Author Topic: The Hawks  (Read 25181 times)

Hazard

• Hero Member
  • Nothing to see here, move on
    • View Profile
Re: The Hawks
« Reply #30 on: July 14, 2013, 16:41 »
Já za ně nemůžu mluvit, protože v Hawks nejsem, ale hlídaj Modoc, toť vše co vím :)
Musashi be like:

)
°)
 ͡°)
ʖ ͡°)
 ͜ʖ ͡°)
° ͜ʖ ͡°)
 ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°) Someone said loot? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gwyn, Lord of Cynder

• Full Member
  • Mercenary nacist
    • View Profile
« Reply #31 on: July 14, 2013, 22:25 »
Nazdar to sem já jirik XI chtěl bych taky hrát za vás  :)
 ale nemám mubmble  >:(

Hololasima

• *
    • View Profile
« Reply #32 on: July 14, 2013, 22:39 »
Tak si ho stáhni a hrej za ně, ne?

Dualism

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #33 on: July 14, 2013, 23:19 »
Nazdar to sem já jirik XI chtěl bych taky hrát za vás  :)
 ale nemám mubmble  >:(
Ahoj, to mumble by to chtělo, jeslti se chceš zůčastnit nějakých akcí.
Můžeš nás potkat ještě na našich stránkcáh: www.hawks.forumczech.com
AKA Fojtik, the first one and the last one of the true Hawks, looking for a new oportunity to fight.

greenthumb

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #34 on: July 15, 2013, 00:08 »
kurva spravte si poradok vo vasich radach, jedine co robite je spomalovanie evolucie serveru , mame 4 mesiace na to aby sme vyskusali vsetko vratane town cotnrolu a PVP zon, preco kurva kradnete kozky geckov od novych hracov??? Glumer do pice ak si kokot tak si kokot ale ak riadis gang tak rob daco pre to aby si nevychoval dalsich prijabancov v tomto state, farmite armory, huntite zbrane ale dopice nebrante novacikom ziskat zakladne veci, takto to speje do sraciek rovnako ako 2238, ked mate mandat na to aby ste strazili modoc tak ho spravte safe zone a potom ziskate respekt ostatnych gangov, nie detskym prisuptom nadrzanych zavyslakov!

Spoiler
palte dopice s Vasimi spionmi
« Last Edit: July 15, 2013, 00:13 by greenthumb »
Cheapest shop in the wasteland!
GT's Shop

Kelin

• Jr. Member
  • **
  • Forum visitor
    • View Profile
« Reply #35 on: July 15, 2013, 01:36 »
Tady to vypadá že bude drama, hoši snažte se ať mam v mezičase co číst ;P

Dualism

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #36 on: July 15, 2013, 10:02 »
kurva spravte si poradok vo vasich radach, jedine co robite je spomalovanie evolucie serveru , mame 4 mesiace na to aby sme vyskusali vsetko vratane town cotnrolu a PVP zon, preco kurva kradnete kozky geckov od novych hracov??? Glumer do pice ak si kokot tak si kokot ale ak riadis gang tak rob daco pre to aby si nevychoval dalsich prijabancov v tomto state, farmite armory, huntite zbrane ale dopice nebrante novacikom ziskat zakladne veci, takto to speje do sraciek rovnako ako 2238, ked mate mandat na to aby ste strazili modoc tak ho spravte safe zone a potom ziskate respekt ostatnych gangov, nie detskym prisuptom nadrzanych zavyslakov!
Spoiler

Dobrý den pane,
zabití v encouteru je sice nemilá věc, ale víceméně z mojí zkušenosti vychází 8/10 případů, že někoho potkám tak mě ihned střílí a nemůžu říct, že to byl někdo z Hawks (kromě individuálních hovad jako Besmrtník). Navíc každý hraje podle sebe a každého hlídat 24 hodin denně a cepovat ho, je prakticky nemožné, tak jak nám to dokázal gang Crazy88 tím, že už se vydává pouze za gang. Tak napříkad já hraju způsobem, že vždycky jako první čekám na ránu, až teprve pak mám nepřítele do konce hry. Takže prosím, co Vám můžu doporučit je, udělejte nějaké globální vlákno pro všechny z Wastelandu, ať se k sobě chovají k sobě hezky, slušně a ohleduplně, protože mají pouze 3-4 měsíce na vyzkoušení do Wipu. Navíc Hawks gang se nevydává za AntiPK, ale hráče co hrajou for fun, kde samozřejmě se nesnaží zbytečně střílet začínající hráče a už vůbec ne cíleně Čechy a Slováky. Samozřejmě nemůžu mluvit o spojencích, které jsme byli nuceni v průběhu nabrat kvůli swarmu TTTLA spolu s bývalou duševně nemocnou, proti-řečící si, mezinárodní AntiPK politikou Crazy88. Na druhou stranu, o Vás také víme pane, že hrajete na druhé, TEMNÉ straně s nepřáteli, proto stížnost z opětovného střílení se mi zdá irelevantní (dětinská, tak jak jste popsal). Respekt si nepotřebujeme zasloužit od nepřátel, respekt přichází sám s bitvami.

Všechno co můžete, je zorganizovat nějakou krevní mstu s vašimi bratry z Crazy88, TTTLA, Guardians, BBS a dalšími, napsat oznámení pro všechny hráče a PKs, smazat hru...
« Last Edit: July 15, 2013, 10:35 by Dualism »
AKA Fojtik, the first one and the last one of the true Hawks, looking for a new oportunity to fight.

Albert Anastasia

• Sr. Member
  • xoxo
    • View Profile
« Reply #37 on: July 15, 2013, 12:41 »

Spoiler

Neviem kto vychovaval teba ale je evidentne ze neuspel takze by som ta poprosil aby si sa spraval slusne a bez nadavok ak to dokazes.
k topicu: Fonline bol vzdy faction mod a nerozumiem preco hrac z jedneho z najvacsich gangov/swarmov nieje schopny zohnat par ludi a branit sa. A to nehovorim otom ze keby ste tu v plnej sile tak nemas najmensi zaujem o blaho novacikov. Plus si v nepriatelskom teame a uprimne nemyslim si ze takymto spravanim a pristupom nieco dosiahnes. Jedine co ti mozem poradit je boostovat outdoorsman aby si sa z respawn pointu vracal rychlejsie.

greenthumb

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #38 on: July 15, 2013, 13:33 »
Tento dialog rusim, zasiahol som kam som nechcel, ozyvaju sa tu vsetci nekompetenty aj ked mozno dotknuty mojim prispevkom. Za urazky sa sice ospravedlnujem, pisal som to mierne podgurazeny, napriek tomu som vystihol co som vystihnut chcel. Vyjasnenie veci budem dalej riesit cez PM s tymi ktory maju zaujem. Obom Vam venujem po jednej sprave.
« Last Edit: July 15, 2013, 13:46 by greenthumb »
GT's Shop

greenthumb

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #39 on: July 15, 2013, 18:21 »
Ahoj,

Chtěl bych se zeptat jestli váš gang funguje a kolik vás tam hraje ?
Před pár dny jsem vás potkal v Gecku ale hned jste začali střílet tak jsem neměl čas pokecat.
Sice jsem o vás neslyšel nic dobrého ale dokud nepoznám osobně tak nehodnotím.
Ptám se proto že jste jediný český (a Slovenský) gang o kterém jsem se dozvěděl ve hře.
Ve hře to začíná být pro jednotlivce dost těžké a ikdyž zatím nemám bojovou postavu tak bych rád vyzkoušel TC.
Díky za info.

Rilwen

toto patri asi sem
GT's Shop

Glumer

• Local Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Never giving up
    • View Profile
« Reply #40 on: July 15, 2013, 20:29 »

Spoiler

střílíme c88, protože střílí nooby s kožkama a soty, bohužel jsi člen c88

Dualism

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #41 on: July 15, 2013, 23:28 »
Hra mě zaujala, ale brzy pustila, paradoxně kvůli lidem, s kterýma hraju, naschle někdy.

greenthumb

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #42 on: July 16, 2013, 03:41 »

střílíme c88, protože střílí nooby s kožkama a soty, bohužel jsi člen c88

Okrem toho ze si myslim ze C88 strielate z pochopitelneho ale z uplne ineho dovodu ako to ze by sme poskodzovali novych alebo zacinajuch hracov, tak strielate , bez zvelicovania HOCIKOHO.

Rilwen ja nie som z The Hawks, ak sa chces pridat  k The Hawks(cz/sk gang), budes musite oslovit niekoho z nich, najlepsie asi Glumera, skus napisat do threadu oni sa Ti uz ozvu.

Len pre vyjasnenie, zaujimalo by ma kto presne strielal na teba? ja? Pod akym nickom hras?

Ahoj,

Tak to se omlouvám, špatně jsem to pochopil z tvého příspěvku na foru.
Přidat bych se nechtěl, spíš spolupráce.
Střílel po mě ten Glumer a ještě dva, ale nevím jména protože jsem s krafterem prchal jako o život.
O nic nejde, dnes jsem potkal týpka s jménem HazardCZ a ten byl v pohodě (jeden z nich).
Tak asi nebudou všichni stejní  :)
Já hraji za Rilwen a hrál jsem i f2238. Jsme malá banda krafterů a obchodníků.

Rilwen

tento mlady chalan po tom vsetkom ma chut s Vami spolupracovat :))), jedine coho mi je luto, ze zdeformujete jeho nedotknutu dusicku.

Rilwenovi sa vopred ospravedlnujem ze som sukromnu spravu postol vo verejnej cast fora bez jeho suhlasu.
GT's Shop

Glumer

• Local Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Never giving up
    • View Profile
« Reply #43 on: July 16, 2013, 06:59 »
jj třeba včera si dělalil c88 past na nováčky nad Hubem tb s osmi lidmi ve fullu

greenthumb

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #44 on: July 16, 2013, 11:24 »
glumer mozes mi prosim povedat kto presne robil trap v Tb nad hubom? aspon 2,3 nicky? Ja som vcera hral schalanmi, najviac nas bolo 5 a huntili sme v pusti ohinvych geckonov, takze ak nechces zniet nedoveryhodne, resp chces napravit svoju nedoveryhodnost, tak ta poprosim o aspon nejake detaily, ktorych by som sa chytil a mohol i potvrdit alebo vyvratit.
GT's Shop