Author Topic: Bildovi/diskusija  (Read 7741 times)

Gabr1el

• Guest
Re: Bildovi/diskusija
« Reply #30 on: November 22, 2014, 05:08 »
:)

Pa mogao bi da igra i taj build ako bi mu svi pomogli da postigne krajnji cilj a snekaer je naravno uvek koristan.Ali problem je sto pola igra sniper a pola igra BGer pa onda kad je Minigun prejak svi snajperi se zale a kad je sniper suvise kritican onda svi BGeri pocnu da kukaju.

Zamisli jos da ima i sneakera na sve strane , svi bi urlali :)

Bronco

• Guest
« Reply #31 on: December 12, 2014, 14:01 »
Bombaš

6 6 10 1 6 10 1

bonehead/chem reliant

Tag - Throwing,CC,FA
Optimalno - procitaj sg knjige i digni skill za 3 bursta sa sg ili backup oruzje

2 tuff,2lifegiver,stonewall,action boy, adr rush, brof 

« Last Edit: March 03, 2015, 01:03 by Deathproof »

drot

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #32 on: December 12, 2014, 22:44 »
Evo jedan CC build:

2 1 10 1 6 10 10

Fast Metabolism / Chem Reliant

Tag CC, FA i treći skill po želji (obično izaberem Doctor da ga ne moram kasnije puno dizati).

Quick Recovery, 2x Toughness, 2x More Criticals, 2x Lifegiver i Bonus HtH Attacks

Za Better Criticals bi možda moglo proći i ovo: 2 7 10 1 6 4 10 ali onda gubimo 2x Toughness (Gain AG i Better Criticals).
« Last Edit: December 12, 2014, 23:23 by drot »
#rawhide on ForestNet

Jim

• Guest
« Reply #33 on: December 13, 2014, 13:50 »
Probo sam proslu sezonu bg crita al je slabiji od brd lika.Jedino u kombinaciji oba vrijedi.

Bronco

• Guest
« Reply #34 on: December 13, 2014, 18:53 »
Jesi imao i better crit ili samo 2x MC ?

I jesi probao s tim critom vidit kakav je dmg na lsw, imp flameru u odnosu na avenger ?

Jim

• Guest
« Reply #35 on: December 15, 2014, 07:41 »
Imo bc i probo sve, naravno za flamer je bolja stvar.

Jim

• Guest
« Reply #36 on: December 15, 2014, 19:08 »
Super je to naravno ali racunaj na to da si dignes i doc i fa sto vise.Morat ces bit visok lvl da bild bude spreman kako si opisao i napravi pack rat da mozes furat sve to.Inace po meni ja bi radio ili slijepca ili ako ne racunas na psiho, malo digo perc jel si na otvorenom slijep protiv snajpa/rl.Lijepo je to sve na papiru ali u praxi pimplanje po inventariju zna bit zajebano  :).Flamer hit je uvijek stabilan i dobar i ne trebas rushat na hex tako da je taktika drukcija i kad izadje imp flamer,napravit cu si bas njega/rl/lsw za gust.Flamer je super oruzje.

Merle

• Guest
« Reply #37 on: December 28, 2014, 21:31 »
Oj narode! Dopizdilo mi ovih dana igrat s ovim 1PE BG slijepcem, pa gledam malo dal bi mogao kakav SG/BG crit burster build napravit i usput vas pitat za iskustva i savjete.

Za sad mi jedino neki hibrid kojeg će se jako lako cripplat pada na pamet:

S - 1
P - 7
E - 9
C - 1
I - 6
A - 8
L - 7

traits: fast met., bonehead
perks: tough x1, more crit x1, brd x2, better crit, life x 2, medic

Jel itko igrao s ovakvim dabrom prije? Jel uopće moguće napravit kakav burster build koji će na ranged radit pristojnu štetu, ili se sve opet svodi na 1hexanje?

Bego

• *
    • View Profile
« Reply #38 on: December 28, 2014, 21:43 »
Ja ti imam gotovo identičnog lika, jedino moj ima crit chance 23, i različite traitove... Radi ok štetu ali ništa spektakularno (pogotovo protiv tenkova), čak i kad padne crit, al zato na 1hex jebe majku  ;D
...pissing people off since 2238...

Merle

• Guest
« Reply #39 on: December 28, 2014, 21:56 »
Hmmm, jedino me taj ST 1 brine... i život bez stonewalla. Još smo sad u ovoj "globalno progresivnoj tehnologiji", tako da ako uzmem 2x more crita, još sam u banani jer mi i normal res. pada u kenjaru :/. Drek... razmislit ću još malo.

Živio @Bego!

Bego

• *
    • View Profile
« Reply #40 on: December 30, 2014, 19:16 »
Evo sad sam malo bolje pogledao onaj build od Merlea pa me interesira čemu IN6 ako nećeš imati BROF? Na svome ja imam IN3 i 13ap i za RT jednako je dobar kao i 14ap build, ionako ne možeš pucat brže od animacije :) Pretpostavljam da bi imalo neku ulogu u borbi protiv 2xburst builda u prostoru bez zapreka. Ovaj moj je dizajniran više za neku taktiku "pucaj i sakrij se".

Merle

• Guest
« Reply #41 on: December 30, 2014, 21:09 »
IN sam stavio 6 da napumpam FA do kraja (275 + medic) i BG do nekih 200-220% i da mi još ostane za ostale pizdarije sci/rep/lockpick/traps do 101% (tako da mogu solo operirat, jer najviše sam igram), a i da mogu Glow šahovsku igru odradit' (treba 8 IN). Ma vidiš da nemam pojma koji vrag radim, zato i pitam. Vratio sam se na kraju na onaj primitivni stonewall build za autiste... držim se vraga kojeg poznam.

Bego

• *
    • View Profile
« Reply #42 on: December 30, 2014, 21:15 »
 ;D ;D ;D Tako i ja. Kombiniram buildove danima i uvijek se na kraju vratim natrag na onaj prvi i najdraži  :D

Merle

• Guest
« Reply #43 on: January 05, 2015, 10:57 »
IN sam stavio 6 da napumpam FA do kraja (275 + medic) i BG do nekih 200-220% i da mi još ostane za ostale pizdarije sci/rep/lockpick/traps do 101% (tako da mogu solo operirat, jer najviše sam igram), a i da mogu Glow šahovsku igru odradit' (treba 8 IN). Ma vidiš da nemam pojma koji vrag radim, zato i pitam. Vratio sam se na kraju na onaj primitivni stonewall build za autiste... držim se vraga kojeg poznam.

Sta uzmes u glowu , + fov ili + hp ?

PS, mozes napravit isti build samo umjesto 2 BRD uzet 2 MC pa opet imas vise mogucnosti. Jer sa 2 brd si burster i to je to, dok sa 2 mc burstas isti vrag, al npr flamer je efikasniji a mozes i CC tagat koji je isto efikasan onda pa imas neloseg hybrida za igranje :)

Uvijek uzmem +hp, jer mi se dosta puta znalo dogodit da nakon fajta ili ostanem sa 7-9 hpa ili me dodatni shot onesposobi na -3 hp (ili tako neki kurac). Taj bonus hp, koliko god bio bijedan, zna pomoć. Za fov nekako ne vidim tu kritičnu točku gdje je on od neke ključne važnosti.

Nego, ne razumijem ovo sa CC. Jasno mi je da to buffa brzinu, al' kako to iskoristit s likom (pogotovo ako čovjek igra sam)? Svaki put kad želim trčat' brže (za nekim ili od nekoga), moram prvo uklonit' sva oružja iz oba slota. Dok dođem kamo trebam i opet sve vratim na mjesto, opet mi to poždere i APa a i vremena? Jbg, glup sam pa pitam.

Ovo za MC ću definitivno probat'. Jel to bolje u kombinaciji s better crits i luck na 10, ili dobro funkcionira i bez toga?

Jim

• Guest
« Reply #44 on: January 05, 2015, 11:13 »
Ako ides na crita onda bc ide u paketu najbolje zbog rolla.Cak i luck 8-9 je ok, ne treba 10.
CC prvenstveno je za bežaniju ako stisne al koji put pomogne da stignes zrtvu  :)