Author Topic: Roleplay raiders  (Read 2810 times)

Glumer

• Local Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Never giving up
    • View Profile
Roleplay raiders
« on: January 04, 2014, 14:14 »
Vzhledem k tomu že jsme stále asi největší aktivní cz/sk (máme i pár cizích hráčů),tak pochopitelně i pod nespoutaným roleplayem budeme dělat dál záštitu cz/sk komunitě. Kdokoliv kdo budete chtít s něčím pomoct poradit, tak není problém.

« Last Edit: January 06, 2014, 12:05 by Glumer »

Powerack

• *
  • Loner
    • View Profile
Re: Roleplay raiders
« Reply #1 on: January 08, 2014, 15:58 »
Glumere, nic proti tobě, ale býval jsem samotář, vstoupil jsem mezi vás a bylo na mumble tolik cizinců, že se v tom nedalo vyznat a víš, jak špatně umím emericky :D Tak jsem se radši zase pustil na cestu samotáře. Teď po wipe to pro mně bude pěkná výzva, začínat zase od nuly. Každopádně na Čechy a Slováky střílet nebudu a to samý čekám i od nich. Pokud si ale někdo začne, klidně mu dám přes papuli.
Lidi jsou svině. Tak na to hlavně nezapomeň!

Glumer

• Local Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Never giving up
    • View Profile
« Reply #2 on: January 08, 2014, 17:00 »
Pohoda :D ono u nás je to s cizincama jak kdy. V tuto chvíli máme zase převážně cz/sk.

Nezaručuji, že všichni raideři vás nebudou střílet, protože se tam může připojit kdokoliv do npc frakce, ale ti naši nebudou. :-)

Pic_Ho

• *
    • View Profile
« Reply #3 on: January 17, 2014, 01:07 »
no to zarucit fakt nepujde. koor treba pri ty dnesni akci v NCRku :D muzes to rict na mumble 30x ale Marina Usnavy bude furt strilet do vlastnich :D

BAD MAW

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #4 on: January 17, 2014, 08:26 »
no to zarucit fakt nepujde. koor treba pri ty dnesni akci v NCRku :D muzes to rict na mumble 30x ale Marina Usnavy bude furt strilet do vlastnich :D

Marina postrilela vic nasich nez enemy :DDD

Glumer

• Local Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Never giving up
    • View Profile
« Reply #5 on: January 17, 2014, 10:49 »
Wasteland is harsh!  :D

Gwyn, Lord of Cynder

• Full Member
  • Mercenary nacist
    • View Profile
« Reply #6 on: January 19, 2014, 11:22 »
přesně ona mě taky několikrát killnula, přišel sem ji to oplatit a ostatní mě taky killnuli...

Glumer

• Local Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Never giving up
    • View Profile
« Reply #7 on: January 19, 2014, 11:25 »
s ním je problém že je to argentinec a silně splašenej co nevidí v gangu tka to střílí

Pic_Ho

• *
    • View Profile
« Reply #8 on: January 21, 2014, 18:04 »
tak co je sakra s tema raiderama? :(

Glumer

• Local Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Never giving up
    • View Profile
« Reply #9 on: January 21, 2014, 18:55 »
tak co je sakra s tema raiderama? :(

Prý až se jim podaří opravit Enklávu a BoS tak teprve potom opraví. Takže začínám šetřit a koupíme si asi vše za svoje a akorát budu po Rascalovi chtít pár úprav pro bázi.

Pic_Ho

• *
    • View Profile
« Reply #10 on: January 21, 2014, 19:17 »
ty vole, baze raideru musi bejt videt na mape a musi bejt napadnutelna aby to melo nejakej smysl. nejlepsi bude kdyz dostaneme tu raiders base co je nekde nad BH, s tou velkou jeskyni. staci aby ji zviditelnili pro vsechny nebo po nejakym questu. a vnitrek jeskyne by byl pouze pro cleny nebo po tom co by nekdo sejmul strazny u brany.

Glumer

• Local Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Never giving up
    • View Profile
« Reply #11 on: January 21, 2014, 23:26 »
ty vole, baze raideru musi bejt videt na mape a musi bejt napadnutelna aby to melo nejakej smysl. nejlepsi bude kdyz dostaneme tu raiders base co je nekde nad BH, s tou velkou jeskyni. staci aby ji zviditelnili pro vsechny nebo po nejakym questu. a vnitrek jeskyne by byl pouze pro cleny nebo po tom co by nekdo sejmul strazny u brany.

ve čtvrtek budu mít po zkoušce tak budu mít čas se na to poptat

Gwyn, Lord of Cynder

• Full Member
  • Mercenary nacist
    • View Profile
« Reply #12 on: January 26, 2014, 15:58 »
čau glumere to sem já jirik máme novej CZ/SK ale oni asi si vyberou spojenectví s C88 pokud to tak bude tak pudu k raiders ( nechcu spojenectví u C88 protože sem zrádce :D nějak ví že sem byl u vás) ale co sem čech a dřív jinej cz/sk gang nebyl... tak ať se z toho klidně poserou jenom doufám že tam nebude Marina Usnavy :D kdyžtak mě napiš jak se dá přidat k raiders...

Deathmann

• *
    • View Profile
« Reply #13 on: March 09, 2014, 17:55 »
Me se zatim stalo snad 2x ze me nekdo nesejmul,jinak me vzdycky vsichni strili :D