Author Topic: Farmaření a Levelování u Pepika  (Read 1177 times)

Gwyn, Lord of Cynder

• Full Member
  • Mercenary nacist
    • View Profile
Farmaření a Levelování u Pepika
« on: March 29, 2014, 23:27 »
Ahoj, chtěl bych poděkovat pepikovi a ostatním (hlavně rilwen) že mě pomáhají s mutantamy na exp (nejen loot ale i drogy) Tak kdyby ste něco od pepika potřebovali tak mu napište. Má engineer implant tak má pravděpodobně 10% šanci na vylepšení věci takže minimálně polovinu z toho co craftí má vylepšený. Má několik dobrých charů na 99 lvl a je s nima dobrej ( ale ne na PvP protože má mutanty) ale v PvP v TB je dobrej takže vždy vyhraje :). o věci se bát nemusíte když vás sejmou mutanti. On je vždy sejme :)
Takže Pepiku Děkuji za všechno co si pro mě udělal (knížky za 100k, vycraftění hodně věcí, vycraftění munice, darování armorů).
Ani nevím jak se ti odvděčit.

Pepik

• Hero Member
    • View Profile
Re: Farmaření a Levelování u Pepika
« Reply #1 on: March 30, 2014, 00:14 »
Pepíkovi není se třeba nijak odvděčit. Přeci pomáhat a navíc čechoslovákům by měl být standart.
Jelikoš mám enginner implant tak může kraftit vy máte 30% šanci na vylepšení ja z toho mám pár expů - pouze férová služba.
Jelikoš mám pár SK, kteří za mě dělají černou práci a vydělávají mi peníze, tak si můžu dovolit utrácet stovky tisíc za cílenou pomoc (pro dobrou postavu vám dám klidně knihy za 100k).

Wise

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #2 on: March 30, 2014, 09:00 »
Je to frajer ten Pepa, pod to se podepisuju, Pepík je asi nejslušnější hráč v týhle komunitě.
- The first one and the last one true HAWK -

hejmr

• Moderator
  • Hero Member
  • Love and harmony
    • View Profile
« Reply #3 on: March 30, 2014, 14:38 »
Súhlasím s Wise-om.

http://www.youtube.com/watch?v=5_Ur9CAWsaM
Being a FOnline veteran means sinking in sentiment every time you look at the clock and it's 22:38.

Gwyn, Lord of Cynder

• Full Member
  • Mercenary nacist
    • View Profile
« Reply #4 on: March 30, 2014, 14:52 »
JJ to jo.