Author Topic: Hawks - Proč zabíjíte hráče?  (Read 1962 times)

LittleThomas

• *
    • View Profile
Hawks - Proč zabíjíte hráče?
« on: November 10, 2013, 01:13 »
Četl jsem tu zmínky o tom, že Hawci nejsou "zasraný PKčka". Teď mě zabil někdo s postavou Captain. Žádný věci jsem neměl, evidentně prostá pomsta. Nechápu za co. Odkazoval na nějaký seznamy, C88 a že mě kvůli nim musel zabít a kdesi cosi. Když se tu doptávám, dostávám odkaz na nějakýho Reese a výkříky BECAUSE WE ARE HAWKS.

Myslel jsem si, že Hawci jsou češi.

Tak se ptám, mohl by mi někdo prosímvás vysvětlit, o co tady komu jde?

Pokud to nemá souvislost, je mi celkem jedno, co jsou Hawks zač, jen bych chtěl radu, co jsem komu provedl špatně. Tímto se taky omluvuju za nadpis - je to spíš reklama, aby to někdo otevřel :D
« Last Edit: November 10, 2013, 01:45 by LittleThomas »

LittleBoy

• Hero Member
  • Čučoriedka
    • View Profile
Re: Hawks - Proč zabíjíte hráče?
« Reply #1 on: November 10, 2013, 19:00 »
Hawks sa rozpadlo dávnejšie. Terajšie "Hawks" hrá prevažne tlamk2/reloaded. Z toho 80% niesú CZ/SK hráči. Čiže dopátrať sa kdo koho zabil a prečo je priam nemožné.

Pustina je krutá a treba sa s tím zmieriť. ;)
« Last Edit: November 10, 2013, 19:44 by LittleBoy »

Glumer

• Local Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Never giving up
    • View Profile
« Reply #2 on: November 11, 2013, 07:35 »
Hlavní problém je, že čeští hráči teď fo2 ani nehrají. Takže nic moc společného s hawky to nemá.

LittleThomas

• *
    • View Profile
« Reply #3 on: November 14, 2013, 04:03 »
Ok, budu to brát tak, že prostě někomu hráblo, nebo zatoužil po zářezu. Každopádně díky za vysvětlení situace s Hawky.

Glumer

• Local Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Never giving up
    • View Profile
« Reply #4 on: November 18, 2013, 15:26 »
Ok, budu to brát tak, že prostě někomu hráblo, nebo zatoužil po zářezu. Každopádně díky za vysvětlení situace s Hawky.

ahoj, nedalo mi to a zkusil sem po tom zapátrat a tomu klukovi opravdu hráblo. dle všeho se s pár přáteli rozkmotřil a nejjednoduší jak mu přišlo pomstít se bylo lovit lidi a křičet, že to dělají Hawkové.

Dualism

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #5 on: January 03, 2014, 23:52 »
 :D;D Kde selhala diplomacie, tam pomůže Glumer. Nic no musel jsem si rýpnout.  ;D

@LittleThomas
Hele "Hawkové" jsou ty hodný, teda alespoň z pár Čechů (ne všichni), jestli vůbec někdo zůstal. Pravděpodobnost, že tě budou střílet zlý Hawkové, je ale mnokrát větší, to je taková politika víš. :D   
« Last Edit: January 04, 2014, 00:19 by Dualism »
AKA Fojtik, the first one and the last one of the true Hawks, looking for a new oportunity to fight.