Author Topic: Klan  (Read 5564 times)

Mr.NiceGuy

• Full Member
  • Shhhh no tears only dreams
    • View Profile
Re: Klan
« Reply #30 on: November 09, 2014, 00:39 »
Ja radim ono što mi balkanci najbolje radimo, pucamo po svima :D
*Real*

Qui audet adipiscitur
Main Cause of saltiness since 2238

Jim

• Guest
« Reply #31 on: November 09, 2014, 09:09 »
   ;D ko lezi ne bjezi.

Gabr1el

• Guest
« Reply #32 on: November 09, 2014, 09:58 »
Hehehe ...

Pa dobro ako svako dobije jednako onda je valjda ok :)

Ono sto mene nervira je kad vidim nekog uber pr0-a kako muci lika 5-og nivoa dok mu se ne ogadi zivot.Dungeoni i TC su ok za PvP.

Inace , juce (a i danas sam ustao u 6 ujutro) tako da nisam bio ni za caruk (citaj naopako) a verovatno necu biti ni danas.Vidim da zajednicko farmanje ide lepo mada Bes  Death i Nice Guy su daleko ispred.Ako nekad idete da famujete nesto tipa Khans ili rogues za SStims mozda se prikljucim sa ovim moj criticalom mogu bar da ih bacam na zemlju ili da im izbacim oruzje iz ruke.

Sto se tice mumble-a Rab-a sam video na Hawks , BoS , Enclave , NCR i sad na nasem mumble-u.What gives ?

Bronco

• Guest
« Reply #33 on: November 09, 2014, 19:18 »
Pa da ti kazem skroz slabo farmam, udrem tu i tamo koju karavanu pa science da si mogu kraftat , ali volim dungoune radit pa se tu nalevelam i nađem ovih stvari s bonusima.
Ono sto mene nervira je kad vidim nekog uber pr0-a kako muci lika 5-og nivoa dok mu se ne ogadi zivot.

lol da....smijesno mi je kad vidim ekipu iz fakcija kako vataju karavane da ubijaju pocetnike, ali jos najbolje je, come to me 1 vs 1 bro a u 90% slucajeva swarmaju u dungeounima
A posle "incidenta"? :D

::)