ich naiwniaków którzy myślą że w 15 minut znajdą 5 CA i 4 implanty...

btw. zabawne że niskolevelowi goście bez pojęcia o rozgrywce (sądząc po zachowaniu niektórych na forum albo w hub), którzy dzień wcześniej przewalali braminie kupy, nastepnego dnia latają po jaskiniach bez większych problemów i wyławiają rarytasowy stuff. Jeśli to pomysł na przyciągnięcie i zatrzymanie nowych graczy, to jest w ciul dobry ;D
« Last Edit: March 08, 2015, 00:28 by Lucek666 »

Szela81

• Guest
« Reply #62 on: March 08, 2015, 01:09 »
Mnie się ostatnio zdarzają puste jaskinie. Nawet zbrojownia i pusto, wiec mając trochę fartu można wchodząc i wychodząc cos złapać.

Ale random jaskinie nie sierra caves tez dają czasem coś. Bez lepszego pomysłu warto.