Author Topic: Skąd Dowiedzieliscie się o Fonline 2?  (Read 10930 times)

Pospolity

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
Re: Skąd Dowiedzieliście się o Fonline?
« Reply #15 on: April 17, 2014, 21:26 »
o fonline 2238 (od którego wszystko sie zaczeło) dowiedziałem się od stronki, nie pamiętam czy to było gry-online, czy coś podobnego ;) Pamiętam że szukałem fallouta (byle jakiego) który ma opcje multi. I wtedy trafiłem na 2238 i powiem,  tyle nerwów natraciłem że szok :D xd. Pamiętam jak się cieszyłem gdy namiot postawiłem ;P. Wtedy to dużo nie osiągnąłem, chyba udało mi się pare ca zdobyć i skończyłem grać. (Jeszcze te czasy, gdy chodziło się na raiderów z leather armor, shodgun i magnum :D A później się kupywało Combat shodguna, miało się podnietę przez pewien czas i się później wszystko traciło :D) Później to zacząłem grać w reoladed (tam już bardziej się rozkręciłem), a tam grałem pod nickiem Ryś, Rysiu, bgrys idt itp ;) Moze ktoś kojarzyć ;d. No i po reoladed, gdy już nikt nie grał, to też przestałem i odpaliłem tla mk2, gdzie był totalny rage xDDD Ale też pograłem pograłem, powiem że nawet mi sie podobało i zrobiłem przerwę pare miesięcy. Szukałem jakiś serverów żeby razem z grizzanem pograć, i trafiłem na fo2. Tutaj chyba zrobiłem jedno konto, pograłem z godzinke, i znowu przerwa na ok. 2-3 tygodnie, ale później grizz namówił mnie do dalszej gry, no i o to jestem xd

schwartz

• Full Member
  • EDF
    • View Profile
« Reply #16 on: April 18, 2014, 10:57 »
O 2238 z googli, szukalem jakiegos multiplayer moda do F2, gdzies okolo 2009 chyba. O FO2 od znajomych.
[00:18] <aex> scwartz i dont want you here and i ll punish you everytime i ll be able to until you ll leave the IRC na fo2

MAC

• Full Member
  • Los Alamos Warriors
    • View Profile
« Reply #17 on: April 25, 2014, 17:20 »
Przypadkiem wygooglalem na internetach ...to była  końcówka 2009 roku, niewiele pamiętam poza tym ze Parano załatwił mi 10 skorek na namiot co pomogło mi się jakoś ustatkować i prawdopodobnie dzięki temu nie zrobiłem Forever-Rage-Quit'a.
(kręciłem się w okolicach modoc i nie ogarniałem dlaczego wszyscy mnie tam zabijają, do momentu aż ktoś miły polecił mi udać się do NCR)
Potem poszło już z górki, byłem dostatecznie pierdo... szalo... hmm... poukładany aby LAWsi mnie przygarneli... i tak siedzę w FUNline do dzisiaj. (z większymi lub mniejszymi przerwami)

rejfyl

• *
    • View Profile
« Reply #18 on: April 25, 2014, 20:41 »
2009 Na wykop.pl było znalezisko o fonline.

SquB

• *
    • View Profile
« Reply #19 on: May 23, 2014, 07:58 »
Najpierw było FOnline:2238. Dotychczas pamiętam jak się do 2.00 grało <3 Potem nastał czas na FOnline:Reloaded, tylko już z ekipą. Każdy miał profesję, medyk, naukowiec itd. Też często padały nocki. Potem szukaliśmy innego serwera bo Reloaded miał słabą mechanikę. Szukając tu i uwdzie znalazłem na jakiejś stronie tekst o FOnline2. Zaciekawiło mnie to że uptime to 12 dni i 187 graczy non-stop. Pobrałem, skonfigurowałem i największy zaciesz to: polski język, sensowny start i wkońcu questy mają znaczenie.

boy1

• *
    • View Profile
« Reply #20 on: July 06, 2014, 20:11 »
Ja bym z ekipą grał ale bardzo mało osób gra i nie ma do kogo strzelać wiec na razie czekam na więcej ludzi.
Dowiedziałem sie z facebook-a

Ciubus

• *
    • View Profile
« Reply #21 on: July 15, 2014, 23:25 »
Witam wszystkich!

O FOnline2 dowiedziałem się zupełnie przypadkowo ... szukając informacji o Fallout 4  :)  Seria Fallout jest moją ulubioną, F1 & F2 przechodziłem wiele razy F2 ze wszystkimi dostepnymi modami, potem F3 i F New Vegas po 3 razy na X360 ;) Ogólnie rzecz biorąc gram, ogladam i czytam wszystko co związane  z klimatem post-apokalipsa / wasteland.

Cieszę się że was znalazłem bo przypominają mi się czasy grania w F1 na moim pierwszym PC:) Jak na razie w FO2 jestem wielkim newbie ale czytając forum i wiki wszystko powoli staje się jaśniejsze. Gra sprawia DUUZO frajdy pomimo że człowiek czuje sie jak noobowe mieso armatnie mielone przez PK. Jestem bardziej graczem PvE ale może z czasem się to zmieni o ile czas i praca full-time pozwoli.

Jeszcze raz witam i pozdrawiam!  ;)

Ciubus aka Czubaka
“WAGRRRRWWGAHHHHWWWRRGGAWWWWWWRR.” - Chewbacca, The Empire Strikes Back

SenteX

• *
    • View Profile
« Reply #22 on: August 06, 2014, 22:16 »
Oglądając przed chwilą filmik od Roja (cotygodniowe HappyWheels) na jednej z mapek była zareklamowana strona i od razu wszedłem :)
Klient właśnie się pobiera!

BeF1990

• *
    • View Profile
« Reply #23 on: October 14, 2014, 00:22 »
Ponieważ to mój pierwszy post na tym forum chciałbym wszystkich serdecznie przywitać. :)

O FOnline pierwszy raz dowiedziałem się gdzieś w 2008-09 roku będąc wtedy aktywnym współpracownikiem Trzynastego Schronu. Ponieważ na Schronie odpowiadałem głównie za sprawy graficzne wpadłem na pomysł aby pomóc ekipie FOnline 2238 zrobić porządne logo do ich moda. To ówczesne było wręcz fatalne <<LINK>>, więc zrobiłem logo na wzór tego oryginalnego z Fallout, które od razu kojarzyło się tak jak trzeba. Moje "dzieło" bardzo szybko stało się tym oficjalnym, a mój nick wylądował w credits'ach z czego byłem bardzo dumny. :)

Grać w FOnline długo nie grałem bo mówiąc szczerzę gra mnie do siebie nie przekonała, ale pewnie dla tego, że nie przepadam za grami MMO. Jeszcze żadna mnie do siebie nie przekonała... Jednak teraz bardzo chętnie wypróbuję FOnline 2, o którym zresztą dowiedziałem się znowu z Trzynastego Schronu, na którym obecnie jestem już bardzo rzadkim gościem. Po Wasteland 2 nabrałem ochoty na powrót do Fallout'a, a ponieważ 1 i 2 znam na pamięć, Tactics i 3 do mnie nie przemawiają, a New Vegas to najlepsza gra, do której nie mogę się zabrać od czasu jej premiery postanowiłem, że spróbuję z FOnline 2.
« Last Edit: October 14, 2014, 10:07 by BeF1990 »

kuskoman

• *
    • View Profile
« Reply #24 on: October 14, 2014, 21:21 »
Ja dla odmiany dowiedziałem się z forum... doty... Niby taki sobie projekt, ale jednak wspomnienia i (podobno) zgrana ekipka mnie przekonały.

Swiatowid

• Full Member
  • You look good in black...bag
    • View Profile
« Reply #25 on: November 05, 2014, 14:49 »
Szczerze a znalazłem kiedyś w necie coś takiego jak 2238 ;D

maniek_maniek

• *
    • View Profile
« Reply #26 on: November 22, 2014, 17:44 »
skąd się dowiedziałem? Jako stary fan serii Fallout (szczególnie 1,2 i Tactics) który od 14 lat gra, postanowiłem poradzić się wujka google czy istnieje Fallout online, oczywiście w klimacie starych. Pierwsza strona która mi wyskoczyła to FOnline 2. Cieszyłem się jak dziecko. Moja pierwsza postać była beznadziejna, robiłem pod zwykłą grę. Teraz mam lepszą, ale też nie idealną, no ale wszystkiego się jeszcze nauczę, jako, że tworzenie postaci w online różni się od podstawki. Dziękuję twórcom, że mogę pograć w Fallouta przez sieć.

Szela81

• Guest
« Reply #27 on: December 09, 2014, 21:43 »
a też odpowiem
dowiedziałem się o fonline2 przez AoP
zobaczyłem newsa że kończą AoP i beta działa, zacząłem guglać trafiłem tu, pod koniec sierpnia :] chyba dobrze :] potem był wipe i jest ciekawie

Jasza

• *
  • Człowiek Jastrżomp
    • View Profile
« Reply #28 on: December 15, 2014, 21:13 »
Myślałem, że fallouty online to już przeszłość, a tutaj takie miłe zaskoczenie.

Ale wracając do tematu. Odkryłem tą stronę podczas szukania ciekawych modów na płaszcze do New Vegas'a. Na profilu Nexusa jednego typa znalazłem podpis z linkiem i oto jestem. Już ściągam gieraskę, szykuje się nocka :D

Sikor

• *
    • View Profile
Re: Skąd Dowiedzieliscie się o Fonline 2?
« Reply #29 on: December 25, 2014, 09:58 »
Ja się dowiedziałem od znajomego. Morbid to stary wyjadacz, chociaż pewnie na Fonline jest znany pod innym nickiem, a nie wiem jakim.  ???
Kiffer - If you're near Junktown and are not hostile, he WILL NOT shoot you. If you are near unprotected towns and are not hostile, he MIGHT NOT shoot you.