Author Topic: Hraješ sám? (Desert Rats CZ)  (Read 14119 times)

carnack

• Full Member
    • View Profile
Re: Hraješ sám?
« Reply #15 on: February 06, 2015, 15:41 »
ahoj, tady ranthug, leader 9 ghoul a ex co-leader ultra violence, abyste tomuhle zamezili udělejte jednoduše to co my jsme udělali na reloadedu a posléze to teď stavím sám pro sebe i na fonline 2
  • postavit u každého města (každé lokace na world map) bázi na meeting před akcí
  • zajistit aby měl každý hráč svoje stany s gearem a drogama u každé této báze
  • vytvořit centrální bázi kde si budete rozdělovat gear z akcí

jinak se teď snažím do C88 dostat zkušenější české a slovenské hráče, je nás tam už 8 čechů / slováků, tak kdybyste někdo chtěli tak s námi můžete na nějakou akci a ukázat co umíte, doporučuju si ale vybrat čas když tu bude nějaký leader (podmínkou je samozřejmě umět taky anglicky, jinač se s leadrem ani nepobavíte ;))
« Last Edit: February 06, 2015, 15:48 by carnack »

Goty

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #16 on: February 06, 2015, 16:02 »
Hoj,no ono to tak nějak funguje u každého města base kam občas někdo něco dal/nafarmil aby když někdo bude mít nouzi si mohl vzít hold nějaká krysa těch pár věcí co se tam za tu dobu nashromáždily ukradla no.Jinak vše taháme jinam jak už jsem řekl.
 Zas jsem zastánecem takového systému že když je společná akce tak výtěžek jde všem než aby se to pak složitě rozdělovalo nebo aby si každý lootnul svoji truhlu apod.

Co se C88 týče já se s pár lidma bavil a nějaké TC nebo tak něco by nebylo od věci páč na to si tak nějak zatím netroufáme.Ani to Glow teď moc nechodíme po posledním updatu je tam narváno ještě víc než obvykle takže věčně tam potkáme 8+- lídí...

hejmr

• Moderator
  • Hero Member
  • Love and harmony
    • View Profile
« Reply #17 on: February 06, 2015, 19:47 »
Nj, Glow je vždycky problém. Naposledy čo som vás tam videl tak fakt zlé načasovanie, to boli práve 3 teamy na WM a jeden vnútri.

http://www.youtube.com/watch?v=5_Ur9CAWsaM
Being a FOnline veteran means sinking in sentiment every time you look at the clock and it's 22:38.

Goty

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #18 on: February 06, 2015, 19:52 »
j byly tam Hunteři tuším jsme jim chtěli pomoct ale neměl sem jejich IRC  ;D

Glumer

• Local Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Never giving up
    • View Profile
« Reply #19 on: February 06, 2015, 20:16 »
j byly tam Hunteři tuším jsme jim chtěli pomoct ale neměl sem jejich IRC  ;D

měl jsi použít rádio

Gruff

• *
    • View Profile
« Reply #20 on: February 06, 2015, 22:45 »
Zdravím všechny,
jsem nováček co se teprve seznamuje s mechanikami hry (znám jen staré dobré klasické singly) a občas by se nějaká rada hodila.Jak jsem četl tak není moc dobrý nápad potulovat se po pustině sám, ale ani města nejsou moc bezpečná místa :)
Klidně bych se k někomu připojil a snad byl i trochu užitečný.Tak pokud by vám nevadilo že jsem totální noobík tak se hlásim :)
Jo a mám jeden dotaz, dá se nějak upravit rozlišení nebo nastavit fullscreen?Mám širokoúhlou obrazovku a to okno ve kterém se to otevře je dost malý a nahoře a dole část nevidim.Díky za odpověď
Jo a ještě druhá věc. Jakto že jste předemnou tuhle hru tak dlouho tajili?Až včera jsem o tom slyšel v autobuse mluvit nějaký tři fousatý maníky a tuším že byli z krys :)

G.

The Sheep

• Hero Member
  • يسوع هو أعظم
    • View Profile
« Reply #21 on: February 06, 2015, 23:41 »
nemusej bejt z krys... v tehle hře je hodně čechů a slováků :)

pokuď chceš dobře vědět jak daleko vidíš nebo kam dostřelíš:

- pro dostřel zmáčkni ve hře w
- pro dohled q a nebo ctrl+f (to se mi líbí víc :) )

BTW. běž do složky se hrou a zapni FOConfig  dej video  měl bys někde dule mít fullscreen
« Last Edit: February 06, 2015, 23:52 by PieceOfHeaven »

Goty

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #22 on: February 07, 2015, 00:49 »
Není problém ;)Stačí napsat kdy budeš online,poradíme pomůžeme  ;)

Edit.: Jo C88 to jsem o vás měl lepší mínění.Že jste tak ubohý že se snižujete k baserapu to jsem teda nečekal.Takže dával bych si na ně bacha a to nejen na carnacka ale taky hráče Hooded a spol  ;) Pravděpodobně mají malé pindíky nebo nevím.
 Se divím že s vámi vůbec ti češi tam hrají když se chováte takhle no budiž alespoň víme s kým máme tu čest.

Je mi jasné že vám to je u zadku ale uvědomte si že takhle tu hru kazíte všem ostatním i těm,kteří s tím nemají nic společného(teď myslím nějaký váš komplex méněcenosti).A za chvíli nebudete mít koho okrádat tímhle stylem  ;)

Edit2.: A v zhledem k tomu že je vám kolem 30ti tak bych se celkem i styděl k vašemu věku chovat se hůř než 12ti letý,který tu máme taky...Možná to je k zamyšlení se...

Edit3.:Taky doporučuji přečíst si pravidla viz.: Stealing ingame characters, Faction name stealing, Base raping(with exception to ingame tagging/following).
« Last Edit: February 07, 2015, 01:16 by Goty »

Embrace Despair

• Hero Member
  • 2/3
    • View Profile
« Reply #23 on: February 07, 2015, 00:51 »
v tom configu mas na vyber par rozliseni a pokud tam to svoje nenajdes, vubec se neboj napsat to rucne :)
ja mam bohuzel 1366x768 ale kdyz to rucne napisu tak neni problem, akorat na mape to dela bordel ale to je mi maximalne .... :)
Cock my suck

Aequiraetor

• Guest
« Reply #24 on: February 07, 2015, 00:56 »
Nick: Gruff dostaneš odměnu za pomoc k dopadení

Nick: Carnack Zvirak Hooded z autobusu ... tomu se řiká instant karma zmrdi  Podle GM nebyl hrac plamenak online od dne pred baserape zato hooded v době výběru ano ... fakt ubohý tahat osobní spory do hry a kurvit to dalším ... nebyl to poděl na mě ale i na další lidi v teamu ... a víme kdo .i..
« Last Edit: February 07, 2015, 00:59 by ID_Fennek »

MartyCZ

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #25 on: February 07, 2015, 01:44 »
Zdarec,
docela by mě zajímalo jak jste přišli na to,že vám vybral bázy zrovna někdo z c88?Pokud je tomu opravdu tak jak říkáte,stejně nechápu proč přidáváte do báze lidi z jiné frakce.Navíc z frakce se kterou nemáte ally ani frendly.Pokud vím tak máte C88 v enemy.V tom případě se na mě nezlobte,ale jdete sami proti sobě a za tenhle problém si můžete sami.
« Last Edit: February 07, 2015, 01:46 by MartyCZ »

Goty

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #26 on: February 07, 2015, 01:55 »
Sorry nikoho z C88 bych do base určitě nepřidal ale nemůžu za to že Hooded(člověk co byl u nás) se osobně znal s pár lidma z C88 včetně zvířáka(což já sem třeba nevěděl) toho sem totiž vyhodil osobně protože to byl vůl,který je teď mimochodem u C88 a taky s carnackem se kterými byl na lanpárty takže si zbytek domysli.A přidal se k nám vlastně jen proto aby tu base mohl vybrat a můžou být jen rádi,že Gm jediné co mohl říct kdo v době rapu byl online na base a to byl hooded a že to víc neřeší.To se na mě nezlob ale zastávat se zloděje to teda nvm.Ještě 30ti letého zloděje  ;D

Mě osobně je to jedno já svoje věci mám schované a na té bazi pro mě nebylo nic ceného řeším to jen proto že to naralo x lidí...

MartyCZ

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #27 on: February 07, 2015, 02:15 »
Hele ti kluci sou v C88 cca týden,takže bych tu neobviňoval celou frakci.Proč odešli se musíš zeptat jich.Každopádně se řiďte tím co vám radí Hejmr nebo společná báze  pouze pro lidi které znáš a kterým věříš.Pak ti vybrání báze nehrozí.Pokud byste potřebovali nějakej stuff dejte vědět rád pomůžu 8)

Goty

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #28 on: February 07, 2015, 02:18 »
No jasně já to chápu ale on se tu oháněl tím že "je vás tam už 8" Se stuffem problém není byly to drobnosti co se tam za dobu existence baze prostě nastřádali no.Tady jde jen o princip nic víc.

MartyCZ

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #29 on: February 07, 2015, 02:27 »
Když nad tím tak přemýšlím tak mi to připomíná minulou sezónu kdy nová cz frakce(tuším Shitcrew) řešila stejnej problém.