Author Topic: NuCast  (Read 3479 times)

Space

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
NuCast
« on: March 09, 2014, 16:34 »
Przypadkiem natknąłem się na post na forum Stacrafta z linkiem do ciekawego bloga - NuCast.

Jest to podcast prowadzony od 2 lat przez fana Fallouta. Autor mówi głosem amerykańskiego twardziela i prowadzi wyimaginowaną audycję w postapokaliptycznej Polsce. Opowiada o polowaniach na mutanty, o tym, jak zbudować filtr do wody albo radzi jak rozpalić ognisko, którego nie będzie widać z daleka.
Audycje sa przemyślane i bardzo dobrze wykonane. Jeśli na forum Starcrafta zyskało to sporą popularność, to dlaczego nie wrzucić tego tutaj?

Co ciekawe, koleś prowadzi to od 2 lat i przez ten czas zdobył 55 słuchaczy. Od wczoraj liczba skoczyła mu prawie 4-krotnie i autor nie moze w to uwierzyć. Widać, że nieźle go to zmobilizowało do prowadzenia kolejnych audycji.

Co prawda, temat-reklama, ale myślę że warto. Miło wynagrodzić kolesiowi 2 lata przez które odwalał kawał dobrej roboty beż żadnej reklamy i z garstką widzów.

https://www.facebook.com/NuCast
http://nucast.blogspot.com/

Polecam, Space!

Xsarq

• Guest
Re: NuCast
« Reply #1 on: March 09, 2014, 16:40 »
erm uhmm cholera jasna.

Tematyka linka bardzo fajna ale z drugiej strony jak nie skasuję tej reklamy to zaraz przelecą bite fajghterzy i inne wsiamacie. Zrobimy tak. Moderator pójdzie farmić muty i uda że nie widzi tego posta a jak wieczorem wróci na forum to przypadkiem go nie będzie widział.

Jeśli ktoś mi przypomni o tym poście przez reporta to wtedy będę konsultował wyżej póki co niech sobie wisi.

Space

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #2 on: March 09, 2014, 16:46 »
Deal  8)

Sam bardzo nie lubie tego typu reklam, ale autor prowadził przez 2 lata audycje ciesząc się z każdego słuchacza bez jakiegokolwiek wsparcia. Zrobiło to na mnie na tyle duże wrażenie, że postanowiłem wrzucić to tutaj - w końcu mamy tu samych fanatyków uniwersum Fallouta.

Do tego wszystko jest wykonane w bardzo solidny i ciekawy sposób. Tacy ludzie zasługują na większe uznanie.

Mały edit-sprostowanie:
NuCast to nie ja! Natknałem się na to dzisiaj i tylko wrzuciłem linka.
« Last Edit: March 09, 2014, 16:56 by Space »

Trickster

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #3 on: March 09, 2014, 19:11 »
Nie no, jak dla mnie spoko. Takie tematy nie powinny być usuwane, bo w końcu nie mamy Polskiego Hyde Parku (można by go nazwać Sosnowiec czy coś). Dzięki za linka - naprawdę fajne. Przesłucham sobie expiąc nową postać.

Wichura

• Contributor
  • Hero Member
  • High-Tech Troll
    • View Profile
« Reply #4 on: March 09, 2014, 19:23 »
Tematyka linka bardzo fajna ale z drugiej strony jak nie skasuję tej reklamy to zaraz przelecą bite fajghterzy i inne wsiamacie. Zrobimy tak. Moderator pójdzie farmić muty i uda że nie widzi tego posta a jak wieczorem wróci na forum to przypadkiem go nie będzie widział.
Nie kumam, ten facet niczego nie sprzedaje, nie obiecuje ci, że będziesz zarabiał 5k miesięcznie siedząc przed kompem w samych majteczkach, link nie zawiera referencji do jakiejś kolejnej cudownej piramidy finansowej. Ze względu na nędzną prędkość połączenia nie mogę odsłuchać o co tam chodzi, ale w dzisiejszych czasach mody na słomiany zapał rzecz jest warta docenienia choćby za wytrwałość.
Nawet ja skasowałem swojego blogaska w czorty, bo mi się znudziło - to o czym chciałbym pisać zakazane, to o czym mogę nudne albo już opisane.

w końcu nie mamy Polskiego Hyde Parku
Mamy ten tutaj dział, wychodzi na jedno.
Nie biegaj za stadem.
Budem rádi za každého človíčka
I'm sure in about 5 years we will have some decent loner playability.

Xsarq

• Guest
« Reply #5 on: March 09, 2014, 19:47 »
Spoko jest deves approval to od razu walniemy sticka. A co!

Wipe

• Sr. Member
  • Random is god
    • View Profile
    • FOdev
« Reply #6 on: March 09, 2014, 21:43 »
Nawet ja skasowałem swojego blogaska w czorty
No niech cię cholera weźmie; co prawda rzadko, ale fajnie się czytało...
Games are meant to be created, not played...

Rascal

• Developer
  • Hero Member
    • View Profile
« Reply #7 on: May 29, 2014, 22:27 »
wlasnie drucik byl dobry! :(

Wesan

• Developer
  • Hero Member
  • The one who smiled.
    • View Profile