Author Topic: Omlouvám se za Igora a Prdinka, pokud jde o "Necro výhonek-punč" ...  (Read 1179 times)

ScarabParamit

• *
    • View Profile
<<<
*** Zabezpečená data Příchozí ... přejít na 87 % ... dešifrování začalo ... loading balíky do vyrovnávací paměti ... Analýza sequance začalo ...
*** Zdroj částečně zachycena - Evropa ... přesná ložiska neznámé ... no skryté sub - kód - programy detekované ... return false ...
*** Upozornění ! Předmět nově setkali , inssuficient databáze informací ... opatrnost doporučuje ... kontakt Stream okno - 720sec . / Break ...
*** Decription chyby zjištěné * Kodek zahraničního původu ... může vést k psaní chyby Czeski Jazyk : překladatel Google zabývá ... Překlady ...
>>>

--- Dešifrování zpráv ... Kompletní ---
--- Psaní ... a. .. 3 ... 2 ... 1 : ---

Chci se omluvit Hráči " Igor " a " prdinka " na nedávném Necro Vault setkání na 24.09.2249 .
V této zprávě jsem se podělit o to, co se stalo a proč :

Od 21.09.2249 do 24.09.2249 Já a můj TaskTeam snažil se brzdových LadderCamper - vlkodlaci v Necro , jejich počtu 10-12 (chyba ? ) Vedla k neustálým - smrt každému , kdo se pokusil dosáhnout Necro a nemohli přežít 3 vlkodlaka 1hex praskne s AP 5mm .
A konečně s úspěchem pomocí speciální taktiku gorila jsme sestup do tmy obnovit své ztracené vybavení z dřívějších pokusů . 3 další vlny přišel ... a pak další .
Byl toskutečný tunel bitva s plamenomety , granáty a " novější koncovka" praskne .
Kořist ? Tuny ... naše zařízení, ozubené kolo z jiných špatných hráčů, kteří jako kdysi jsme : sestoupil do Ghoul pasti ... a spousta jejich špinavých ghouly pencors , útoky a odstřelovací pušky .
Který zemřel v bitvě rychle se vrátil po respawnu přímo do trezoru šílenství a pokračovat v boji vlna za vlnou ... protáhl tenký v číslech chrání povrch a bojovat vězení , zatímco zotavuje libru po libře zařízení ... se to stalo . PK přijel ... s obrovskou radost kácení mé posily ... že jim brání dosáhnout zbytek týmu. Krátká doba tohoto nedostatkem pracovních sil v kombinaci s nošením se brnění vést celou svou skupinu k smrti .
Ztratili jsme všechno ... a to nebylo ani skutečný boj s tímto debil PK je .
Dnes v 24.09.2249 po 4 Sklad jede zachránit Pohřebiště z deathclawové ohrožují jsme se cítili dobře a štěstí , jsme se rozhodli spustit náš další generic duty -úkol .
Na standardní hlídky držet vlkodlaci od našich zemích , klesá jejich počet ochraně Hub východní obvod ... jsme slyšeli interakci dveří v kostele .
Ucítil jsme krev potenciální PK kteří zničené naší celou operaci druhý den ... " , kolik hráčů hraje tady a ne na zkušebním serveru ? , A kolik podnik do Necro ve stejném pozdní hodinu jako my ? " , Tak jsme se aour šance a zahájila pátrání .
Ponechání ladem natržený a plazmed vlkodlaci jsme dorazili Vault dungeon : těsně pod povrchem ještě nad " prokletého vůdce " , s ostrými zbraněmi připravena ke střelbě ... jsme čekali ... naší hanbě stejné jako ty zasraný vlkodlaci bojujeme jen dny . Po 5min jsme se rozhodli jít dolů ...
Žádné vlkodlaci , pouze těla ... no gear ... a otevřené Vault dveří . Bylo to jako vzít všechnu naši tvrdou práci a krev , naše zařízení a smutek . Nechtěli jsme jedno ... jsme byli vzteky bez sebe !
Chtěli jsme se pomstít !
Naše síla počítat 3 kvalifikované vojáků (sniper , střelec , melee bojovník) umístěné s mým ( SM/BG hybridní ) železnou pěstí a krásným hlasem : mimo otevřené Necro Vault těsně mimo dohled ... je připraven uvolnit vše, co opustil na našem soupeře v každém okamžiku ... opouštět jej / jim nic jiného nezbývá , ale na to buď přijde , nebo musí být uvězněn v trezoru navždy . Skutečně mistrovské dílo ... žádný způsob, jak spustit , mohli bychom pochybovat a síla odzbrojit a platit za své zločiny !
Přesto se nám to nepodaří bídně ... protože dlouhém čekání jsme se odklonit do rozhovoru o etice naší činnosti a snížené naše stráž :
Můj TaskTeam provádí MY předem stanoveném pořadí rychle auto - reagovat ve stejném duševním stavu, jako já ... v panice .
... to, co vyšlo bylo to, co jsme a když to přišlo rychleji, než jsme mohli číst jména , ztratili jsme studenou krev ...
... já nevím, kdo to byl moment větší strach ... My nebo oni ... ale situace vyvinula rychleji, než jsme mohli myslet obrací se do Trigger Happy FUBAR .
Fisrt Prdinka spadnout na zem udělat, aby naše Overwach Marksman a Sniper Fire , naši Melee stíhací instinkt tréninku k sebevražedným dethclaws převzal a řídit ho do honičky po Igor s 9HP a zlomených kostí , kterým se podařilo přežít prvních dvou sec ... ale byl jsem to já , kdo to nejhorší = (
Před tímto dnem se moje Karma byl na 0. ... ale po tomto boji jsem počítal -200 .
Vytrhl jsem poslední ránu ... Skončil jsem dva životy bytostí, které nebylo naši nepřátelé ... to byl můj nápad začít lovit a já jsem byl ve vedení , když se to stalo ... a beru plnou odpovědnost .
Vím, že mé rozhodnutí vrátit kořist , moji přátelé dohodli s několika okamžiků poté, co se usadil prach ... to opravit , aby moc.
Můj kolega ( první -shot - sniper btw . ) Byl zabit v Hub zásob plné květin , kteří se snaží dát obří " Omlouvám se " , aby prdinka který hovořil před ... odvozené hlubokým zármutkem v srdci svém: jeho první smrtící výstřel , který zničené Váš mladá láska ... zatímco my ostatní filtrován , co bylo Yours dát vše zpět . Věděl jsem, že elektronický paklíč byl vzácný ... slyšel jsem o tom .
Nedůvěra je zřejmé, a budu rozumět , pokud se rozhodnete nás zabít , aby to ještě , ale jakékoliv další spor není naše záměry ... jak to bylo , aby vás zabil .
Jsem rád, že jsme dokázali dát vše zpět stejnou noc před dalším špatně vyvíjet .
Chci také informovat pořád padal , jako bychom si vlastní za to ... a my vám může pomoci, když přijde čas ... buď bojovat PK či poskytnout další pomoc . Ale více pravděpodobně v případě , kdy se znovu setkají v pustině ...
udělám slib : jsem se nikdy střílet nejprve .
Nebudu vtipkovat o nekro poprsí ... rádi bychom to poté, co je otřete , abyste je ukázal můžeme věřit .
Také se chci omluvit nějakou hochu i běžně dávají květiny na ... na této tragické události , když mi hellped s otevřenou náručí jen chtějí jednu věc na oplátku : abych bylslušný wonderer . Budu držet Váš Nick od tohoto případu , aby vás zachránil od hanby .

S pozdravem a Omlouvám se ještě jednou .
ScrambieBambie .

<<<
*** Konec zprávy . Návrat .
>>>
« Last Edit: December 28, 2013, 05:50 by ScarabParamit »

Gammorin33

• *
    • View Profile
Polsko-Czeskie stosunki uzależnione od internetowego translatora  :P

Google don't fuck this up!

Glumer

• Local Moderator