Author Topic: Gang  (Read 15125 times)

Dualism

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
Re: Gang
« Reply #75 on: July 19, 2013, 21:32 »
Stále, si musím trvat na svém, že neporušil, zvlášť když to bylo neúmyslné zabití. Hejmr nás střílel furt, tak bych to přirovnal k vyrovnání misek vah nebo mlení božích mlýnů. :) Když jsi u toho chlastu, dej si jednu za mě, nebo dvě, tři...dej si suda, neutop se v něm

Střílel jsi první a ani jsi nevěděl koho. Takže pk střílel jsi bez ptaní

Střílel jsem druhý. Hejmra jsem odpráskl, protože ho při expení, když mi skočil do encouteru nenapadlo nic lepšího, s neznámým nickem, než se proti mě rozběhnout (nenapsat nic) a střílet do molerata, kterej byl ode mě 1 hex, v tu chvíli sis myslel, že střílí tebe, navíc jsem mu věci vrátil/uzdravil.

Neee, prosím věřte mi, bylo to nedorozumění :D ;D
AKA Fojtik, the first one and the last one of the true Hawks, looking for a new oportunity to fight.

Ondra

• *
    • View Profile
« Reply #76 on: July 19, 2013, 21:36 »
Všichni jste hnusný PKčka, teď prosím k mé otázce, kde nabrat materiál k výrobě.

Sarakin

• *
    • View Profile
« Reply #77 on: July 19, 2013, 21:41 »
VSB su antiPK.
Fojtik, pokial nechces aby sa ostatni nemiesali do vaseho rozhovoru, tak si to mate riesit v sukromnej sekcii vasho forka. Takto ma kazdy z nas pravo sa vyjadrit (aj ked ocividne pravda boli)
The sanctity of this forum has been fouled

Ondra

• *
    • View Profile
« Reply #78 on: July 19, 2013, 21:51 »
To jistě každej má, ale není to nezaujatej názor na věc, ale útok na něj, kvůli zažitý minulosti. Pak toho blbce dělá ze sebe on sám, ikdyž pravda může bolí.

Ted prosím ty junky.

Kelin

• Jr. Member
  • **
  • Forum visitor
    • View Profile
« Reply #79 on: July 19, 2013, 21:52 »
Já mám takový pocit, že chudák Ondra odejde bez odpovědi, zato se ale dozví že VŠB jsou antypéká a že Fojta brání bezbranný moleraty na který útočí hejmr s ruským nickem  ::)

Ondra

• *
    • View Profile
« Reply #80 on: July 19, 2013, 21:57 »
Jo, děkuju už jsem se dočkal, zeptal jsem se ve hře hodných lidí, ale nebyl to nikdo od hawks ani všb. Koukám, že všb jsou pořád stejný vrtáci.

Sarakin

• *
    • View Profile
« Reply #81 on: July 19, 2013, 22:00 »
Sme tu, aby sme ti sluzili o Pane  ::)
The sanctity of this forum has been fouled

Dualism

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #82 on: July 19, 2013, 22:02 »
VSB su antiPK.
Fojtik, pokial nechces aby sa ostatni nemiesali do vaseho rozhovoru, tak si to mate riesit v sukromnej sekcii vasho forka. Takto ma kazdy z nas pravo sa vyjadrit (aj ked ocividne pravda boli)

Sarakine, no právě ta soukromá sekce se pro ně zakázala, aby se vzdali názvu hawks. Jak už napsal Ondra, názor zde můžete mít, ale je to názor od blce.
AKA Fojtik, the first one and the last one of the true Hawks, looking for a new oportunity to fight.

Hololasima

• *
    • View Profile
« Reply #83 on: July 19, 2013, 22:05 »
A Ondro koukal si se vubec jinde na forku nebo aspon zapnul tu hru? Sehnat junk je ze vsech jednoduchych věcí asi ta nejjednoduší. Ber v encouterech vsechno z krabic i aut(ze vseho co ma ruku)

Vrták vždy rád poradí

Ondra

• *
    • View Profile
« Reply #84 on: July 19, 2013, 22:14 »
Nesmirne velmi pekne dekuju moc za radu, kterou jsem se uz dozvedel na vlastni pest, ale byl bych za ni rad uz o 10 prispevku predtim. Mozna by se hodila nejaka ceska sekce na tyhle rady.

Mike Wall

• Developer
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #85 on: July 19, 2013, 22:28 »
Že vraj sa to tu mení na flame topic, takže zamykám.