Author Topic: Jak przestać być Noobem?  (Read 17010 times)

Wichura

• Contributor
  • Hero Member
  • High-Tech Troll
    • View Profile
Re: Jak przestać być Noobem?
« Reply #45 on: December 13, 2014, 16:24 »
Czy wiesz, że ... "wichujem" nazywają mnie tylko ci, którzy obciągnęli mi z połykiem co najmniej dwukrotnie?

Scavenging niski bo nie latam za dużo po skałkach i krzaczorach. Rozkręcanie śmiecia przynosi wystarczająco duże ilości surowców.
No i nie mam "panienek", gram głównie sam. O bezsensowności tece mówiłem nieraz, byłem kilka razy a to po cywilnemu, a to psem i tylko się utwierdziłem w przekonaniu, że to debilna rozrywka.
Nie biegaj za stadem.
Budem rádi za každého človíčka
I'm sure in about 5 years we will have some decent loner playability.

Jan z Czarnolasu

• Full Member
  • The Rogues
    • View Profile
« Reply #46 on: December 13, 2014, 16:30 »
O bezsensowności tece mówiłem nieraz, byłem kilka razy a to po cywilnemu, a to psem i tylko się utwierdziłem w przekonaniu, że to debilna rozrywka.

Takie jest Twoje zdanie, niemniej dużej ilości osób ta "debilna rozrywka" sprawia masę frajdy.

Wichura

• Contributor
  • Hero Member
  • High-Tech Troll
    • View Profile
« Reply #47 on: December 13, 2014, 17:43 »
Ale przecież nikomu nie zabraniam, jeszcze by tego brakowało.
Nie biegaj za stadem.

Perteks

• Hero Member
  • Dequ killed alone like 156 Sots, GMs and Devs
    • View Profile
« Reply #48 on: December 13, 2014, 19:53 »
Wichuj juz nie bierz tego jeta bo ci miesza w glowce za mocno zostan przy gruzie :p

bezsensownosc tc raczej po prostu nie lubisz tego a nie,ze bezsensu bo jakos sens walki o miasto jest czy to chujkowy loot z skrzynki czy po prostu chec napieprzania sie z innymi

Kane

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #49 on: December 14, 2014, 04:32 »
Wichuj juz nie bierz tego jeta bo ci miesza w glowce za mocno zostan przy gruzie :p

bezsensownosc tc raczej po prostu nie lubisz tego a nie,ze bezsensu bo jakos sens walki o miasto jest czy to chujkowy loot z skrzynki czy po prostu chec napieprzania sie z innymi
Ja pierdole. Polska język, trudną język.  Pisz, kurwa, człowieku po ludzku.

Wichura

• Contributor
  • Hero Member
  • High-Tech Troll
    • View Profile
« Reply #50 on: December 14, 2014, 07:30 »
Bezsensowność, bo polega na sterczeniu w mieście całkiem jak na e-piwie, ale w przeciwieństwie do e-piwa nie możesz nigdzie sobie pójść jak ci się znudzi, bo licznik się wyłączy. Poza tym oglądałem niejedną napieprzankę niewidzialnym psem i nie wiem, czy istnieje w FOnline coś bardziej oddalonego od ducha Falloutów niż to.
Ale jako się rzekło dopóki nie wydumałem nic lepszego, nie zamierzam toczyć wojen krzyżowych o wyjebanie tece do kosza.
Nie biegaj za stadem.

Perteks

• Hero Member
  • Dequ killed alone like 156 Sots, GMs and Devs
    • View Profile
« Reply #51 on: December 14, 2014, 10:13 »
Ja nie mowie,ze to najlepiej zrobiony koncept ale poki co lepszego nie ma glownie dlatego,ze wszyscy boja sie wejsc bo inna ekipa wturla im sie na plecy.

wole male skrimishe sa ciekawsze i ludzie wracaja nawet jak im sie ktos wpieprzy na plecy

Swiatowid

• Full Member
  • You look good in black...bag
    • View Profile
« Reply #52 on: November 13, 2016, 12:16 »
" jak przestać być n...
Po pierwsze wyciągnij linę...