Author Topic: Full Metal Rage (rekrutacja do polskiego gangu 20+)  (Read 14727 times)

Air_Wick

• Full Member
  • Нет нет нет не в низ только...
    • View Profile
Re: Full Metal Rage (rekrutacja do polskiego gangu 20+)
« Reply #30 on: September 19, 2015, 12:19 »

noobs, 5 vs. 2 and 5 vs. 4. OMG
Как же душа?

zipoo

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #31 on: September 19, 2015, 12:22 »
"chwalicie sie tym filmikiem czy zalicie?" - to temat FMG nie "pvp screeens and bullshit", więc ogarnij się chłopie. cóż, niektórzy grają ze spiną w dupie i przesadzonym mniemaniem o sobie, a każdą walkę traktują jakby to była droga do osiągnięcia czegokolwiek w realnym życiu, ale uwierzcie mi że granie na luzie jest możliwe i tak było w tym przypadku. filmik jest ok, wesoło było. :)

Poprostu uwazam ze jak sie chce kogos zachecic do dolaczenia do gangu to pokazuje sie ten gang z jak najlepszej strony. Napisalem swoje zdanie a ty troche zluzuj bo ci zylka peknie. Jezeli ktos gralby tak jak to napisales to raczej dlugo by w ta gre nie pogral, a ja jednak juz troche sobie gram w fo. A z tym mniemaniem to z dupy wyskoczyles czy ja napisalem gdzies ze sam bym tam nctow rozwalil czy ze ogralbym kazdego? Nie. Wiec zluzuj majty Lucek bo jak narazie to ty spinasz poslady ja tylko napisalem ze nic tego filmiku nie wyroznia od masy innych z innych gangow.

Lucek666

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #32 on: September 19, 2015, 13:45 »
"chwalicie sie tym filmikiem czy zalicie?" - to temat FMG nie "pvp screeens and bullshit", więc ogarnij się chłopie. cóż, niektórzy grają ze spiną w dupie i przesadzonym mniemaniem o sobie, a każdą walkę traktują jakby to była droga do osiągnięcia czegokolwiek w realnym życiu, ale uwierzcie mi że granie na luzie jest możliwe i tak było w tym przypadku. filmik jest ok, wesoło było. :)

Poprostu uwazam ze jak sie chce kogos zachecic do dolaczenia do gangu to pokazuje sie ten gang z jak najlepszej strony. Napisalem swoje zdanie a ty troche zluzuj bo ci zylka peknie. Jezeli ktos gralby tak jak to napisales to raczej dlugo by w ta gre nie pogral, a ja jednak juz troche sobie gram w fo. A z tym mniemaniem to z dupy wyskoczyles czy ja napisalem gdzies ze sam bym tam nctow rozwalil czy ze ogralbym kazdego? Nie. Wiec zluzuj majty Lucek bo jak narazie to ty spinasz poslady ja tylko napisalem ze nic tego filmiku nie wyroznia od masy innych z innych gangow.
hahaha, możesz uznać za pewnik, że jestem bardzo daleki od spinania pośladków z powodu jakiegoś randoma z internetów, nawet jeśli "troche sobie gra w fo". żeby nie było że jestem chamski dodam, że oczywiście szanuje cię trochę jako człowieka.

pozdro FMG - nie dajcie krytykantom odebrać wam radości z gry :)

zipoo

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #33 on: September 19, 2015, 14:00 »

hahaha, możesz uznać za pewnik, że jestem bardzo daleki od spinania pośladków z powodu jakiegoś randoma z internetów, nawet jeśli "troche sobie gra w fo". żeby nie było że jestem chamski dodam, że oczywiście szanuje cię trochę jako człowieka.

Patrzac na twoje wypowiedzi to jednak ty tutaj spinasz poslady ;) kazdy moze miec swoje zdanie, ja swoje tutaj napisalem i nie wiem skad ubzduralo ci sie ze chce im odebrac zabawe z gry ;) ale widac jestem czlowiekiem ktory lubi sobie cos dodac i ubzdurac ;)

FasoL

• Sr. Member
  • Franz
    • View Profile
« Reply #34 on: September 19, 2015, 14:47 »
Ja tez nie widze w tym filmie nic dziwnego, że kampią ? że jest ich więcej ? Nie rozumiem dlaczego ten hejt :D

Waffen

• Contributor
  • Sr. Member
  • Only elite blyad
    • View Profile
« Reply #35 on: September 19, 2015, 14:49 »
Grunt, że obydwie strony dobrze się bawiły, nikt nie ma żalu i nikt nie krzyczał bluzgów  8)

Lucek666

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #36 on: September 19, 2015, 15:24 »
Grunt, że obydwie strony dobrze się bawiły, nikt nie ma żalu i nikt nie krzyczał bluzgów  8)
ooo o tym mowa :)

jaws

• Hero Member
  • capucino
    • View Profile
« Reply #37 on: September 19, 2015, 15:44 »
Przypierdalanie się do filmiku tak samo żałosne jak plakanie SoTów, ze ktoś ma swarm.

Riot

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #38 on: September 19, 2015, 15:48 »
gra taka poważna, kłótnie takie pełne emocji
You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

Booze

• Sr. Member
  • Vodka/Biohazard/Mrs. darkness
    • View Profile
« Reply #39 on: September 19, 2015, 20:12 »
Ktos tu próbuje być poważnym ale wyszło co wyszło ból dupy o pixele i potakiwanie

SHODAN

• Sr. Member
  • Salvin
    • View Profile
« Reply #40 on: September 19, 2015, 20:23 »
Można by powiedzieć, że nic nowego :D
You move like an insect. You think like an insect. You are an insect. There is another who can serve my purpose. Take care not to fall too far out of my favor. Patience is not characteristic of a goddess.

Urshak

• Guest
« Reply #41 on: September 19, 2015, 20:25 »
Średnio chłopaki pamiętam jak byłem jeszcze w Psycho to w 3 waszą 5 niszczyliśmy, no ale pożyjemy, zobaczymy.

Yanglegend

• Full Member
    • View Profile
« Reply #42 on: September 19, 2015, 20:40 »

Spokojnie, nie ma w ogóle takiej możliwości.
Co prawda nie rozumiem, dlaczego jakieś randomy typu "Booze" czują się wywołane do tablicy przy każdym naszym wpisie, ale wzbudza to we mnie co najwyżej uśmiech politowania. :]

Pozdrawiamy również Lucek.

Booze

• Sr. Member
  • Vodka/Biohazard/Mrs. darkness
    • View Profile
« Reply #43 on: September 20, 2015, 00:05 »

Spokojnie, nie ma w ogóle takiej możliwości.
Co prawda nie rozumiem, dlaczego jakieś randomy typu "Booze" czują się wywołane do tablicy przy każdym naszym wpisie, ale wzbudza to we mnie co najwyżej uśmiech politowania. :]

Pozdrawiamy również Lucek.

Jeśli używasz słów których znaczenie nie znasz to ni używaj i pomyśl kurwa chociaż trochę dla czego pisze dużo i z akurat z tego kkonta na pewno nie po to zeby przestać być randem według twojego znaczenia xd i data założenia konta tez nie znaczy tego co myślisz ......
.

jaws

• Hero Member
  • capucino
    • View Profile
« Reply #44 on: September 20, 2015, 04:46 »
Ale mordę to Ty zamknij