Author Topic: Hraješ sám? (Desert Rats CZ)  (Read 14117 times)

Embrace Despair

• Hero Member
  • 2/3
    • View Profile
Re: Hraješ sám?
« Reply #30 on: February 07, 2015, 03:35 »
Když nad tím tak přemýšlím tak mi to připomíná minulou sezónu kdy nová cz frakce(tuším Shitcrew) řešila stejnej problém.
Ano dopadlo to u nich (nas) stejne, ale pochybuju ze to ma nejakou hlubsi souvislost. Jeste jednou teda kdo z C88 je obvineny? Kouknu se na to. Jestli je to banda hajzliku tak se to u nas dovi :)

Edit : pokud je Grishma Carnack(a taky Ranthug...), pak ty jmena sedi. Dlouho se u nas neohrejou za tohle :)
« Last Edit: February 07, 2015, 03:44 by GameThrower »
Cock my suck

Aequiraetor

• Guest
« Reply #31 on: February 07, 2015, 03:40 »
Pro pochopení, já ty lidi znám osobně a měl jsem s carnackem v realu řekněme melee spor  ... známe se taky z 2238 a z reloaded, kde jsem s nima byl ve frakci  ... Jde tu o velkou demenci přenášet osobní věci z reality do hry a podělat skupinu lidi která s tim nemá nic společného a fungovala bez problémů i se společnou base ... tohle neni o hře, to je o charakteru lidí .. jinak s c88 jsem probíral den předtim friendly status  ... očekavam že tihle 3 si stejně brzy založí svojí frakci ...pak za mě určitě friendly ... ostaní ať si řeknou svůj názor.  Jinak ty 3 dostala nejen karma když na ně náhodou v buse při cestě na lan party narazí hráč fonlinu a mluvili zřejmě o krysách ... co myslíš že  probírali ...Zvire u nás byl ale šel za dělaní píčovin jako hexování spoluháčů. Hooded navíc leavnul takže tomu dal razítko. Ti 3 spolu chodily cely odpo far-go ... dost jasný to je řek bych ...  Good Luck s takovejma spoluhráčema  ;)

Edit: Ano grishma je carnack
« Last Edit: February 07, 2015, 03:42 by ID_Fennek »

Embrace Despair

• Hero Member
  • 2/3
    • View Profile
« Reply #32 on: February 07, 2015, 03:48 »
To jsi se bavil semnou (muj ingame nick nezminuj ;) ) a myslel jsem to vazne, zrovna kontaktuju Leona a zkusim to s nim poresit.
Jinak se fakt omlouvam, ja je mel za nejake uber hrace co se nam budou fakt hodit a vyklube se z nich tohle. O tom ze maj vsichni tri spolecnou bazi s vasima vecma asi neni pochyb.
Cock my suck

carnack

• Full Member
    • View Profile
« Reply #33 on: February 07, 2015, 05:17 »
Fennek jedinej kdo tu neco prenasi z realu tak jsi ty. Jeste si pamatuju jak kdyz te nekdo zabil ve warehousu na reloadedu, tak jsi psal adminovi at ti na nej da kontakt ze si ho najdes v realu, mozna by sis mel fakt probrat a jit se nekam lecit. Ja jsem nic nikdy nerapnul a ver mi ze kdybych vas chtel rapnout tak tam nenecham ani jeden pixel v ty zakladne, vas gear bych rozebral na sracky a pak bych je vytradoval za jet s rusakama, jelikoz moje postava je zavislak. Kazdopadne me tenhle incident pobavil a vsechny desert rats beru jako enemy, podekujte vasemu kamosovi fenkovi, kterej me tu neustale urazi a ja jsem hroznej RP hrac.
« Last Edit: February 07, 2015, 05:21 by carnack »

Aequiraetor

• Guest
« Reply #34 on: February 07, 2015, 07:36 »
Řešil jsem podobný chování umrdance a nebyl to standart kill ve wh jak se to tu snažíš vecpat ale co tu vůbec vytahuješ sračku z reloaded?. Tim potvrzuješ tu ubohost a myslim že si tu lidi udělají vlastní názor z vašeho chování i důkazů.  Pokud si to nebyl, tak víš kdo ano a je jasné že byl zloděj vyrušen a proto nezmizelo vše. Náhoda, že je vykradlena base když zrovna máte lanpárty,  ubohý důvody, časový možnosti, zalogováno v čase krádeží a  hooded přístup na base ?... Navíc vás náhodou týpek slyšel v buse jak řešíte Rats...Copak jste tam teda řešily?  Demence a podceňování lidí, že takovej provar.  Podělaly jste v ubohý pomstě lidi co za nic nemůžou a porušili pravidla hry ... pořešíme proto potrestání jak jen to nejvíc půjde a věř že tohle neni jenom moje iniciativa.

Rilwen

• Guest
« Reply #35 on: February 07, 2015, 09:05 »
Ahoj,
A už je to tu zase ...
Je to sice jen hra ale jsou určité hranice slušného chování za které by se nemělo jít, alspon s ohledem vůči ostatním ne.
Ti tři si asi neuvědomují že díky nim se pak na nás ostatní dívají skrze prsty a nebo to co dělají je jediné co umí a co je baví.
Sám jsem měl s někým z nich podobný incident v f2238, kdy využily naivity nejmenovaného 12 letého kluka, vybrali nám base a nejspíš i sdílený char kraftera.Hnus a ubohost největší...
No, chybama se člověk učí a jak je vidět někteří z nás se nikdy nezmění.
Každopádně děkuji za varování a pokud se potvrdí že to byli oni tak se k nim budu adekvátně chovat.

>:(

Goty

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #36 on: February 07, 2015, 11:21 »
Bohužel tohle se blbě dokazuje,jediný pádný důkaz je pouze to že GM potvrdilo pouze to,že v době Rapu byl na base Hooded.Ale ona ta mozaika do sebe pomalinku zapadá a takový lidi se naštěstí podaří zajímavými způsoby naštěstí vždy nějak odhalit.On base rape je specialitou hlavně českých hráču bohužel.Ale jelikož se hooded nedávno chlubil že s těma lidma hraje na lan party...A taky díky tomu že je Fennek zná osobně,navíc Fennek nejen že domlouvá ali,farmí,pomůže kde může naproti tomu tihle lidi pro nás nikdy nic neudělali...
 Takže jak říkám ta mozaika do sebe pomalu zapadá.Mě osobně to ani nějak moc nepřekvapilo co mě ale překvapilo je to kolik těm lidem je a že nemají kousek sebeucty,ještě bych to očekával od nějakého puberťáka ale tohle bylo i na mě trošku silné kafe :D A co se zvířáka týče to jo on má silné kecy ale ve výsledku ho 1v1 každý vyndá...Když k němu zrovna nečekaně nepřiběhne a nedá mu burst z hexu...
 Jinak proti C88 nic nemám jen sem večer prostě chytil rage já vím že tam jsou super lidi jako je Marty,bohužel takovýhle lidi je nutné okamžitě střílet protože nejen že przní všeobecně českou komunitu ale kazí hru ostatním.

Mouse

• Full Member
    • View Profile
« Reply #37 on: February 07, 2015, 11:35 »
Zvire u nás byl ale šel za dělaní píčovin jako hexování spoluháčů.

Mimochodem, Zvířák byl vyhozený za úplně stejnou věc z NCR, pak šel k vám, teď je u C88. Když byl náš hráč na bedničkách v encounterech, z poza rohu se oběví zvířák, hráč ho chtěl pozdravit což nestihl, od zvířáka dostal hexa.

A myslim že si tu lidi udělají vlastní názor z vašeho chování i důkazů. Náhoda, že je vykradlena base když zrovna máte lanpárty.
Bohužel tohle se blbě dokazuje,jediný pádný důkaz je pouze to že GM potvrdilo pouze to,že v době Rapu byl na base Hooded.

No já si myslím že už je úplně jasné kdo vám tu base vykradl. Povedená skupinka čuráků, vykrádat base nováčkům, to je největší ubohost co může být.

hejmr

• Moderator
  • Hero Member
  • Love and harmony
    • View Profile
« Reply #38 on: February 07, 2015, 11:43 »
(muj ingame nick nezminuj ;))...

Nie je nutné, ty máš taký vzorec pomenovávania charov že keď sa človek pozrie na skupinku 10 c88, hneď mu je jasné, ktorý si ty. ;D

ja je mel za nejake uber hrace...

Tak to si bol vedľa. Táto vyhulená zvěř bola useless už na 2238, takže sa ani nemajú načo vyhovoriť, lebo hrajú to už hodne dlho.

PS: Tyvle fakt náhoda, že vás typ počul v buse, čo tú hru aktívne hrá tak +- 400 ľudí...

No já si myslím že už je úplně jasné kdo vám tu base vykradl. Povedená skupinka čuráků, vykrádat base nováčkům, to je největší ubohost co může být.

Presne tak, vykradnúť nováčikov je fakt chudáčina.

Spoiler
Na druhú stranu vykradnúť the great VŠB je ťažký mobster shit.
« Last Edit: February 07, 2015, 12:20 by hejmr »

http://www.youtube.com/watch?v=5_Ur9CAWsaM
Being a FOnline veteran means sinking in sentiment every time you look at the clock and it's 22:38.

zvirak

• *
    • View Profile
« Reply #39 on: February 07, 2015, 14:19 »
todle neni hello kiti online..
prisel jsem ukoncit tuto debatu...
tato hra je predevsim o OWNINGu.. a jak se Fenek stale ohanis to karmou.. tak te prave dohnala..
vase problemy mate kuli hraci fenek, kterej jen pomluva lidi a vubec je to nejmin rovnej clovek co sem poznal..
Je to moje prace a jen moje.. dik za zabavu.. mimochodem ten rozhovor z autobusu... ktomu reknu jen to ze panacek je ulhana krysa ketera jen vsecko prekrucuje ani ve svuj prospech, ale jen snad aby skodil.. a lanparty byla o den pozdeji po rejpu... AMEN

P.S.: go farm!

Goty

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #40 on: February 07, 2015, 14:54 »
Asi tě zklamu protože to co jste ukradli byl víceméně jen bordel.Ostatně proto na Farmu mají přístup jen někteří aby se zamezilo podobným trotlum si vydělat na něčí ukor. Za další nevím jestli si tak tupý nebo to jen hraješ ale porušil si tu pravidlo serveru,které máš vypsané v Game Infu. Pak taky ten problém není hráč fennek,ale spíše ty a tobě podobní.Otřepaná fráze s Hello kity je za zenitem asi jako tvůj věk. Btw v životě si toho asi moc nedokázal že okrádáš druhé ale tak se tam okrádejte navzájem když vás to tak baví.No a vzhledem k tomu kolik vám je bych na forum raději už nepsal protože to bych se musel hanbou propadnout.

Aequiraetor

• Guest
« Reply #41 on: February 07, 2015, 16:55 »
Ubožák, jinak to nejde nazvat...  Udělal sis tu promo zcela sám i bez těch pomluv jak nazýváš moje varování ostatních před vaší bezohlednou hloupostí. Pokud je to pravda, tak se tímto Carnackovi omlouvám i když je mi jasný že o tom věděl a Hooded ti zřejmě umožnil vstup tak či tak.... Základní ubohost je, že taháte věci z reality do hry a kurvíte hru né mě ... ale x dalším lidem které si podělal naprosto neoprávněně a z čůráčkovského honění si ega. Víte kde bydlim, pokud máš/te problém mohl/y jste přijít a zazvonit a neřešit to jak píčus dělaním tu internet hero. Protože tě bohužel znám osobně, tak vim že tady je odpor proti debilitě zbytečnej ale doporučuji ti ve vlastním zájmu si jít popovídat do bohnic o svý labilitě. Probereme s admina zda je možný ip ban či maximální tresty jak jen to bude možné a rozhodně celá CZ/SK komunita by měla vědět o takovém chování. Každej si myslim na to udělá názor sám.     

Edit: Jak tak koukám tak s tebou maj své zkušenosti i jiní a cizí hráči tady, takže asi neni co řešit. Bohužel pro tebe si taky podcenil inteligenci, schopnosti i odhodlání druhých řešit takovýhle zmrdský chování. 

Edit2: Jo a pokud to byl plán nějak zničit Rats tak jediným výsledkem je ještě větší odhodlání sestavit frakci která bude v opozici přesně takovejm dementům. 
« Last Edit: February 07, 2015, 17:22 by ID_Fennek »

Embrace Despair

• Hero Member
  • 2/3
    • View Profile
« Reply #42 on: February 07, 2015, 17:20 »
Spoiler
(muj ingame nick nezminuj ;))...

Nie je nutné, ty máš taký vzorec pomenovávania charov že keď sa človek pozrie na skupinku 10 c88, hneď mu je jasné, ktorý si ty. ;D
:D jo to máš recht ale mám novou postavu a na té i zajímavější jméno ;) tak schválně jestli mě The Grand Cipher Masta odhalí :D

Spoiler
ja je mel za nejake uber hrace...

Tak to si bol vedľa. Táto vyhulená zvěř bola useless už na 2238, takže sa ani nemajú načo vyhovoriť, lebo hrajú to už hodne dlho.
No dost se naparaovali v našem přijímacím centru :D a ještě carnack (grishma) hned každého doporučil ;D zdálo se mi to divné

Spoiler
PS: Tyvle fakt náhoda, že vás typ počul v buse, čo tú hru aktívne hrá tak +- 400 ľudí...
nesmysl
Cock my suck

Glumer

• Local Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Never giving up
    • View Profile
« Reply #43 on: February 07, 2015, 20:26 »
je to na poblití, každopádně jak říká Mouse zvířák se dost divně choval během toho dne nebo dvou co byl u nás v NCR

MartyCZ

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #44 on: February 07, 2015, 22:29 »
No chovaní NCR bych tu radši vůbec nerozebíral